2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim ben devlette z.kamile gidiyorum...Ayrica ozelde iki cocugumda da ayri ayri doktorlara gitmistim oglumda yunus emre hast.uskudar ferda hn. A gitmistim ama simdi erdem hastanisden camlica erdem bir doktora gitmeyi dusunuyorum ama daha bilmiyorum Ayse hn var ama ona randevu almak cok zor bakalim
Bende kizimi cakmak erdem hastanesinde dogurdum
Bundada oraya gitmeyi dusunuyorum bakalim

hmm ne guzel cnm hap içmene gerek kalmdı..progestran onemlı düşüğe neden olabılıyor bende progestran ıgne kullanıyorum
KANAMAN VAR MI CANIM? NEDEN VERDİLER? BENIM BAŞIM DA DÖNÜYOR . O PROGESTERON DA ÇOK BAŞ DONMESİ YAPIYORMUS KARDEŞİM KULLANMISTI ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM.

İstanbul Avrupa yakasındaki 26 yaşındayım bir oğlum var 2. Hamileliligim. 3 yıllık evliyim memurum.ins bi kızım olsun istiyorum. Dr a giden car mi yeni kese si görünen

Bende kizimi cakmak erdem hastanesinde dogurdum
Bundada oraya gitmeyi dusunuyorum bakalim
Ben cakmak erdeme biraz daha yakin7m oraya gitmisligim var o doktorlarida biliyorum hangi doktora gitmistin veya kime gitmeyi dusunuyorsun tavsiye edecegin bir doktor var mi bende gidecegim arayis icindeyim...birde canim senin bebis subattada olabilir degil mi...sanki gebeligin daha buyuk gibi

KANAMAN VAR MI CANIM? NEDEN VERDİLER? BENIM BAŞIM DA DÖNÜYOR . O PROGESTERON DA ÇOK BAŞ DONMESİ YAPIYORMUS KARDEŞİM KULLANMISTI ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM.

3-4 gun suren kahverengi lekelenmem oldu..şimdi gectı cok sukur..iğneeye devam ama..hapı basdonmesı yapıyoruş henuz ole bı sıkıntım yok cok şükür

Bende istanbul anadolu yakasındayım,27 yaşındayım ilk gebeliğim 4 yıllık evliyim..bilişim üzerine özel bir firmada çalışıyorum

Ben cakmak erdeme biraz daha yakin7m oraya gitmisligim var o doktorlarida biliyorum hangi doktora gitmistin veya kime gitmeyi dusunuyorsun tavsiye edecegin bir doktor var mi bende gidecegim arayis icindeyim...birde canim senin bebis subattada olabilir degil mi...sanki gebeligin daha buyuk gibi
Cnm ben Zeynep Yesim hanima gittim.Annemin doktoruydu kendisi.Birde o hastanede tanidigimiz doktor ve ebe akrabamiz var.İkiside Zeynep hanimi tavsiye etti.Cokda memnun kaldim.Simdi yine ona gitcem ins.
Kizimda ultrasonda hep 1 hafta onden gitti.Muhtemel dogum tarihim 9 mayisti.21 nisanda dogum yapmistim.Buda subat sonu olur diye dusunuyorum

Cnm ben Zeynep Yesim hanima gittim.Annemin doktoruydu kendisi.Birde o hastanede tanidigimiz doktor ve ebe akrabamiz var.İkiside Zeynep hanimi tavsiye etti.Cokda memnun kaldim.Simdi yine ona gitcem ins.
Kizimda ultrasonda hep 1 hafta onden gitti.Muhtemel dogum tarihim 9 mayisti.21 nisanda dogum yapmistim.Buda subat sonu olur diye dusunuyorum
Canim gidersen 5yaz o halde bende zeyneep hanima gidebilirim...yesim hn biliyorum cok tatli hanim bir bayandi...bakalim ben kalp atisina kadar beklesem mi diyorum...

Merhaba kızlar ☺ bende mart annesi olmak istiyorum. Yumurtlama günüm 5 temmuz çalışmalara 2 gün önce başladık.
3 yıllık evliyim 29 yaşındayım nasipse ilk bebeğim olucak ☺

kızlar selam, ben de 8inde kontrole gideceğim, 6. hafta içerisinde olacak yani, keseyi görmeye çalışacağız, acaba kalp atışını da duyabilir miyiz? tecrübeli olan anneler ne dersiniz?

X