2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlaarrr...bilen duyan varsa yardimm etsinnn..dun kanamam basladi :KK43:(( ayni adet gibi..hollandada doktora gittik doktor bebek burda kalbi atiyo hersey yolunda deyip eve gonderdi..ama benim icjm rahat etmedi almanya hastanesine geldim hemen hastaneye yatirdilar..rahimimde kananmam varmis.bebegin herseyi normal gozukuyo suan..yerinden hic kalkmiycaksin dediler..ilk hamileligim daha coook uzuluyorum vee coook korkuyorumm.. bebegim dusermi acaba diyee :KK43:(*
Canım qeçmiş olsun ben düşük yaptıqım zaman hastanede bi abla vardı cok aşırı bi kanaması olmuş bebek düştğ diye qelmiş ama saqlamdı kalbi falan atıodu yatırdılar 1 hafta hastanede sonrada wc harici kalkma dediler bişey olmamıştı ozaman sende sakın kalkma calısıosan rapor al wc harici kalkam sakın inşallah bebişin sıkı sıkı tutunur sana Allahım yardımcın olsun inşallah...

Kizlaarrr...bilen duyan varsa yardimm etsinnn..dun kanamam basladi :KK43:(( ayni adet gibi..hollandada doktora gittik doktor bebek burda kalbi atiyo hersey yolunda deyip eve gonderdi..ama benim icjm rahat etmedi almanya hastanesine geldim hemen hastaneye yatirdilar..rahimimde kananmam varmis.bebegin herseyi normal gozukuyo suan..yerinden hic kalkmiycaksin dediler..ilk hamileligim daha coook uzuluyorum vee coook korkuyorumm.. bebegim dusermi acaba diyee :KK43:(*
Bu iki arkadasimin basina geldi ikisinin de oglu oldu Erkek bebeklerde oluyo diyolar Eger bebek iyiyse bence sorun yok Bu arada o iki arkadasimda saglikli dogum yaptilar Insallah bisey yoktur icini ferah tutmaya calis

Gunaydinn kizlarr bulantilarimdan kusmalarimdan mahvolmus haldeyim ne yemek yapabiliyorum ne de kolumu kaldirabiliyorum ne yesem cikiyor resmen benim gibi olan var mi ne zaman gecicek bunlar

2 hafta sonra azalır inşalllah , portakal suyu beyaz leblebi antep fıstığı bana iyi geliyordu bir deneyin isterseniz.

bende devamlı uyku modundayım arkadaşlar kendine gelmek için ne yapmalıyım halsizlik ve yorgunluk var :KK43:
aynen bende aynı moddayım iş yerinde zor oluyo uyku haliyle mücade etmek tek tesselim bulantılar olmuyo en azında iyi beslenebiliyorum bebişimiz sağlıklı olsunda geresi önemli deil nasılsa

Korkma canim stres olmamaya çalış, dua et bol bol , arkadasimda da kanama vardı 2-3 gün hastanede kaldı şu an doğurmak üzere, güzel düşün canim

Günaydın kızlar ben de bulantıları hala yaşıyorum zofran diye bi ilac kullanıyorum baya etkili. Doktorum bi gün bi bırak dene nasıl olacaksın dedi beter oldum vala sabahları bi tane atıyorum ağzıma.
Gunaydin canim bende bir kutu ictim ama hicbir etkisini gormedim...
Halbuki oglumda baya etkisini gormustum...
Kv dem sagolsun herseyimle o ilgileniyor...
Offff gecse ya artik :-(

Ben çalışıyorum ama çok halsizim , midem sürekli rahatsiz, çok şükür tabi bu günleri bekliyordum çok şükür, özel sektörde çalışmak zor ya

canm sıtres yapma sıtres tetıklermış bende yaşadım bırden kan boşaldı bebegın kalbı atıyorsa korkma geçer ama dınlen hıc bısey yapma ayaklarını yukarı kaldır oyle yat ben oyle yaptm bırde bana progestan hap ve ıgnesını vermıstı dokt duşuk onleyıcı ama bebegın kalbı atıyorsa panık olma

Ben çalışıyorum ama çok halsizim , midem sürekli rahatsiz, çok şükür tabi bu günleri bekliyordum çok şükür, özel sektörde çalışmak zor ya

evet ya kurumsal da calısan da hamile, devlette calisan da hamile, kurumsal olmayan ozel de calısan da hamile. Niye hepimiz aynı seylerden yararlanamıyoruz ki.

Merhaba kızlar günler hiç geçmiyo gibi geliyo bana hergün takipdeyim kaç günlük kaç haftalık diye hayırlısıyla ilk üç ay bir bitse☺️

evet ya kurumsal da calısan da hamile, devlette calisan da hamile, kurumsal olmayan ozel de calısan da hamile. Niye hepimiz aynı seylerden yararlanamıyoruz ki.

çok haklısın ama maalesef işler öyle yürümüyor.. kurumsal olmayan işyerleri zaten çok zor. hamilelikte dahada zordur heralde. Allah yardımcımız olsun.. bebek olduktan sonra biz çalışan anneleri çok daha zor gnler bekliyor. ben yinede çok şanslıyım devletteyim, evimle işim aynı bahçede.. büyük şehirlerde bir de trafikte zaman kaybedenlere işi ağır olanlara rabbim yardım etsin

Canım qeçmiş olsun ben düşük yaptıqım zaman hastanede bi abla vardı cok aşırı bi kanaması olmuş bebek düştğ diye qelmiş ama saqlamdı kalbi falan atıodu yatırdılar 1 hafta hastanede sonrada wc harici kalkma dediler bişey olmamıştı ozaman sende sakın kalkma calısıosan rapor al wc harici kalkam sakın inşallah bebişin sıkı sıkı tutunur sana Allahım yardımcın olsun inşallah...[/QUO
Amin canimmm insallah bebegim birakmaz beni :KK43:( sen kac haftalikken dusuk yapmistin ve nasil olmustu..kanama ve agru yoksa sadece kanamami ???

X