2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de iki kilo aldım 9. 10. Haftadan sonra midem buşanmya basladı 500 gr geriledim, dengelersin, stres yapma canımm

biyerde okumustum bunla ilgili, hapsırırken veya oksururken bacaklarını kendıne dogru cekmeye calıs oturdugun yerde. Yani otururken biraz daha bacaklarını kasıklarına cek. gerilmesin.
canım saol yaa ben sabahları abartmıyorum 10 defa arka arkaya hapşırıyorum hamilelikten sonra alerji başladı bende burun tıkanıklığı ile uyanıyorum çok kötü bir şey işe gelince başlıyorum artık hapşırmaya odamı sildirmiyorum bile koku beni mahfediyor

cok gecmis olsun canım sen kanaman dursada hep yat dikkat et insallah bu dönemide birlikte atlatacaksınız..

canım ne yaptın gittin degil mi acile gecmiş olsun
Günaydın kızlarrr günaydın canım korktum tüm ısrarlara rağmen niyetse gitmedim progestan içtm uzandım sonra hiç gelmedi leke tarzı bişey tabiki tekrarlarsa gitcm hemen dinlenince agrımda gecti dün aşırı yürüdüm merdiven cıktm ondan oldu bnce şükür ki iyiyim bebek de iyidir inşallahtesekkür ederim

Gunaydin kizlarrr .. :)) bn normal beslenmeme rağmen 2.5 kilo verdim. Ama hic problem etmiyorum zaten zaman ilerledikçe alacagiz kilo ister istemez.

gecmıs olsun canm nasıl oldun bırde bısey sorcam acıl bısey oldugu zaman boyle gecelerde devlet hastanesı acılemı yoksa kendı hastaneın acılınemı gıtmek gerek ben hıc bılmıyorum
Sagol canim iyiyim ama hala yatiyorum suan önce özele gittik doktor yokmus hemsireler doktoru arayip söylediler orda igne vurundum ordan ciktik devlete gittim ultrasyona baktilar hap verdiler tabi doktor vardi ama kesenin yaninda kanama oldugunu göremedi hemen ertesi sabah kendi doktoruma gittim canim cok hafif dusuk tehlikesi var dedi 1 eylulu bekliyorum ins gecmistir

yanı kendı hastanenın ozel olanın acılıne gıttınız orda kendı dr unuzu mu aradılar anlamadım. ınsallah ıyılesırsın bır an once cnm.Allah ım yardımcı olur sana.sen gonlunu ferah tut dr un dedıklerını yap.

Evet canim özele gittim önce orda kendi doktorumu arayip sordular ne yapalim diye o da progestan igne vurun demis onu vuruldum aslinda devlete gitmesem de olurmus ama ben ultrasyona bakip bebegim iyi mi diye merak icin gittim ordaki doktor da basindan savar gibi ultrasyonu bile göstermedi hersey yolunda kanama yok yinede hap al deyip gönderdi kan geldigine bile inanmadi eger cok asiri bi aciliyet olmazsa özele git ama cok acil bisey olursa devlete git hemen müdahele ederler en azindan Allah kimseye yasatmasin canim sagol iyi dileklerin icin

Ben de iki kilo aldım 9. 10. Haftadan sonra midem buşanmya basladı 500 gr geriledim, dengelersin, stres yapma canımm
hiç stres yapmıyorum canım yaa valla acayip rahatım hamilelik konusunda da hiç bir seye asırı dıkkat etmıyorum canım ne ısterse yıyorum bebısler saglıklı dunyaya gelsınlerde sonrasında veriririz:)

sagol cnm bılgılendırmen ıcın

kızlar bırsey sorucam benım gun ıcımde agzımın tadı cok kotu oluyor. sankı ıgrenc bırsey yemısımde agzımda berbat bır tat bırakmısım gıbı kendı agzımın tadından tıksınır oldum varmı boyle sorun yasıyan

hiç stres yapmıyorum canım yaa valla acayip rahatım hamilelik konusunda da hiç bir seye asırı dıkkat etmıyorum canım ne ısterse yıyorum bebısler saglıklı dunyaya gelsınlerde sonrasında veriririz:)

aynen canım kilo gelip geçici bebeklerimiz hayırlısıyla kucağımıza alalım da cok kosturacaklar bızı :)

Canım hiç korkma birçok arkadaşımın aynı senin gibi bıçak gibi kesilmiş bulantıları şimdi bebekleri kucaklarında yani olumsuz şeyler okuyup canını sıkma bende bulantıların biteceği günü sabırsızlıkla bekliyorum

Son düzenleme:
Aynen dislerimi fircalamakda cok kotu oluyor. Ozellikle yemeklerden sonra o tat mide bulantisi yapiyor...sekersiz sakiz cigniyorum bir nebze rahatlatiyor

canım senin cok farketmemis o kadar normal tabiki ben dün video izledim kağan kocatepenin mideyi bastırmak için anne adayları karbonhidrat tüketimini arttırıyorlar bu yüzden kilo alıyorlar ilk trimesterde diyor ve benim icin cok uyuyor bu tanım cünkü ben yemeklerden yiyemiyorum kac aydır ev yemegi bogazımdan gecmedi hep ekmek yeterki bastırsın diye ekmek arası peynir tost ekmek arası zeytin yada recel hep böyle besleniyorum mesela dün tüm gün pogaca yedim baska hic birsey yemedim dısarı cıkarsakta lahmacun ancak yiyebiliyorum ee dolayısıylada kilo aldım begri benimde dar kıyafetlerim simdi sıkıyor. dügme hep acık hep hahahaha :)

iyidir canım aslında iyisini yapmıssın cogu zaman seninki gibi kahverengi lekeler normal sayılıyor tekrar gecmis olsun canım

canım öyle bir sorun arada yaşıyorum ama naneli şeker ya da sakız falan ıyı geliyor

valla su an benimkide açık canım bazen iş yerinde ayağa kalkınca unutuyorum o an bendeki paniği görmen lazım:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…