2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canim özele gittim önce orda kendi doktorumu arayip sordular ne yapalim diye o da progestan igne vurun demis onu vuruldum aslinda devlete gitmesem de olurmus ama ben ultrasyona bakip bebegim iyi mi diye merak icin gittim ordaki doktor da basindan savar gibi ultrasyonu bile göstermedi hersey yolunda kanama yok yinede hap al deyip gönderdi kan geldigine bile inanmadi eger cok asiri bi aciliyet olmazsa özele git ama cok acil bisey olursa devlete git hemen müdahele ederler en azindan Allah kimseye yasatmasin canim sagol iyi dileklerin icin
Belinay canim gecmis olsun ♡
Bu ufakliklar ilgiyi cok seviyor sanirim...
Yuregimizi agzimiza getiriyorlar...
Ben bugun gidecegim bakalim progestana tamam mi devam mi ?
Yan etkisi bi hayli fazla oluyor ins. Sende fazla olmaz canim ♡

Bu arada bugun 12+2 olduk teyzeler ...
Vebegim iki hafta ileriden gidiyordu bu durumda bugun 14 haftalik cikacagiz acaba cinsiyet tahmininde bulunur mu doktor meraklardayim :-)

Bu arafa bacilarim ilk trimester donemimi 1.5 kilo civari kapatmis bulunmaktayim hayirli olsun :-)
Su bulantilar bir bitsin her ay 2-3 alacam ins. :-)

valla su an benimkide açık canım bazen iş yerinde ayağa kalkınca unutuyorum o an bendeki paniği görmen lazım:):)

hahaha aynı ben aynı gecen hafta cok kalabalık bir yerde acık unuttum tshirtüm uzundu ama belli oluyordu acık oldugu bi cocugun bakısından anladım hhahaahaha :) ay cok kötüydü ben elbiseye gecis yaptım o yüzden :)

Vebegim iki hafta ileriden gidiyordu bu durumda bugun 14 haftalik cikacagiz acaba cinsiyet tahmininde bulunur mu doktor meraklardayim :-)
ayy hadi ins canım yaa güzel haberlerini bekliyoruz mutlaka:)

E Ekyzdn03 yaa canım benim napalım artık hem çalış hem eve git iş güç ee minikler yorgun düşürüyor haliyle yiyoruz bir şeyler :KK70: sabahları poaça almamaya çalışıyorum evden kepek ekmeğine eşim peynir falan atıştırmalık yapıyor onu getirip yiyorum öğlen şirkette yemek oluyor ama ben yemekhaneye zor gidiyorum kokudan yoğurt çorba yemeye çalışıyorum akşamda genelde ev yemeği yemek istiyorum ki rahat olayım die ama olduğu kadar işte bide sonuçta içimizde büyüyen bir AŞK var o büyüdükce vücudumuz değişcek yani istesek de istemesek de lokumlar annelerinin fiziklerini bozcaklar :KK68:

canım öyle bir sorun arada yaşıyorum ama naneli şeker ya da sakız falan ıyı geliyor
Aynen dislerimi fircalamakda cok kotu oluyor. Ozellikle yemeklerden sonra o tat mide bulantisi yapiyor...sekersiz sakiz cigniyorum bir nebze rahatlatiyor
ya dr bana cok sakız cıgneme gaz yapar dedı ama cıgnemek te lazım yoksa bu tat benı delı edıcekkk :):110:

Canim benim, Allah kolaylik versin. Kacinci haftadaydin sen? Antibody testleri filan yapilmis miydi? (8. hafta civari yapilan bir ton kan testi var, onlarda cikiyor genelde). Oyle bir durumsa belki ilacla duzelir. Umarim iyi haberler alirsin. Her sekilde yat, dinlen, kendine iyi bak.

Son düzenleme:
kızlar bişey sorcam size.benim oğluşumun eylülün 19 unda sünnet düğünü var Allah kısmet ederse.tabi sünnet annesi olarak şık bi kıyafet olsun istiyorum hemde abiye ama şuana kadar giydiğim tüm kıyafetler mutlaka korse istiyo.peki ben korse giysem düğün günü sadece olurmu derseniz.aklım çok karışık ya bebeğe zarar verirsem diye korkuyorum.zaten zorla hamile kaldım...bi de sorun yaşamak istemiyorum...sizce napayım....:KK15:

Canim benim, Allah kolaylik versin. Kacinci haftadaydin sen? Antibody testleri filan yapilmis miydi? (8. hafta civari yapilan bir ton kan testi var, onlarda cikiyor genelde). Oyle bir durumsa belki ilacla duzelir. Umarim iyi haberler alirsin. Her sekilde yat, dinlen, kendine iyi bak.
cok teseku edrım canım benım 10 hafatalık daha zor bır donemdeyım her an her sey olabılır bekleyıp duaa edecez kısmetınde varsa yasar ben doktorun dedını yapıyorum gerısı alahın taktırı dedın testler yapılmadı canım sende gulegule dunya getr bebegını cumlemız insalhh.

