2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim çok geçmiş olsun bence acile gidip bi görün derim ben. Tedbirini almis olursun en azindan.

Canim Allah yardımcin olsun inşallah bu tehlike uzun sürmez yakin bir arkadasim da yasadigin durumu yasadi sen sanslisin erken anlasilmis vucudunun bebege böyle bir tepki verdigi arkadasim sadece düşük riski var saniyordu ve 7.ayda yine kanamasi oldu sanip kontrole gitmek için çıktığinda dogum baslamis,bebegi aldilar hemen .kanaman gecse de dinlen yorma kendini şükür bebek de arkadasim da iyi gönlünu ferah tut bebegine iyi bak Rabbim nasip ettiyse hicbirsey engel olmaz sağlıcakla alirsin kucagina inşallah

Çok teşekür ederim canım insallh güzel dileklerin için teskurler cumlemize allhim kimsenin kucağına boş bırakmasin

Ya bazen ikili testte cinsiyeti belli oluyormuş ona göre mi diyosun benim daha çoookk 31inde

Aynen öyle canım Allah a emanet bebeklerimiz ..

Canim benim, Allah kolaylik versin. Kacinci haftadaydin sen? Antibody testleri filan yapilmis miydi? (8. hafta civari yapilan bir ton kan testi var, onlarda cikiyor genelde). Oyle bir durumsa belki ilacla duzelir. Umarim iyi haberler alirsin. Her sekilde yat, dinlen, kendine iyi bak.

Canim benim ilk denemem tuttu fakat kalbi durdu 9. Haftada sonra dondurulmus denedik olmadi bu yeni tedavim insallah hayirlisiyla devam eder. Benim acibadem sigortam oldugundan orayi tercih ettim. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah

Iyigeceler biz hu akşam Antalya'ya uçtuk kızımla sıcak+nem şimdiden etkiledi gece gece Gözlerim faltaşı gibi açıldı pek giremeyebilirim tatilde herkes kendine iyi baksın tabi bebişlerede Görüşmek üzere

cok gecmis olsun canım sen kanaman dursada hep yat dikkat et insallah bu dönemide birlikte atlatacaksınız..

canım ne yaptın gittin degil mi acile gecmiş olsun

Canım çok sevindim senin adına. Benim de yarın kontrolüm var. Doktor ayrıntılı ultrason yapacak. Çok heyecanlıyım.
sagol canım ınsallah kan sonuclarımda ıyı cıkarda ıcım ıyıce rahatlar :) darıısı senın basına ınsallahh :)

Ayy massallahh canim benim de randevum 1 eylulde simdiden zaman gecmiyo bende özledim minigimi fitil konusunda ne yasadin bilmiyorum ama bence kullanmalisin bende kullanmistim biraz olsun gecmisti
walla sorma canım kendısıyle hıc ıyı zamanlarımız olmadı daha once kullandıgım zaman alerjı yapmıstı resmen yaktı benı bı onbes gun kadar yenı sunnet olmus cocuklar gıbı ewde cıplak dolastım o yuzden sımdı hıc cesaretım yok

Cok sevindim canim ne guzel bizim ikili olmucak 7 eylulde detayli bakilcak sadece bende merakla bekliyorum.hangi doktora gidiyosun
canm demıstım egepolden memnun kaldım ama cok kalabalıktı dr o kadar cok ılgılenmedı ve hastanenn otopark sorunu vardı. o yuzden ayrancılar medıfema ya dondum ama ordakı dr u degıstırdım prof. dr sukru coksenım e gectım o kadar memnun kaldım kı bundan sonra ınsallah bı aksılık cıkmassa doguma kadar ordayım dogumuda orda yapıcam ınsallah :) sen neden ıkılı test olmuyorsun

gecmıs olsun canm nasıl oldun bırde bısey sorcam acıl bısey oldugu zaman boyle gecelerde devlet hastanesı acılemı yoksa kendı hastaneın acılınemı gıtmek gerek ben hıc bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…