2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canimmm evet soruyorumm gerek yok dedi daha cok sinirlendim tukiyede ve burdaki dojtorum.yapiyor dedim..sanirim bilmiyor ya daaa ugrasmak.istemedi bir kac gun sonra baska doktora gidecemm canimmm bakalim.hayirlisiyla

Hayırlısı olsun canım bencede o dengesize gitme bi daha boşver parana yazık

Senin için çok iiymis sevindim canım Hala kararsizim kalabalık da sevmem ege pol u elerim o zaman karataş hastanesini de duydum belki orasına giderim
ben de izmirdeyim su hastanesine gidiyorum Melek hanima ilgili iyi bir kadin bir de Gazi hastanesinde Gulizar hanim var onu da cok tavsiye ettiler

Kızlar selam mınıgım cok korkuttu benı bugun kanamam oldu doktorum progestan kullan dedı yarın kontrol e gıdıcez bebıse bakıcaz bır sey varmı dıye ınsallah bırsey yoktur cok korktum

Saol canim bende sevinmistim artik hissetmeye basladim die

Kızlar selam mınıgım cok korkuttu benı bugun kanamam oldu doktorum progestan kullan dedı yarın kontrol e gıdıcez bebıse bakıcaz bır sey varmı dıye ınsallah bırsey yoktur cok korktum

Geçmiş olsun cnm, bişeyi yoktur bebeğinin o haftalarda olabiliyo bazen içini ferah tut .. Devam eder şiddetlenirse acil e gidip görünürsün canım

İnşallah="bujucloud, post: 42191858, member: 454869"]Kızlar selam mınıgım cok korkuttu benı bugun kanamam oldu doktorum progestan kullan dedı yarın kontrol e gıdıcez bebıse bakıcaz bır sey varmı dıye ınsallah bırsey yoktur cok korktum[/QUOTE]
İnsallah herşey yolundadır canim. Bazi bayanlarda oluyor. Gecer insallah

Canm cok gecmis olsun.benim kuzenim 23 yildan sonra tüp bebekle hamile kaldi onunda kisti varmis tam hatrlamiyorum ama seninkinden büyükmüs.simdi ikizleri dunyaya geldi cok sukur saglikli.dogumda sezaryanla kisti de almislar.

Geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun.

6 haftalıktı canım hatta karından goremedı dr alttan muayene ettı onu bıle zorla gordu yanı kucuktu bu ne felan oldum bende fotosu suanda yok ewe gıdınce yuklerım.

canım 6 haftalıkken karından ultrason ve vajinal ultrason görüntülerin varsa yükleyebilir misin ?

merhaba hanımlar
ben bu aralar bıraz dertlıyım dun aksam ıs cıkısı ewe gıderken ayaklarım tıtrıyordu dedımkı karnım ac heralde o yuzden. neyse ewe gıttım yemek yedım felan benım kafa goz kaymaya basladı dedımkı uzanayım saga donuyorum olmuyor sola donuyorum olmuyor. uykum war uyuyamıyorum içimde sankı yılların gazı warmıs gıbı agrı da basladımı. ne yapcagımızı bılemedık. bu sabah uyandıgımda hala gaz sancısı ve agrı cekıyordum. bu aksamda akıntım fazlalastı. yesılımsı sarımsı renksız hersey ayaga kalktıgımda vajınaya dogru ınen agrım war midemın bulantısıda cabası ustelık bugunde gece wardıyasında calısıyoum. dr kontrolum yarın sabah. inşallah bu geceyı bır an once atlatırım

Canim gaz sancisi bende de var yesilimsi akintim da vardi bi hafta öncesine kadar enfeksiyon varmis bende fitille şase vermisti doktor pek faydasi olmamisti ama cok cok su ictim oyle gecti yine akintim var ama beyaz ne zaman az su icsem yeşile dönüyo günde 3 lt su icmemiz lazimmis doktor ne kadar ilac versem sen cok su icmedikten sonra bu enfeksiyon gecmez demisti sen yine de sor doktoruna

ayy canm su da ıcıyorum walla bılla bol bol wc yede cıkıyorum ama bu akıntı gecmedı gıttı. gaz sancısına gelınce karnımın alt kısmı agrıyor atık. pekı senın enfeksıyon vajınaya vuruyormuydu canım agrı oluyormuydu

Bir kaç tüyo alabilir miyim:) bebek buyutmenin en onemli zorlukları neler mesela ?

Canim o vajina agrisi bende de oluyo ama arada o enfeksiyondan degil dir herald bi yerde okumustum bebis büyüdükce rahime baski yapiyomus belki o yüzdendir

siyatik agrisi sanirim o. hamilelikle ilgisi yoktur, yani su asamada agir bir bebek tasimazken. bana da arada geliyor, ama eskiden de olurdu.

Gozun aydin canim, kalp atislari varmis. Bundan sonra dusuk riski cok azaliyormus.
Sana dinletmedi de atis hizini soyledi mi? 7+5'e gore normal miymis? Benimkinin de agzindan detaylari zor almistim, hersey iyi gorunuyor deyip bitirmisti. Insallah doktorun gelene kadar iyi birini bulur gorebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…