2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

oyy maşallah ne güzel yumoşlar olmuş..inşallah ikizdr..ptesı senden süper hberler beklıyoruz

Maşallah hamilelik haberini alan arkadaslar artmış keseyi görenler olmuş. Allah hepinizi tüm kötülüklerden korusun sağlıklı sıhhatli olun her daim inşallah arkadaslar. Benim göğüsler taş gibi oldu galiba bu ay oldu :) 13 temmuzda kan vereceğim inşallah yanilmiyorumdur. Ama hissediyorum bu ay bebişim benimle :) evlilik yildonumumuzde olmadı ama nisanlandigimiz güne denk gelecek bu gidişle güzel haberi almak :)

Bu arada ikiz bekleyenlerimizde var maşallah :) benimki de ikiz olsa hiç fena olmaz :) oldum olası istemişimdir ikiz bebis :)

Bu arada ikiz bekleyenlerimizde var maşallah :) benimki de ikiz olsa hiç fena olmaz :) oldum olası istemişimdir ikiz bebis :)
İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir canım inşallah seninde en kisa zamanda bebis haberini alırız

İnşallah canım sizi gördükçe daha bi sabırsızlanıyorum. Mart ayında anne olmak benim için daha çok manidar olacak. İlk bebişimi 2015 mart ayında kaybettim Rabbim inşallah onun acısını unutturacak bize. 2015 martta kürtaj olduğum hastanede 2016 martta bebişimi kucağına alacağım inşallah. Olumlu düşüneceğim ve her şey yolunda gidecek inşallah.
İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir canım inşallah seninde en kisa zamanda bebis haberini alırız

İnşallah canım benim artık kötü günleri düşünmek yok önümüzé bakicaz allahım izniyle çok güzel günler bizi bekliyor rabbim gönlümüze göre versin inşallah. ..

Masallah canım allah nazarlardan korusun. meleklerini sağlıkla kucağına almayi nasip etsin.kan değerlerin nasıldı tatlım ikiz gebeliklerde yüksek oluyormuş ya ?

Bana da erkek gibi geliyor. Belki eşim öyle istediği için bilinçaltım da yanıltıyor olabilşr. Hayırlısı olsun.

Hayırlı olsun
Kese vajinal mi görüldü, karından mı?
Bir de neden düşük ihtimali var dedi ki? Kesede mi bir sıkıntı var?

Masallah canım allah nazarlardan korusun. meleklerini sağlıkla kucağına almayi nasip etsin.kan değerlerin nasıldı tatlım ikiz gebeliklerde yüksek oluyormuş ya ?
Sağol canım. Transferin 10. Günü 218, 12.günü 554, 17 . günü 7040. Başka yapmadım. Bugün transferin 20. Günü karından görüldü keseler.

3-4 gun suren kahverengi lekelenmem oldu..şimdi gectı cok sukur..iğneeye devam ama..hapı basdonmesı yapıyoruş henuz ole bı sıkıntım yok cok şükür
geçmiş olsun canım. bugun sabah midem bulanmadı, çarpıntım da azdı. az yediğim için olmuş, anladım ki gebelikte karbonhidrat da temel öğe. bugun 3 ana 3 ara öğüne geçtim, sabah kahvaltısını 2 dilim ekmek 1 yum, 50 ggr peynir, 1 kaşık bal ve 1 tane açık şekerli çay ile yapınca ne çarpıntım oldu ne de mide bulantım.

Günaydın kızlaaarrr bu sabah kahvaltı yaparken zorlandım biraz bulantım oldu inşallah çoğalarak artmaz tek umudum. sizler nasılsınız keyifler nasıl?

ayy bir izmirli çok sevindim hoşgeldin canım hangi hastaneye ve doktora gidiyosun ya da gitmeyi düşünüyosun?

Yazarım tabi cnm insallah hemde hemen sizde gelişmelerden haberdar edin beni burda herkes birbirine umut oluyor
aynen birbirimizden destek almak iyi geliyo bana da, iyi olacak inşallah her şey

hoşgeldin canım inşallah sende gelirsin aramıza haberlerini bekliyoruz :)

hayırlısı olsun canım hoşgeldin aramıza minnoşlarınla

kızlar günaydın bu kadar erken bu mide yanmaları deli etti beni ya.. kızımda hiç olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…