2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

anne adayları bu arada tanışalım mı hangi ildeyiz kaç yaşındayız belki ileri ki haftalarda doktor tavsiyeleri veririz birbirimize
evet bence de tanışalım ben 28 yaşındayım izmirde yaşıyorum

bugün yumurtlama günüm bakalım bende bu ay bu gruba dahil olabilecek miyim? :) bu arada ben 2 bucuk ay önce normal dogum ile 23 haftalık gebeliğimi sonlandırdım
çok üzüldüm ama Rabbim hayırlısını nasip etsin canım hepimiz için inşallah en hayırlı zamanda da kucağına alırsın sağlıkla

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bugün dr gittim kan degerim 2846 kese de görüldü Ama duşuk olma ihtimali varmış progestona başttı Cmt tekrar gideceğim İnş herkes sag salim kucagına alır meleklerini

hangi hormonlara baktırıcaksın cnm doktormu istedi

anne adayları bu arada tanışalım mı hangi ildeyiz kaç yaşındayız belki ileri ki haftalarda doktor tavsiyeleri veririz birbirimize
Canim ben 35byasindayim ist.anadolu yakasindayim..iki cocugum bir de dusugum var bu ucuncuyu cok istrdim.dilerim Rabbime hepimize salicakla evlatlar verir...ya sen sende bahset kendinden

Canim ben 35byasindayim ist.anadolu yakasindayim..iki cocugum bir de dusugum var bu ucuncuyu cok istrdim.dilerim Rabbime hepimize salicakla evlatlar verir...ya sen sende bahset kendinden
bende 28 yaşındayım Anadolu yakasındayım ilk gebeliğim 2 ay önce kalp atısı durması sebebi ile kurtaj oldum İnşaALLAH ilk bebişim olacak minik yavrum inşaALLAH yaradanım hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin hayırlısı ile kucağımıza alalım İnşaAllah

PREGESTERON, TİROİD VB. HORMONLAR.MESELA BEN DOKTORA SORDUM BENIM B12 VE FOLİK ASİTİM EN YÜKSEK DEĞERDE ÇIKTI, FOLİK ASİT İÇME DEDİ DOKTOR. FAZLA FAZLA YETERMİŞ BANA DA BEBEĞE DE.

hmm ne guzel cnm hap içmene gerek kalmdı..progestran onemlı düşüğe neden olabılıyor bende progestran ıgne kullanıyorum

maşallah değerin çok güzelmiş canım beklenen adet tarihinden kaç gün sonra yaptırdın test? inşallah bişicik olmaz bebişine Allah'ın izniyle moralini bozma hiç

hangi hastaneye gidiyorsun
Canim ben devlette z.kamile gidiyorum...Ayrica ozelde iki cocugumda da ayri ayri doktorlara gitmistim oglumda yunus emre hast.uskudar ferda hn. A gitmistim ama simdi erdem hastanisden camlica erdem bir doktora gitmeyi dusunuyorum ama daha bilmiyorum Ayse hn var ama ona randevu almak cok zor bakalim

maşallah değerin çok güzelmiş canım adetten kaç gün sonra yaptırdın test? inşallah bişicik olmaz bebişine Allah'ın izniyle moralini bozma hiç
canım saolasın adetin geçmesinden 1 hafta sonra baktım evde test yaptım bugunde dr gittm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…