2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar aranızda imom omega kapsülü kullananlar vardı benim ilacım bugün bitti de yenisini almalı mıyım sizce doktora gitmeme 2 hafta var daha

kızlar yaa ben çıldırıyorum galiba.:KK43: normalde midem çok bulanıyordu 24 saat geçmiyordu gece bile uyanıyodum düşünün.ama şuan aniden kesildi sanki.birşey mi oldu diye korkuyorum yaa.sanırım bebeğin kalbinin durması yazılarından etkilendim:KK51:inşallah herşey yolundadır ama içim içimi yiyor şuan:110:bulantısı aniden kesilen var mı normal mi bu durum?
benimde öyle oldu.bigün hiç bulantım olmadı.ertesi gün daha şiddetli başladı.o yüzden ara ara olur zaten boşuna üzme kendini..

Selam Güzel Anneler...
Tatilden yeni dündüm tatil dolayısı ile girip arada baktım ama birşeyler yazamadım sizlere ve işdede çok yoğunum çok sık girip konuyu takip edemiyorum devralmak isteyen olursa devrede bilirim konuyu çünkü ilgilenemiyorum .
Bugün doktor kontrolüm vardı 12+0 haftadayım ama ultrasonda 11+4 çıktı çok takmadım açıkçası.
Herşey normal görünüyordu bebiş hiç hareket etmedi uyuyodu ama bi ara bacaklarını hareket ettirdi :)
İkili tarama testini yaptırdım bakalım sonuçlar cumaya çıkarmış.
Asıl bomba cinsiyet tahmininde bulundu doktorum :) varmı buzamana kadar cinsiyetini öğrenen tahminde bulunan :=)
hosgeldın cnm ben ıkılı testımde dr a sordum ama cok erken dedı 12. haftada soyleyebılen dr kafadan atar dedı :KK43: insallah 20 gun sonra artık

hosgeldın cnm ben ıkılı testımde dr a sordum ama cok erken dedı 12. haftada soyleyebılen dr kafadan atar dedı :KK43: insallah 20 gun sonra artık

canım benim arkadasımada ikili testinde doktor yapısı erkege benziyor büyük ihtimal erkek dedi simdi oglu 1 yasında :)

S smile53 E Ekyzdn03 ayy kızlar nolcak böyle yaaa napcas ben çok huzursuz oluyorum gerçi şuanda kıyafetlerim oluyor normal mi ilk zamanlarda kilo almamız bide benim şükürler olsun öyle bir mide bulantım bilmem kusmam yok ondan alıyorum sanırım sadece kokulara ve et ürünlerine tiksinti var

Yatarken hapşırınca kasılma giriyor , bu sizde e oluyor mu? Hangi sekilde nasıl hapsırmak lazım? Kasılcam diye korkarak hapsırıyorum hep...

biyerde okumustum bunla ilgili, hapsırırken veya oksururken bacaklarını kendıne dogru cekmeye calıs oturdugun yerde. Yani otururken biraz daha bacaklarını kasıklarına cek. gerilmesin.

biyerde okumustum bunla ilgili, hapsırırken veya oksururken bacaklarını kendıne dogru cekmeye calıs oturdugun yerde. Yani otururken biraz daha bacaklarını kasıklarına cek. gerilmesin.
Tamam aynen bacaklarımı cekip hapsı
Uracagım, ne yapacagımı sasırıyorum , iyi oldu bunu bilmem :))

Yatarken hapşırınca kasılma giriyor , bu sizde e oluyor mu? Hangi sekilde nasıl hapsırmak lazım? Kasılcam diye korkarak hapsırıyorum hep...
canım aynısı bende de var haspururken dikkat rahat bırakıyorum kaskarı elımden geldiğinde ama asla tutmuyorum o cok zararlı

canım aynısı bende de var haspururken dikkat rahat bırakıyorum kaskarı elımden geldiğinde ama asla tutmuyorum o cok zararlı
Ben de ne kadar tutmamaya calıssam da kasılıyordu her hapsırıktan sonra sımdı bacaklarımı cekmeyi deneyecefim, kasmadan bakalım :)

kızlar bende 3 kilo almışım tam yaa ve dar giyiyordum ondan kıyafetler sıkmaya başladı yavaştan bu haftalara kadar 2 kilo normal sayılıyor ben azıcık geçtim galiba mide bulantısı tiksinme olmayınca yiyorsun yani önüne ne gelirse:):)

X