2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

MErhabalar bende insallah 9 martta sezaryenle dogum yapicam.simdilik asiri olmasada bulantilarim yanmalarim var ama iyi gidiyor hamileligim. Zor gecenlere Allah yadim etsin bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip etsin ins.
sizinle muhtemel doğum tarihi 1gğn var aramızda çok erken değil mi 9mart anlamadım bana doktorum şimdilik 25 Mart Demişti sezeryan olcak benimde

kızlar merhaba:) 9+3 günlük hamileyim. herşey yolunda gidiyor gibi. ne mide bulantım var ne başka bişi sadece hep uykum var. 11+4 te hastaneye gitcem cinsiyet belli olurmu sizce???

selamlar :) inşallah herkes iyidir :)
kardeşimin düğünü vardı çok yoğun hareketli güzel günler geçirdik..epey yoruldum..çok şükür bi rahatsızlığım olmadığı için güzel atlattık bu dönemi..ama çok ayakta kaldım ve yoruldum biraz bel ağrım var umarım herşey yolundadır..
bu arada sürekli acıkıyorum,hep bişeyler yemek istiyorum,zaten zayıf değilim inşallah çok kilo almam :S

bu arada doktor ilk üç ay saç boyamayı önermemişti,benim çok beyazım var, saç maskarası aldım dışarı çıkarken falan diplere değdirmeden görünen yerlere sürüyorum,baya etkili, tavsiye ederim :KK66:

Kizlar biz artik 11+0 olduk malum...
Yemek yiyemiyorum hala artik yemem gerek sanirim...

Domates salatalik yemekten gina geldi var mi hafif kokusuz yiyecek onerebilen...
Offff surekli acim ya ama yiyecek olsam midem kokulardan alt ust oluyor :-(

Kizlar biz artik 11+0 olduk malum...
Yemek yiyemiyorum hala artik yemem gerek sanirim...

Domates salatalik yemekten gina geldi var mi hafif kokusuz yiyecek onerebilen...
Offff surekli acim ya ama yiyecek olsam midem kokulardan alt ust oluyor :-(

patates haşla, limonla güzel gidiyor bence.. zeytin çok yiyorum ben.. yayla çorbasını (ekşi yoğurttan) çok severek yiyorum

kardeşimin düğünü vardı çok yoğun hareketli güzel günler geçirdik..epey yoruldum..çok şükür bi rahatsızlığım olmadığı için güzel atlattık bu dönemi..ama çok ayakta kaldım ve yoruldum biraz bel ağrım var umarım herşey yolundadır..
bu arada sürekli acıkıyorum,hep bişeyler yemek istiyorum,zaten zayıf değilim inşallah çok kilo almam :S

Acıkınca yemek yiyeblir durumda oldugun icin sukretmelisin canim :) Tum gun ac geziyorum acken midem bulaniyor tokken bulaniyor cok sıkıntılı durum yani

Kizlaarrr...bilen duyan varsa yardimm etsinnn..dun kanamam basladi :KK43:(( ayni adet gibi..hollandada doktora gittik doktor bebek burda kalbi atiyo hersey yolunda deyip eve gonderdi..ama benim icjm rahat etmedi almanya hastanesine geldim hemen hastaneye yatirdilar..rahimimde kananmam varmis.bebegin herseyi normal gozukuyo suan..yerinden hic kalkmiycaksin dediler..ilk hamileligim daha coook uzuluyorum vee coook korkuyorumm.. bebegim dusermi acaba diyee :KK43:(*
ikinci adet don3monde rahim her ay yaptığı gibi kasılma olabilir kanama ble olabilirmiş geçen sekizinci haftanın özelliklerini okurken rastladım ben kanaması olup.da sağlıcakla doğuran duydum kalbi atıyor diyorlarsa iyidir istriaht edin dikkat edin yeter

Bu nasıl mış birde buna bakalım

Ben nasil anlayacagimizi anlayamadim :) zaten cok minikmis su an anlamak icin

Gunaydin canim bende bir kutu ictim ama hicbir etkisini gormedim...
Halbuki oglumda baya etkisini gormustum...
Kv dem sagolsun herseyimle o ilgileniyor...
Offff gecse ya artik :-(

Gunaydin canim masallah ne guzel kayinvaliden var sanslisin

Kızlar Günaydın hepimizin iyi haftaları olsun inşallah ben güne vajinal ağrıyla uyandım baya baya agrıyo normal mi acaba dün cok hareketli bigün gecirdim eşimle temizlik yaptım sonra avm avm gezdim hiç oturmadım üstünede doktorum 3ay yasaklamasına rağmen ufak caplı bi ilişkiye girmiş bulunduk:KK43:oyüzden de şimdi vajinal agrı ve bel agrısı çekiyorum normalmidir sizce:KK43:

Tünaydın canım 3 ay mı yasaklamıstı cok mu riskli gebeligin. Bize yasak degil ama riskte yok cok sukur. Allahın izniyle birsey olmaz insallah korkma.

Yaa bende bu ara öyle karnımı tıka basa doyurmazsam midem bulanıyo :KK43:

Vala bende kayınvalidemlerde kalıyorum ama aşırı ilgileriyle beni bunalttılar. Ben sabahları bi tane atıyorum ağzıma biraz uzanıyorum ve 1-2 saat sonra bişiler yiyorum gayet iyi geliyo bana. Belki bünyeden bünyeye değişiyodur.

Kayınvalideler de bize bir turlu yaranamayacak. Kimi ister ilgili olsun kimi ilgisinden bunalir. Ben de bir sey istemeye / talep etmeye korkuyorum fazla fazla ustume dusuyor sonra. En iyisi istemeyeyim diyorum, ortayı bulamıyoruz. Cocuk olunca nasıl olcak bilmem yakınımda olan o, annem baska sehirde. Zararı olmaz kesin faydası olur ama cok cok olursa da batıyor işte.

Ohh bu hafta cok kisi minnaklarını görücek ben haftaya cumartesi ancak görücem :KK43: sık sık ultrasona girmekte iyi degilmis off meraktan catlicam her an acil birsey uydurma potansiyelim var :)

Ohh bu hafta cok kisi minnaklarını görücek ben haftaya cumartesi ancak görücem :KK43: sık sık ultrasona girmekte iyi degilmis off meraktan catlicam her an acil birsey uydurma potansiyelim var :)

hahahah ayy
Kayınvalideler de bize bir turlu yaranamayacak. Kimi ister ilgili olsun kimi ilgisinden bunalir. Ben de bir sey istemeye / talep etmeye korkuyorum fazla fazla ustume dusuyor sonra. En iyisi istemeyeyim diyorum, ortayı bulamıyoruz. Cocuk olunca nasıl olcak bilmem yakınımda olan o, annem baska sehirde. Zararı olmaz kesin faydası olur ama cok cok olursa da batıyor işte.
hahah ay güldürdün beni sanki beni anlattın benim annemde başka şehirde :KK43: ama kayınvalideme evim yakın değil bencilim bu konuda yapcak bişey yok sık boğaz edilmekten hiç hoşlanmam dediğin gibi 1 gün bir şey istesem amanınnnnn gerisi gelir hiç tarzım değil bide insan ısınamayınca ısınamıyor yani zorlamanın da bi anlamı yok

valla benimde daha var ama ben hala doktor bulamadığım için bu hafta cumarteside başka bir doktor deneyerek durumumuda öğrenmiş olcam inşallah planım böyle :)

X