2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gecmis olsun canim. Keske bu gece izin alabilseydin dinlenseydin.

Canim o vajina agrisi bende de oluyo ama arada o enfeksiyondan degil dir herald bi yerde okumustum bebis büyüdükce rahime baski yapiyomus belki o yüzdendir
ewet cnm bende oyle okumustum. ayy ıcımı rahatlattın ben su enfeksıyon ısını bır an once halletmem lazım randewum yarın. ınsallah gecer :)

kolay gelsin canım. kusura bakma,stresten kafayı yiyecem nasıl geçecek bu zaman offf offff
gecıyor cnm merak etme bı sekılde kafanı baska bıseye vermeye calıs. benım kesem o kadar kucuktu kı dedım sana vajınalden zor gordu dr. dedıgı seyde zaten ılk etapta keseyı gormek. oyle bebıs yok gelısmıcek demedı. zamanla bebek oluscak dedı ve olustu cok sukur.

Kızlar Çok sık giremiyorum. Gün boyu bulantı halsizlik. Bir de oğlum var. Ikiz hamilelik de ayrı bir zormuş. Inşallah sıkıntılarım azalınca daha sık girmek istiyorum. Arada bir okuyorum. Rabbim sıkıntısı olan herkese şifa versin. Bu sıkıntıların sonucunu düşünmek biraz olsa rahatlatıyor. Herkese iyi akşamlar

Canim senin değerin iyi yine, benim 6,89 a yükselmis, endokrine gönderdiler, bi sürü test yapıldı ultrasonla bakıldı,temiz çıktı,doktorun açıklaması bazı kişilerde hamilelikte yukselirmis

benimde hamilelikle 8.1 oldu haşimato hastalıgı basladı ts3 ts4 gayet normal sınırlarda ilaca gerek görülmedi su an kullanmıyorum. daha yükselirse baslanıcak. 2 doktora gittim aynısını söylediler krkma canım

Kızlaaar bugün giremedim hic.. cünkü gezdim bir sürü :) kalp atıslarını bebislerini gören arkadaslarımız gözünüz aydıın.. bende 24 ünde olan randevumu 20sine aldım yine dayanamadım yineeeee... 24ünde de annemin yanına gidiyorum is icin 3 aydır Ordu da.. ilk defa bu kadar uzak kaldık birbirimize cok özledim bebegi görmei nasıl sabırsızlıkla bekliyorsam annemide görmek icin o kadar sabırsızlanıyorum. Annem dönmezse dogum yapana kadar İstanbul a bende tek basıma ilk yavrumu büyütecegim insallaaaaah gelir..
Bu arada halsizlik herseyden tiksinme benim bu aralar ki belirtilerim şunu çok net anladım ne kadar evham yaparsam o kadar kötü hissediyorum. Benim su aralar ki halimi görseniz ne kadar gamsız dersiniz. Nasipten öteye yol yok. Akıntımızda olacak midemizde bulanacak ama hepsi gececek bebeklerimiz kucagımızda olacak hatırlamayacagız bile Allah baska büyük sıkıntı vermesin.

Bir kaç tüyo alabilir miyim:) bebek buyutmenin en onemli zorlukları neler mesela ?
aslindaaa cok guzell ve yorucu..ilk uc ay gaz sorunu daha sonra aman usumesin aman terlemesin diye ustune dusuyirsub gece uyandiginda acaba rahat mi nefes aliyormu diye bakuyordun..simdiden iyice uyu derim.bebek oluca uyku nedir bilmeyeceksin..istedigin varsa sor canimmm..yardimci olabilirim

evet haftasina gore iyiii dedi..arapca dedi dee pek bilgi vermiyorrr..tahlil de yaptirmadik bekliycemmm bir kac gun yeni bir doktor bulana kadar

gun boyu salatalik havuc yiyerek.geciyorrr..midem.bikti artik kustum afedersiniz gogus agrisi olan var mi benimkiler bayagi agiriyor..bu arada bebisim sol tarafimda ...kizim sag taraftaydi..allah hayirli bebisler nasip.etsin hepimize

Kizlar ya eşinize uyuz olan varmı ? Yada görmeye tahmin edemeyen? Bana adam ne derse tuhaf geliyor ve aglamaya başlıyorum. . Sonra konusmuyoruz

gun boyu salatalik havuc yiyerek.geciyorrr..midem.bikti artik kustum afedersiniz gogus agrisi olan var mi benimkiler bayagi agiriyor..bu arada bebisim sol tarafimda ...kizim sag taraftaydi..allah hayirli bebisler nasip.etsin hepimize
Canim sol tarafinda oldugunu nasil anladin tarif edebilir misin bende cok merak ediyorum eşim göbegime dokunuyo surda mi ki burda mi ki diye seviyoruz ama tam olarak nerde bilmiyorum

Harikasın walla tamamdır bunları not alıyorun, sorularım olacaktır elbet cunku ben de yalnızım :)

Benim daha önce iki gebeliğim kalp durması yüzünden sonlandı o yüzden kullanıyorum gebelik iyi gidiyor biraz bulantım var ama göbeğim çok çıkmış kendimi beş aylık hamile gibi görüyorum şişkinlik var yani gaz sıkıntım var şimdiden dokuzuncu aya kadar ne yapacam bilemiyorum

Canim sol tarafinda oldugunu nasil anladin tarif edebilir misin bende cok merak ediyorum eşim göbegime dokunuyo surda mi ki burda mi ki diye seviyoruz ama tam olarak nerde bilmiyorum
canimm doktora gittiginde ne tarafa bakiyor bebegine ultrasyonu ne tarafinda bakmisti hatirliyormusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…