2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim masaallah ins. Geri gelmez o kusmalar bulantilar ♥
Bizde 11+5 olduk son gaz devam etmekte ...
Cogu zaman ac kaliyorum darisi basima :)
Bu arada benim de ikinci gebelik ve bende bunu daha erken hissettim :)

Sağol canım :) bulantı var benim hala ama geçen haftalara göre hiçbişey bu, arada geliyo bişeyler atıştırınca geçiyo .. Erken hissetmek de çok güzel duygu :)

Canım tamam 20güne gelecekse hiç stres yapma doktorum 2li test için 16-19eylül arası çağırdı beni de yani o zamana kadar bişey yapılmıyor rahat ol çok şükür bak atıyormuş kalbi de duymasan da
tatlimmm burda ikili uclu test yasak yapilmiyor..ben son 4lu test icin turkuyeye gidecem..ilk gebeligimde de 4. ayimda turkiyeye gitmistim...burda rahatim ne kaynana derdu ne baska derdim var esim.kizimla huzurluyum burda..doktoruma da guveniyorum..ama tekim burda iki cocukla zor idare ederim..kardeslerimin yanina gidecem..onlarla sevincimi paylasacam..keske annem yasasaydi kendimi bu kadar yalniz hissetmezdim:KK42::KK42:

kizlare doktoraa gittim kalp atislari var cok sukur ama dinletmedi..yaaa ben y:KK43:ine sinir bir sekilde dondum...ne tahlil.ne.birsey yapti hic bahsetmedi bile ikinci gebeligi yasayanlat sizler test yaptiniz mi icim.hic rahat degil hic:KK43: baska doktora gidecegimm..bir kac gun sonra..bebegim ultrasyonda 7+5 olarak gorundu..pek birsey de konusmadi yine yolasim.geldi offf doktorum gelseydi artik :mad:

Canım yurt dışında mı yaşıyordun sen, başka bit doktora gitme imkanın var mı? O ne biçim doktor ya okudukça ben bile sinir oluyorum, gittiğinde sen soruyomusun peki, test yapmadınız tahlil vs. Benim de ikinci gebelik ilkindede bi sürü tahlil yaptırdım hemde geçen sene (kısmet olmadı kucağıma nasip almak) bu senede içinde bazı ekstralar da olan testler yapıldı yine .. Sanırım 10.gebelikte olsa yapılıyormuş her defasında doktorum öyle demişti ..

ben varım. 3,35 çıktı. hamilelikte yükseldi. ilaç kullanıyorum sabahları. senin durumun nasıl?
Canim senin değerin iyi yine, benim 6,89 a yükselmis, endokrine gönderdiler, bi sürü test yapıldı ultrasonla bakıldı,temiz çıktı,doktorun açıklaması bazı kişilerde hamilelikte yukselirmis

Canim senin değerin iyi yine, benim 6,89 a yükselmis, endokrine gönderdiler, bi sürü test yapıldı ultrasonla bakıldı,temiz çıktı,doktorun açıklaması bazı kişilerde hamilelikte yukselirmis
ben tedaviyle hamile kaldığım için bütün hormonlarım sürekli takip altındaydı ve bu yüzden hamileliği öğrenir öğrenmez doktorum tahlil yaptı. çok erken öğrendim tsh yükekliğini. bir çok doktor ilaç bile vermiyomuş aslında. ilaç kullanan herkeste de düşüyor. canını sıkma

Kızlar bi soru sorayım şimdi takvim 8 hafta diyor ben 7+4üm yedi mi olacak sekiz mi kaç haftalık oldu diyene yedi de kaldım iki haftadır:) doktor dört gün önce yedi dedi çünkü satla uyumlu ??? Bir daha kontrolum eylülde merak ederim yaa/// bulantım var aç kalamıyorum az az sık sık gözüm dönüyor birden
:) seninle haftamız aynı. Ben de 7+4üm. 8.haftanın içinde kabul ediliyoruz.

Kızlar ben 8. Haftaya girdiğinden beri belirtiler artı ak diye beklerken tamamen kesildi ne kasık gerilmesi bel ağrısı ne göğüs hassasiyeti ne de mide bulantısı hiçbirşey yok ben de bebegime bir şey mi oldu diye kafama takıyorum biliyorum doktora git için rahat etsin diyeceksin8z ama küçük bi ilçede misafirim eve.dönünce ilk isim hastane olacak diye beklemedeyim hem de kotu şeyler duymaktan korkuyorum off off içimi buraya dökeyim dedim eminim benim gibiler vardırr. Salı günü yolculuk yapcam çarşamba da.doktora.giderim inş bakalım durumlR nSil ama içim içimi yiyor o.ayri
Oyy oyy sakın öyle evhamlar etme, ohh ne güzel hamileliğim tatlı tatlı seyrediyor de, baby hisseder. İlk 3 ayda en endişe edebileceğin belirti kanama olması. Onda da çok ciddi olmadikca hemen hormon tedavisi yapiyorlar. Sen gönlünü ferah tut..

