2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar cok erken ama icinize dogan bir cinsiyet var mi? Ben erkek olabilecegini dusunuyorum ogluma hamileligim gibi geciyor...bulanti falan olmadigindan kizim daha ilk gunden cpk zorlamisti ya sizin tahmininz var mi? Annelerin hissi tutar ben ikisinde de hissetmistim...tabi nasip hayirlisi cok erken biliyorum ama merak ettim iste
Benim 14 aylik kizim var.Kizima hamileyken esim ruyasinda kiz bebek gormustu.Annem erkek bebegi banyo yaptirdigini gordu.Bende hep erkek goruyordum ama kiz istiyordum.Kiz oldu.Birde bastan beri canim hep tatli istedi.Bu hamileligimdede daha ogrenmeden esim beni ruyasinda erkek bebek emzirirken gormus.Annemde kiz bebegi banyo yaptirirken gormus.Annem erkek olcak diyor.Ben hicbirsey hissetmiyorum.Saglikli olsun yeter

Kızlar çok bulanıorum ben ya ilk defa çıkardım yediklerimi nasıl olcek bu iş bebişim nasıl beslencek :KK61:

anne adayları :anneadayı: gebelik belirtileriniz var mı :KK71::21:
Mrb cnm benim adet olmama daha 8 gün var 10 temmuz bat,,beklemek zor geliyor bikacgündür kasiklarimda siskinlik var bazen böyle tatli tali cok kisa süren agri gibi bisey oluyo geciyor daha cok öyle bi belirti yok,,,Seninde bebisinn hayirli olsun..

Mrb cnm benim adet olmama daha 8 gün var 10 temmuz bat,,beklemek zor geliyor bikacgündür kasiklarimda siskinlik var bazen böyle tatli tali cok kisa süren agri gibi bisey oluyo geciyor daha cok öyle bi belirti yok,,,Seninde bebisinn hayirli olsun..
teşekkür ederim darısı başına İnşaALLAH ama kendini dinleme bende burda okudukça belirti oluşurdu ama olmazdı ne zaman kendımı bıraktım o ay bebiş geldi

bende de eğilip kalktıkça yada telefonda birşey bakıp kafamı kaldırınca içim tuhaf oluyor kafam karıncalaşıyor gibi sizde de mi öyle

teşekkür ederim darısı başına İnşaALLAH ama kendini dinleme bende burda okudukça belirti oluşurdu ama olmazdı ne zaman kendımı bıraktım o ay bebiş geldi
Insallah cnm,,,dogru cnm haklisin insan kendi kendini psikolojik etkiliyor bende oyüzden kendimi fazla kaptirmamaya calisiyorum dua edip bekliyorum artik Rabbim kendi bilir..

anne adayları bu arada tanışalım mı hangi ildeyiz kaç yaşındayız belki ileri ki haftalarda doktor tavsiyeleri veririz birbirimize :KK54:

ayy arada bı ıcımı ürpertiyor benımde..bende haftaya gıdıcem doktora
PTESİ DEVLET HASTANESİNE GİDECEĞM HORMON TAHLİLLERİ İÇİN, ALLAH NASİP EDERSE 4+5 OLUCAM, ULTRASOND AANCA NOKTA GÖRÜNÜR O GÜN, 7 HAFTA İÇİN DE ÜNİVERSİTE HASTANESİNDNE DOÇ. İÇİN RANDEVU ALDIM.

bugün yumurtlama günüm bakalım bende bu ay bu gruba dahil olabilecek miyim? :) bu arada ben 2 bucuk ay önce normal dogum ile 23 haftalık gebeliğimi sonlandırdım :KK43:

X