2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aaa bu şahane bir haber :) tebriklerrr

Günaydın Ben bugün keseyi görebilmek için doktoruma gideceğim. Sabah tuvaletimi yaparken lekelenme oldu az da olsa devam ediyor. Progestan kullanıyordum zaten ama yine de oldu. İnşallah kötü birşey yoktur
Aynı durumu yaşayanlar var mı? Doktorlarınız ne dedi?

günaydın taze annelerrrr :) tablo oluşturmak için bilgilerinize ihtiyacım var :) kızlar herkes özel mesaj atabilirmi bilgileri ve tabloda neler olmasını isteriz bi paylaşalımmı benim düşüncem isim yaş şehir sat muhtemel doğum tarihi cinsiyet birde kaçıncı gebelik bunları yazayım diyorum uygunmudur

Uygundur canım :) ne zaman hazırlayacaksın

canım hemen endişelenme gönlünü ferah tut bi doktora görün mutlaka önlem alıcaklardır üzme tatlı canını sakın böyle durumlar olabiliyo
evet uygundur canım bu bilgiler yeterli diye düşünüyorum burdan mı verelim bilgilerimizi mesaj mı atalım canım sana hangisi uygun olur

mesaj atarsanız daha güzel toparlarım herkesi

Sağol canım. Transferin 10. Günü 218, 12.günü 554, 17 . günü 7040. Başka yapmadım. Bugün transferin 20. Günü karından görüldü keseler.
Masallah cnm benim tekrar tebrik ederim hamile olmak çok güzel ikiz bebis beklemem çok daha güzel rabbim sağlıkla da kucağına almayi nasip etsin ins .kalp atışını duymaya ne zaman gidiceksin cnm ?

bence hemen kötü düşünme paniğe kapılma.. olabiliyor diyorlar sonuçta böyle şeyler,inşallah kötü olmayacaktır..

Canım hiç korkma bende çok korkmustum geçen pazar aksamuzeri kahverengi lekelenmem geldi sonra pazartrsi aksamuzeri yine ve nerdeyse salı günü aksama kadar nokta nokta azicik devam etti aklım çıktı doktorum normal yerleşme lekelenmesi o dedi yalnızca tedbiri almak için progestanı 3 é cikardi çok şükür bir daha gelmedi.aklı à kötü şeyler getirme bende sonradan hamile kalan arkadaşlarımdan ögrendim ki çoğu aynı şeyi yaşamış

bence hemen kötü düşünme paniğe kapılma.. olabiliyor diyorlar sonuçta böyle şeyler,inşallah kötü olmayacaktır..

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız kahverengi geliyor o yüzden de panik olmamaya çalışıyorum Akşam 6 da randevum var inşallah keseyi görürüz de içim daha da rahatlar.

kızlar bende İstanbul dışında Kırıkkale'deyim ama Ankara da olacak doğum inşaallah, çünkü oğlum Ankara Medicana oldu çok memnun oldum İnşaallah buda öyle olur
hayırlısı canım. ben daha kararsızım hangi hastane hangi doktor arada kaldım çok

uygundur canım ellerine sağlık şimdiden

güzel anneler tabloyu oluşturmaya başladım ilk denemem kendimde oldu herkesi teker teker ekliyorum yanlışım varsa özel mesajla düzelttire bilirsiniz eklenmek isteyenlerde yine özel mesaj atabilir mesajları gelen arkadaşlarımı hemen ekliyorum

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler?

Eklentiler

• IMG_20150530_222955.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20150530_223003.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20150530_223044.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 39

ben attım canım bilgilerimi eklersen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…