2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

olumsuz dusunmekten vazgecemıyprım ilk gebeliğimde daha olumlu idim ancak iyi gitmedi şimdi olumsuz düşünceler hep aklıma geliyor maaalesef

iyi sabahlar kizlarrrr iki gundur ugrayamiyorumm arada okuyp cikiyorun..temizlik yemek camasir misafir derken kendimi uyumus olarak buluyorum kotu haberler var bazi arkadaslardan allah en kisa zamanda tekrardan nasip etsin..kalp atislarini duyanlar da cok sukur duymuslar...ben carsambayi bekleyemiycem pazartrsi kapisinda olurum doktorun folic asit bendede nefrs darligi yapiyor kizlar

Bendeee 2009 annesiyim ve ankaradayım

olumsuz dusunmekten vazgecemıyprım ilk gebeliğimde daha olumlu idim ancak iyi gitmedi şimdi olumsuz düşünceler hep aklıma geliyor maaalesef

Biz nasıl düşünürsek Düşünelim yine kaderimizi yaşıyoruz,yaşarız.
Rabbim bilir Hayırlısını.
O Yüzden herşey olacağına varır,Hakkımızda Hayırlısını dilemekten başka ne gelir elden?
Bizler psikolojik anlamda iyi olacağız ki bebeklerde sağlıklı olsun canım.
Pozitif olmak zorundayız.

Nefes darligi var folik asidden mi bilmiorum canim
Canım benim aklıma hiç gelmemişti.
Kalpten sıkıntım vardı zaten ona bağlıyordum ama ablam hatırlattı bana.
Bende ciddi boyutta nefes darlığı yapmıştı folik asit tetikliyor olabilir dedi.
2 gündür içmiyorum iyiyim.
Mevcutta var zaten nefes darlığı bir de folik asit tetikliyorsa bu durumu ben çok fena oluyorum.
Sanki göğsüme biri oturmuş gibi derin nefes alamıyorum.

Gunaydin arkadaslar saat 11de kontrolumuz var istanbulda mega medipol hastanesinde Lebriz Hale Aktun isimli bir dr varmis benim 3 kuzenim ve 1 tanidigm onda dogum yapms riskli gebeliklerde uzmanmiş. Ona gidicez bakalm insaAllah hayirli haberler ile doneriz

İnşallah cnm çok sağol..Rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısı..Ben ilkini kaybettim 9. haftada Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin..

Kıxlar rubela ve troid degerlerim yuksek cıktı moralim cok bozuk
Sağlık olsun cnm bozma moralini vardır çaresi..Ben de dün kan ve idrar verdim de sonuçları almadım daha..İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.Kalp atışını da duyduk çok şükür Rabbime

Bana da pazartesi tandevu verdiler eğer yine duyamazlarsa alıcaklarmış

Canım lütfen üzülme. Kürtaj olmanı da önermem. Tabi bana sorarsan. Bırak kanaman olursa o zaman kürtaja gidersin. Ben de yaşadım bundan yaklaşık 3 ay önce aynı şeyleri. Bebeğimin kalp atışları durdu ve alacaz dediler. Doktor doktor dolaştım. İçim daha rahat olsun diye. sonra çaresiz beklemeye başladım. Kanamam olunca da mecburen aldırdık İnşallah sen çok yakın zamanda güzel haber alırsın. Almasan da rabbimin verdiği herşey de hayır vardır. Sıkma canını

Günaydın kızlar gecenin bir vakti aç uyanıyorum hatta açlıktan bayılacak gibi oluyorum

Ilk hamilelikte ben de öyleydim .yemek yiyordum yarım saat sonra hiç yememiş gibi midem kazınıyordu.
Gece açlıklarından hiç bahsetmeyeyim.
Ilkinde bu sebeple ilk 3 ay bulantıdan herkes kilo verirken ben 4 kilo almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…