Sagol canim benim yan etkisi bende asiri yorgunluk ve uyku yapiyo ama katlancz artik ins bende 1 eylulde 12+2 olcm ins bi riskimiz kalmazda birakirz Su ilaci sende doktordan iyi haberlerle gel ins.

kızlar bişey sorcam size.benim oğluşumun eylülün 19 unda sünnet düğünü var Allah kısmet ederse.tabi sünnet annesi olarak şık bi kıyafet olsun istiyorum hemde abiye ama şuana kadar giydiğim tüm kıyafetler mutlaka korse istiyo.peki ben korse giysem düğün günü sadece olurmu derseniz.aklım çok karışık ya bebeğe zarar verirsem diye korkuyorum.zaten zorla hamile kaldım...bi de sorun yaşamak istemiyorum...sizce napayım....:KK15:
canım yaa bence korse giyme yaa sıkıştırır bebeciği söyle bol tülden tril tril bir elbise falan mı baksan yazık bebişe

cok teseku edrım canım benım 10 hafatalık daha zor bır donemdeyım her an her sey olabılır bekleyıp duaa edecez kısmetınde varsa yasar ben doktorun dedını yapıyorum gerısı alahın taktırı dedın testler yapılmadı canım sende gulegule dunya getr bebegını cumlemız insalhh.
canım benim aynen öyle sen elinden geleni yap hayırlıysa zaten Allah nasip eder içini ferah tutmaya çalış tatlım benim bir çok annenin başına hamilelik döneminde gelmiştir. iyi örneklere odaklan hep

canım yaa bence korse giyme yaa sıkıştırır bebeciği söyle bol tülden tril tril bir elbise falan mı baksan yazık bebişe
bende taraftar değilim ama sezon sonu diye çok fazla çeşit bulamadım.....sünnet gününü koymasaydık vazgeçerdim seneye yapardım ama salona peşinat verdik mecburen yapmak zorunda kaldım...

canım benim aynen öyle sen elinden geleni yap hayırlıysa zaten Allah nasip eder içini ferah tutmaya çalış tatlım benim bir çok annenin başına hamilelik döneminde gelmiştir. iyi örneklere odaklan hep
cok tesekur ederım canım bebegım hayata sımsıkı baglanmıs teyzesi kalp atısı gelısmesı gayet gusel dedı doktorumuz dün gördüm koları falan oynuyordu hareketlenmiş benım vucudum refleks verıyor bebegi istemıyor atmak istıyormus rahımde sureklı kasılmalar varmıs bakalım ıgne haftada 1 hergun 3 ogun progestron içiyorum gerısı alllaha kalmıs kırmızı kanamam kahverengıne donustu yıne ıyıye ısaret kahve rengı dedı doktor beklıycez artık :KK43:

bende taraftar değilim ama sezon sonu diye çok fazla çeşit bulamadım.....sünnet gününü koymasaydık vazgeçerdim seneye yapardım ama salona peşinat verdik mecburen yapmak zorunda kaldım...
daha vaktin var acaba internetten mi bi baksan canım güvenilir sitelere iade ya da değiştirme sansın olanlara

E Ekyzdn03 yaa canım benim napalım artık hem çalış hem eve git iş güç ee minikler yorgun düşürüyor haliyle yiyoruz bir şeyler :KK70: sabahları poaça almamaya çalışıyorum evden kepek ekmeğine eşim peynir falan atıştırmalık yapıyor onu getirip yiyorum öğlen şirkette yemek oluyor ama ben yemekhaneye zor gidiyorum kokudan yoğurt çorba yemeye çalışıyorum akşamda genelde ev yemeği yemek istiyorum ki rahat olayım die ama olduğu kadar işte bide sonuçta içimizde büyüyen bir AŞK var o büyüdükce vücudumuz değişcek yani istesek de istemesek de lokumlar annelerinin fiziklerini bozcaklar :KK68:

tabii canım onlar saglıklı olsun yeter :) toparlanırız elbette bir sekilde :) söyle iyice cıksaydı göbüsler rahatlicam hahhaha :)

canım bencede korse giyme korse normalde bile sıkıyorken bebisle hic olmaz bana kalırsa gögüs altından bollasan elbiseler baksana begri begri ninde dedigi gibi tiril tiril nefis elbiseler var

cok tesekur ederım canım bebegım hayata sımsıkı baglanmıs teyzesi kalp atısı gelısmesı gayet gusel dedı doktorumuz dün gördüm koları falan oynuyordu hareketlenmiş benım vucudum refleks verıyor bebegi istemıyor atmak istıyormus rahımde sureklı kasılmalar varmıs bakalım ıgne haftada 1 hergun 3 ogun progestron içiyorum gerısı alllaha kalmıs kırmızı kanamam kahverengıne donustu yıne ıyıye ısaret kahve rengı dedı doktor beklıycez artık :KK43:
canım bol bol vucudunu dinlendir ayaklarını hafif yuksege koy klasik müzık falan dinle stresine iyi gelir haber falan izleme sakın duygusal film dizilerden de uzak dur tatlım

masallah canım insallah bugünleride atlatıcaksınız

X