2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Iki kere değer artışına bakip Oyle gitmiştim Doktora benim doktorum hep vajinal bakıyor 3 4 ay olunca karından bakiyo normalde 4+3 gunuktu ama ultrasonda 5+1 diye göründü
hayırlı olsun canım, bende bir kaç gün daha geçmesini istiyorum. benim 4+3 ctesi olacak inşallah . bu arada midesi bulanan var mı? ben çok kötüyüm aynen araba tutmuş gibiyim başım sersem gibi :mad::cry:

Kizlar hamilelikte bence en onemlisi bu uc ay ....degerler yukseliyormu kalp atisini duyacagizmi...heyecan heyecen bir yandan da ramazan olmasi...Allah tum annelere hayirli saglikli evlatlar nasip etsin...ilerleyen aylarda daha rahatlayacagimizi dusunuyorum...ben iki dogum birde dusuk yaptim... Hayirlisi olsun hepimiz icin...

kızlar aile hekimliğine gittim geldim valla içim rahatladı bee oohh:KK49: tabi en iyisini en doğrusunu tabi ki Allah bilir..

cmv değerimin şüpheli çıktığını söylemiştim ya içimi rahatlattılar testleri onlarda tekrarlıyorlar..doktor burdaki değere göre kızamıkçıkta görünüyo sende bana biraz karışmış gibi geldi dedi.. hemşire de daha önce de böyle bi hasta geldi bana kızı şimdi 7 yaşında hiç korkma dedi inşallah güzel olacak her şey :KK36:

Kizlaaar bugun ayin daha 2 si . benim normal sartlarda 7 sinde adet olmam gerekiyor. Bugun midem bulandi durdu. Sizce psikolojik mi.yoksa bu kadar erken olur mu. Onceki gebeligimde hic midem bulanmamisti.havalar sicak ondan da olabilir tabi. Bugun alip test yapsam mi dedim.esim daha var.simdi negatif cikacak uzuleceksin yapma dedi.vazgectim. 5 gun daha sabir.
Benimde adete 5 kala cikti cnm ve adete 3 kala değerim 271.71 çıktı .eğer zamanında döllenme olduysa çıkar yalnız geç döllenme olduysa çıkmaya bilir .birde henüz bulantin olmaz daha şimdiden havalardandır tatlım

Benimde adete 5 kala cikti cnm ve adete 3 kala değerim 271.71 çıktı .eğer zamanında döllenme olduysa çıkar yalnız geç döllenme olduysa çıkmaya bilir .birde henüz bulantin olmaz daha şimdiden havalardandır tatlım
Canım 5 kala değerin kaçtı?

Eklentiler

• 2015-06-27 07.07.46.jpg
    2015-06-27 07.07.46.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 52
bulantılar ne zaman başlar sezenorhan sezenorhan bilgim hiç yokta birde gebelik belirtiniz varmı hiç
Valla cnm bende belirti olarak adete 8-9 kala adet ağrısı basladi ama 2 gündür azaldı. Birde istahsizlik var.ama istahsizlik havalardan da olabilir.birde daha bugün yeni yeni memislerimin yanlarına bastırınca çok az bir acıma hissi var o kadarcik.birde bebis bana uykusuzluk yaptı çok fazla uyuyamiyorum.bulantilar daha en az 6 haftalikken başlarmis cnm şimdi başlıyor diyenler midesini üşütmüş olabilirler sende peki belirtiler Neler ?

Günaydın kızlar erkencisiniz bugün :)
Gunaydin canim...k
bulantılar ne zaman başlar sezenorhan sezenorhan bilgim hiç yokta birde gebelik belirtiniz varmı hiç
kBulantilar bende7.haftadan sonra oluyor...yani kan degerlerim tavandayken...belirtim hic yok sadece ben hamile olunca burnum biraz kizarip siser bugun onu farkettim birde yirmilik dis etlerim sisti yani bilinen belirtiler degil...goguslerde hassasiyetim var birde....

X