2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Slm ben de geldim aranıza. 2011 nisan annesiydim şimdi de 2016 Martta 2. kez anne olmaya hazirlaniyorum. Keseyi gorduk 10 gün sonra tekrar kontrole gideceğim nasipse. Bel ve kasık ağrısı çekiyorum. Şimdilik bendeki durumlar böyle.

tebrikler :) ve hoşgeldiniz..

Bende 2012 mayıs annesiyim. akşamki sonuca göre 2016 mart annesi olucam inşallah bakalım kısmet..

Bende 2012 mayıs annesiyim. akşamki sonuca göre 2016 mart annesi olucam inşallah bakalım kısmet..

Hoşgeldiniz :)

hoşgeldiniz, bende bugün katıldım bende hoşgeldim

Kizlar cok erken ama icinize dogan bir cinsiyet var mi? Ben erkek olabilecegini dusunuyorum ogluma hamileligim gibi geciyor...bulanti falan olmadigindan kizim daha ilk gunden cpk zorlamisti ya sizin tahmininz var mi? Annelerin hissi tutar ben ikisinde de hissetmistim...tabi nasip hayirlisi cok erken biliyorum ama merak ettim iste

hoşgeldiniz, bende bugün katıldım bende hoşgeldim
sende hoşgeldin
valla bilmiyorum sanırım sen sorunca kendime de cevap verebildim sanırım kız cicileri çok tatlı geliyo hep onlara bakıyodum ama sanırım erkek olabilir yani ne bilim..daha çok çoook erken tabi sağlıklı olsunlar yeter

ANNENİN ADI ANNENİN YAŞI YAŞADIĞI ŞEHİR SON ADET TARİHİ BEKLENEN DOĞUM TARİHİ KAÇINCI BEBEK CİNSİYET İN OLDUĞU TABLOYU KİM HAZIRLAYA BİLİR KIZLAR Bİ TABLO YAPSAKYA

Hiç kötü şeyleri aklına getirme cnm bende 3 kez düşük yaptım ama geçmişe bakmak yok bak rabbimize şükürler olsun sapasağlam hamileyiz allahın izniyle

ANNENİN ADI ANNENİN YAŞI YAŞADIĞI ŞEHİR SON ADET TARİHİ BEKLENEN DOĞUM TARİHİ KAÇINCI BEBEK CİNSİYET İN OLDUĞU TABLOYU KİM HAZIRLAYA BİLİR KIZLAR Bİ TABLO YAPSAKYA
2016 ocak annelerinin ilk sayfasina baksana ne kadar guzel olmus...boyle bir tablo yapacak ve ilgilenecek biri...ben yapamiyorum...yapabilen varsa ilgilensin bu konuyla

Hiç kötü şeyleri aklına getirme cnm bende 3 kez düşük yaptım ama geçmişe bakmak yok bak rabbimize şükürler olsun sapasağlam hamileyiz allahın izniyle
çok şükür Allah'ıma bu duyguyu yaşayaman nice insan var rabbim inşaALLAH kucağımıza hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlar almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…