tatlimmm burda ikili uclu test yasak yapilmiyor..ben son 4lu test icin turkuyeye gidecem..ilk gebeligimde de 4. ayimda turkiyeye gitmistim...burda rahatim ne kaynana derdu ne baska derdim var esim.kizimla huzurluyum burda..doktoruma da guveniyorum..ama tekim burda iki cocukla zor idare ederim..kardeslerimin yanina gidecem..onlarla sevincimi paylasacam..keske annem yasasaydi kendimi bu kadar yalniz hissetmezdim:KK42::KK42:
Anladım bende gurbetteyim senin gibi yurtdışı olmasa aynen rahatım ilk çocuğun büyüktü sanırım Allah Gücünü verir Düşünme şimdiden ben de tek bakacam ilkinde de öyleydi annem Çalışıyor ÖĞRETMEN her vakit gelemiyor kızım bu sene 1e başlıycak onun okula götürme getirme bana ait bebek olunca nasıl yapacam diye düşünüyorum şimdiden toplam 6kere okulun yollarını aşındırcam yani

Oyy oyy sakın öyle evhamlar etme, ohh ne güzel hamileliğim tatlı tatlı seyrediyor de, baby hisseder. İlk 3 ayda en endişe edebileceğin belirti kanama olması. Onda da çok ciddi olmadikca hemen hormon tedavisi yapiyorlar. Sen gönlünü ferah tut..
Sağol canım haklisin. Arada aklıma takıliyor iste. Bir yandan korkuyorum gitmeye ama çarşamba günü görünce daha iyi hissedeceğim inş.

Kizlar bisi sorucam ama nolur gulmetin ben 10 haftaya basladim bazen sanki bebek tepisiyo gibi hissediyorum olabilirmi daha once doum yapanlar bilgisi olanlar cevap verebilirmi acaba

Kizlar bisi sorucam ama nolur gulmetin ben 10 haftaya basladim bazen sanki bebek tepisiyo gibi hissediyorum olabilirmi daha once doum yapanlar bilgisi olanlar cevap verebilirmi acaba

İlk gebelik dimi senin canım, benim ikinci gebelik ilkinde anca 4.ayda hissettim, bundada 1 2 haftadır balık kayması gibi kuş çırpınması gibi oluyo hissediyorum, he arada senin dediğin gibi şeyler oluyo o bağırsak hareketi canım :) sen şu an farkında değilsindir ilerde anlicaksın dediğimi bebeğin hareketi daha farklı :) o his daha farklı yani

Urfadaysaniz Size bir doktor tavsiyesinde bulunabilirim. OSM de bülent sezgin. İlk doğumumu onunla yaptım. Çok çok memnun kaldım. Keşke imkan olsa yine oraya gidebilsem.
Mugladayiz şimdi hala bi doktor bulamadım kafama göre.
Teşekkürler aklimda olacak tavsiyeniz ; )

11. Haftadayım bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum henüz ama karnımın sağ alt tarafında eskiden olmayan hareketler var dıştan sadece gözüküyo bağarsak hareketi olsa soldada olur ama yok bunu farkeden var mı kızlar

Canım yurt dışında mı yaşıyordun sen, başka bit doktora gitme imkanın var mı? O ne biçim doktor ya okudukça ben bile sinir oluyorum, gittiğinde sen soruyomusun peki, test yapmadınız tahlil vs. Benim de ikinci gebelik ilkindede bi sürü tahlil yaptırdım hemde geçen sene (kısmet olmadı kucağıma nasip almak) bu senede içinde bazı ekstralar da olan testler yapıldı yine .. Sanırım 10.gebelikte olsa yapılıyormuş her defasında doktorum öyle demişti ..
canimmm evet soruyorumm gerek yok dedi daha cok sinirlendim tukiyede ve burdaki dojtorum.yapiyor dedim..sanirim bilmiyor ya daaa ugrasmak.istemedi bir kac gun sonra baska doktora gidecemm canimmm bakalim.hayirlisiyla:KK12:

Anladım bende gurbetteyim senin gibi yurtdışı olmasa aynen rahatım ilk çocuğun büyüktü sanırım Allah Gücünü verir Düşünme şimdiden ben de tek bakacam ilkinde de öyleydi annem Çalışıyor ÖĞRETMEN her vakit gelemiyor kızım bu sene 1e başlıycak onun okula götürme getirme bana ait bebek olunca nasıl yapacam diye düşünüyorum şimdiden toplam 6kere okulun yollarını aşındırcam yani
canimmm kizim 2 yasinda daha..ilk cocugima da ben baktim.ne kaynanam.yardimci oldu ne kimse..teyzelerim.bir kac kes yardincu oldu ailevi sorun yasadik..annem vefat etti babam evlendi karmakarisik duurmlar yanim..ikinci cocugumu da ben bakacam...cok sukur bakabiliyorm kimselere ihtiyacim.yok..esim yardimci oluyor...allah bize guc versin gerisi kolay:KK52:

X