2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gun boyu salatalik havuc yiyerek.geciyorrr..midem.bikti artik kustum afedersiniz gogus agrisi olan var mi benimkiler bayagi agiriyor..bu arada bebisim sol tarafimda ...kizim sag taraftaydi..allah hayirli bebisler nasip.etsin hepimize
Benim göğüslerde çok ağrıyor şimdi parlayacak gibi amin rabbim hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin

Canım yanılmıyosam sendin kaç gündür aklımdaydın bugüne nasip oldu bende okudum inşallah hersey gönlünce çok güzel olsun en kısa zamanda göbüşün bebişinle dolsun

İnş bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın benim merak etiğim bir konu var sen bilebilirsin cevabını kalp durması anlaşılıyor mu belirti veriyor mu kanama gibi mesela kaçıncı hafta da oldu bende belirtilerim kesildi gibi olduğunda en çok ondan korkuyorum aklıma takıyorum belirti verir mi.merak ediyorum

kizlarree az once lavaboya gectimmm surekli akintimi kontrol.ediyorummm..hafif kanla karisik akintimin oldugunu farkettim.sizde oyle durumlar oldumu cok panikledim korktim.acikcasi..hemen progestanimi ictimmm birazdan.tekrar bakarim

adet gununde her ay boyle durumlar olur diye duydum daaa yine de panikledim acikcasi uyku tutmaz beni simdi

canim gecmis olsun, en kisa zamanda saglikli bir hamilelik haberini duyariz insallah.

kizlarree az once lavaboya gectimmm surekli akintimi kontrol.ediyorummm..hafif kanla karisik akintimin oldugunu farkettim.sizde oyle durumlar oldumu cok panikledim korktim.acikcasi..hemen progestanimi ictimmm birazdan.tekrar bakarim
walla canm benımde akıntım war ama yesılımsı kan felan yok cok sukur daha sabaha dr a mı gıtsen acaba

walla canm benımde akıntım war ama yesılımsı kan felan yok cok sukur daha sabaha dr a mı gıtsen acaba
yesil.akinti iltihap mantar durumlarinda olur bencee yarin doktorunu ara sor gitmen gerkeiyorsa git gec kalinmis birsey olmasin tedavini ol

yesil.akinti iltihap mantar durumlarinda olur bencee yarin doktorunu ara sor gitmen gerkeiyorsa git gec kalinmis birsey olmasin tedavini ol
randewum yarın zaten canım koku yada kasıntı yok sadece akıntı war o yuzden mantar olasılıgı uzerınde durmuyorum canım ama yınede korkuyorum bende ıste

Maalesef kalp durmasi durumunda (missed miscarriage) hic bir ipucu olmuyor, vucut atmayi da bilemiyor. Bana oldugunda zaten cok az belirtim vardi, kendimce killandim ama anlayabilecegim bir sey olmamisti. (Buna ragmen sonunda dusuk olup ustune de ameliyat olunca bile hormonlarim o kadar yuksekmis ki, hormonlarimin dusup tekrar adet olmam 4-5 ayi buldu (yani belirtim olmamasiyla iliskili degilmis). Bazi kisilerde de plasenta olusuyor, hormonlar normal olarak calismaya devam ediyor, belirtiler hic bir zaman durmuyor, sadece ultrasonda sorun oldugu belli oluyormus. Yani belirtilere bakarak iyi gidip gitmedigini anlayamiyoruz. Belirtiler birden bicak gibi kesilirse ve geri gelmezse bi doktora gorunmekte fayda var ama bu kotu gidiyor demek degil, ayni sekilde belirti olmasi da iyi gittiginin garantisi degil. (Simdi boyle diyerek belirtilerin varken de korkmana sebep olmak istemiyorum, aman ha). Duzenli tetkikler disinda baska hic bir bilgi kaynagimiz yok. Ben de hem bir ise yaramadigini biliyorum, hem de butun gun 'su anda midem bulaniyor mu' 'bakayim goguslerim agriyor mu' diye dusunup duruyorum.
Esim de bana 'bak hersey yolunda giderse, kismetse 7 ay daha bu hamileligin devam edecek, 7 ay devamli evhamla gecmez, bir sonraki muayeneye kadar aklini baska seylerle mesgul et' diyor. Hakli.
Insallah bizim korktugumuz gibi degil de onlarin umdugu gibidir.

Kızlar şu an bebeğim tam 11 haftalık, 1,5 hafta önce yani 9+4 haftalıkken bebeğimin ultrason görüntüsünü yükledim şimdi, 10 haftalık kadar gelişmiş dedi doktor, birkaç gün önden gitmesi sorun teşkil etmiyormuş :) şu an en çok merak ettiğim şey cinsiyet, yani önemli değil ne olduğu ama merak da geçmiyor of :)

Eklentiler

• image.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 68
Kizlar ya eşinize uyuz olan varmı ? Yada görmeye tahmin edemeyen? Bana adam ne derse tuhaf geliyor ve aglamaya başlıyorum. . Sonra konusmuyoruz
Sabah sabah güldürdün beni :)
Evet ara ara bana da oluyor, çok değişken ruh hallerim var.. Kocama once bi aşık oluyorum, 2 saat sonra da uyuz oluyorum beni sinir ediyor ama şu anda ne yapsa gözüm görecek değil şu hamilelikten sıcaklarla mı boğuşayım nasıl yatacağımla mı boğuşayım yoksa onla mı boğuşayım yani :)
Bu hormonlar mahvetti bizi kızlaarr

Geçmiş olsun canım inş bebişini sağlıcakla kucağına alırsın Allah'ım bize hayırlı evlatlar versin!!!

Canım yanılmıyosam sendin kaç gündür aklımdaydın bugüne nasip oldu bende okudum inşallah hersey gönlünce çok güzel olsun en kısa zamanda göbüşün bebişinle dolsun
Amin canım Allah razı olsun inşallah sağlıcakla bebişini kucağına alır tıpış tıpış totosuna vurur zıplatır,hoplatır seversin!!!

Canım sakince uzan ayağını havaya kaldır dinlen kalkma gerekmedikçe çok geçmiş olsun inşallah bütün MART anneleri sağlıcakla minnaklarını kucaklarına alırlar!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…