2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

17 aylık ooo masallah epey buyukmus canim Allah bagislasin

canım ben çok araştırdım bu meseleyi emin ol emzirmenin düşük riskini veya erken doğum riskini arttırdığına dair bilimsel bir kanıt olsaydı sıkı sıkıya korunurdum ben. ben de doktorum ve az buçuk kadın doğum geçmişim de var
benim uzmanlarımdan da en azından 6 ayına kadar emzirenler vardı. ancak tehlikeli gebeliklerde nasıl ki cinsel ilişki yasaklanıyor o zaman emzirme de yasaklanabilr ama şu an bir tehlike durumu yok. ona rağmen bu kadar rahat emzirmeyi kes demeleri garibime gitti
Dogru bildigimiz yanlislar iste ...bu konuda bir fikrim daha oldu...

Kızlar yatakta düz yattığımda rahim tarafımda biraz sertlik hissediyorum sol tarafta sağ taraf daha yumuşak sanki sizdede oluyormu ? Birde düz yatınca baktığımda sol taraf az daha şiş sanki sağa göre :anneadayı: boyuma göre kilolu değilim acaba ondanmı belli oluyor erkenden

amberr tebrık ederım cok sewındım bebıs yerlesmemısmı daha neler dedı doktor

keseyi gördük işte canım ekstra bir şey demedi zaten sıradan bir devlet hastanesine gittim amacım keseyi görmekti zaten başka bi şeye gerek yoktu.. folik asite devam dedi emzirmeyi kes dedi o kadar

keseyi gördük işte canım ekstra bir şey demedi zaten sıradan bir devlet hastanesine gittim amacım keseyi görmekti zaten başka bi şeye gerek yoktu.. folik asite devam dedi emzirmeyi kes dedi o kadar
anladım canm ne kullanıyordun sen foluk asıt. bırdaha ozelemı gıtcen kalp atısları ıcın

anladım canm ne kullanıyordun sen foluk asıt. bırdaha ozelemı gıtcen kalp atısları ıcın
folbiol kullanıyorum. daha önceki gebeliğimde gittiğim bi doktor abla vardı ona gidicem inşallah canım ama belki ilk aylar yine devlete gidebilirim çok bir şey bakılmıyor zaten

folbiol kullanıyorum. daha önceki gebeliğimde gittiğim bi doktor abla vardı ona gidicem inşallah canım ama belki ilk aylar yine devlete gidebilirim çok bir şey bakılmıyor zaten
ılk dogumun normalmı yoksa sezeryanmıydı ben sımdıden korkuyorum bıraz yaa

anım 5 gün kala kanda baktırdım 1,20 çıktı şimdi beklemedeyim hemen yaptırmıytcam ne olur neolmaz

Bende folbiol kullaniyorum devletle arada ozele gitmeyi dusunuyorum...ikisinide z.kamilde dogurdum...Anadolu yakadindaysan hangi doktoru tavsiye edersin

Teşekkürler bende bir tane içiyorum sormak istedim acaba herkez ynı mıktarda mı alıyor dıye

Teşekkürler bende bir tane sabah aç karnına alıyorum
ben femımed kullanıyorum ıcınde cıko demır b12 felanda war gunde 1 tane tok karına

X