2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

güzel anneler tabloyu oluşturmaya başladım ilk denemem kendimde oldu herkesi teker teker ekliyorum yanlışım varsa özel mesajla düzelttire bilirsiniz eklenmek isteyenlerde yine özel mesaj atabilir mesajları gelen arkadaşlarımı hemen ekliyorum
canım bende mesaj attım sana :) doğum tarihi 04.03.2016

herşey iyi hoş güzel hepimiz çok bekledik bebeklerimizi kimimiz tedaviyle kimimiz doğal yolla kiside ilk ayda hamile kaldı muhtemelen allah inşallah sonuna kadar sağlıkla onları kucaklarımıza almayı nasip etsin gün sayan herkesin yardımcısı olsun inşallah nice yeni arkadaşlar eklensin aramıza daaaaaaaaaa listeyi yapınca en yaşlı ben kaldım ayoll :KK43:((

herşey iyi hoş güzel hepimiz çok bekledik bebeklerimizi kimimiz tedaviyle kimimiz doğal yolla kiside ilk ayda hamile kaldı muhtemelen allah inşallah sonuna kadar sağlıkla onları kucaklarımıza almayı nasip etsin gün sayan herkesin yardımcısı olsun inşallah nice yeni arkadaşlar eklensin aramıza daaaaaaaaaa listeyi yapınca en yaşlı ben kaldım ayoll :KK43:((

sen tecrübelisin ama :) darısı bize inşallah

günaydın taze annelerrrr :) tablo oluşturmak için bilgilerinize ihtiyacım var :) kızlar herkes özel mesaj atabilirmi bilgileri ve tabloda neler olmasını isteriz bi paylaşalımmı benim düşüncem isim yaş şehir sat muhtemel doğum tarihi cinsiyet birde kaçıncı gebelik bunları yazayım diyorum uygunmudur
Canim berikler tablo yapmana cok sevindim...2016 ocak annelerinin 1.sayfasi ornek olabilir bence...muhtemel dogum tarihi ne gore siralama olursa bence daha guzel olur canim...basarilar kolay gelsin...

benide eklermisinn tatlım özelden mesajda atmıştım :KK43:

tatlım çok saol yeni gördüm bu arada 25.08.2015 sat tarihimde .Ellerine sağlıkk :KK19:

tablo ilk sayfada tamda istediğin gibi :)
Sonradan gordum canim ellerine saglik....ya bu benim nick cok uzun oldu onu degistireyim diye dusunuyordum...ben buraya uye olurken. Bir isim tuturamadim bende sinirlendim tanidigim insanlarin ismini bir araya getirdim ole de kaldi...degissemmi diyede dusunuyorum bilemedim

clexan ıgneyı bende hergun göbekten vuruluyorum..çok yakıyor senıde ykıyormu cnm
Evett hemde çok yakıyor canım karnıma sürdüğüm kolonya kuruyunca daha az yakıyor bide göbek deliğimden 4parmak sağ yada sola yapınca oralar daha az acıtıyor ama hep acıyıp yakıyor :KK43:

ohoo iyi de senin 2. mişşş :) MELEK1902 MELEK1902 le ben napalım :) hem ilk hem yaş :)

Sağol canım. Transferin 10. Günü 218, 12.günü 554, 17 . günü 7040. Başka yapmadım. Bugün transferin 20. Günü karından görüldü keseler.

canım maşallah çift kese görmüşsün ne guzel..benımde transferın 9. gunu 316 12.gunu 936 cıktı sence benımde ikizmidir :)

geçmiş olsun canım. bugun sabah midem bulanmadı, çarpıntım da azdı. az yediğim için olmuş, anladım ki gebelikte karbonhidrat da temel öğe. bugun 3 ana 3 ara öğüne geçtim, sabah kahvaltısını 2 dilim ekmek 1 yum, 50 ggr peynir, 1 kaşık bal ve 1 tane açık şekerli çay ile yapınca ne çarpıntım oldu ne de mide bulantım.

demekki yemeklerden kaynaklıymıs dıkkat et cnm

Evett hemde çok yakıyor canım karnıma sürdüğüm kolonya kuruyunca daha az yakıyor bide göbek deliğimden 4parmak sağ yada sola yapınca oralar daha az acıtıyor ama hep acıyıp yakıyor :KK43:

ewt bende o cıvarlra yapıorum ama sol tarafım bıldıgın mosmor oldu..sabahta sağlık ocagına gıttım yazdırmaya uzman hekım yazması gerekıormuş alamadım..bide cnm akıntın varmı senin benim öyle belırgın bı akıntım yok sorrunmu var acaba

Günaydın kızlaaarrr :KK49: bu sabah kahvaltı yaparken zorlandım biraz bulantım oldu inşallah çoğalarak artmaz tek umudum. sizler nasılsınız keyifler nasıl?

ayy bir izmirli çok sevindim hoşgeldin canım :KK200: hangi hastaneye ve doktora gidiyosun ya da gitmeyi düşünüyosun?

aynen birbirimizden destek almak iyi geliyo bana da, iyi olacak inşallah her şey :KK200:

hoşgeldin canım inşallah sende gelirsin aramıza haberlerini bekliyoruz :)

hayırlısı olsun canım hoşgeldin aramıza minnoşlarınla :anneadayı::KK200:
Canım şimdilik medifema hastanesi ne gidiyorum ama karar weremedim doktora egepol war kafamda yada şifa sendemi izmirr

Canım şimdilik medifema hastanesi ne gidiyorum ama karar weremedim doktora egepol war kafamda yada şifa sendemi izmirr
evet canım bende izmirdeyim.. medifema nerde hiç bilmiyorum orayı. ben bucadayım şifa düşünüyodum ama olumsuz yorumlar duydukça soğudum pek düşünmüyorum

X