2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benimde bugun 11 de randavum vardi kalp atisini duyduk minigimin artik kanaat getirdim bende hamileyim 7+3 haftalik gelisimi gayet iyi kalp atis hizi 164 bu kalp atis hizi erkek bebeklerde daha az oluyo diye biisi duymustum olemi kizlarrr

Aa atıs hızınıda mı söylüyorlar gerci ben kendi doktoruma bu aksam gidicemde dün acilde sadece sesi duyduk hızını söylemediler birde bebiskonun boyuunu soylediler canım yavrum. Bu aksamda kendi doktoruma gidicem 6+6 dayım paralel gidiyor satımla cok sükür nazardan saklasın allah

peki o zaman hiç endişelenmişmiydin yolunda gitmeyen bir şey mi acaba diye yada ben mi evham yapıyorum bilemedim
2009 Haziran annelerin de yazışmıştım kızımda da keyifle Gül'e oynaya aklımın ucuna kötü bir şey gelmemişti orda da evham yapan yoktu hiç burda bazen evham yapıp yazan arkadaşlar görünce aklıma gelmeyen şey benimde aklıma geliyor etkileniyorum hatta çoğumuzda da aynı oluyordu Allah herkesin yavrusunu Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Hoşgeldiniz satlarımız aynı kalp atışını duydunuz mu bebeğinizin?ben de 2009haziran annesiydim kızım 6 Yaşında yeniden doğmuş gibi bebek heyecanı. Bütün bedenimi Alıp sarıyor ikincisini de ilki gibi rahat rahat ilgilenerek büyütebilceğimi düşündüğümde mutlu oluyorum kim ne derse desin ben arada YAŞ farkını seviyorum
sat 18.06.2015 şehir ankara

kasım 2009 annesiydim şimdi oğlum 7 yaşında tekrar bu heyecanı yaşamak çok güzel

cnm umutsuzlanma bence..Rabbim büyük en doğrusunu o bilir..Belki geç döllenme olmuştur..Benim senle aynı sanırım günüm 6 haftalık dedi doktor bugün..Takvime göre 7. haftanın içinde olmamız gerekiyor..İnşallah düzelir umutsuzluğa kapılma ve bekle bence..
Geç döllenme değil canım takvime göre tam 5+1 de ilk gitmiştim 5 hafta demişlerdi boyut olarak zaten o günden bugüne 15 gün geçti ama malesef 6 günlük bi gelişim var arada biyerlerde bi sıkıntı olmuş sanırım ama yine de Allahtan ümit kesmiyorum tabi herşeyin hayırlısı.. İnşallah senin de herşey yolundadır bi sıkıntı çıkmaz sağlıkla bebeğine kavuşursun

2009 Haziran annelerin de yazışmıştım kızımda da keyifle Gül'e oynaya aklımın ucuna kötü bir şey gelmemişti orda da evham yapan yoktu hiç burda bazen evham yapıp yazan arkadaşlar görünce aklıma gelmeyen şey benimde aklıma geliyor etkileniyorum hatta çoğumuzda da aynı oluyordu Allah herkesin yavrusunu Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Cok haklısın aynen bende senin gibi düsünüyorum. Elbette aksi durum oldugunda cok ama cok acı.. Allah kimseye yasatmasın fakat nasipte varsa zaten öyle yada böyle oluyor. Benim ilk gebeligim, bir sürü kötü durum varmıs ne arastırdım ne okudum hepsini diger topikte arkadaslardan ögrendim. Oysa ki aklımın ucuna dahi gelmemisti ki hala bile bilmedigim birsey oldugunda okuyupta arastırmıyorum icimi karartmasın.. Kötüyü cagırırsan gelir buna tamamen inanıyorum..

Kizlar acayip cin biberi istiyor can~m...evde olanlari bitirdim esime soyluycem aksam gene alsin diye aci ama cok tatli...gebelikten once pekde yemezdim...icinizde boyle olan var mi?

Pendik, sen canım ?

Eyüp'teyim ben canm sen?

Canım ben anadolu yakası ataşehirdeyim sen?

Umraniye ya sen?

Ben avrupa yakası bahcesehirdeyim sen nereden canım.

Anadolu yakasi Kartaldayim ben de

Bende beylikdüzündeyim arkadaşlar

Kızlar nasılsınız ben bugün kontrole gittim 8+6 olduk çok şükür ama eşi aşağıda dedi dikkat etmemi söyledi daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı birde bir ay sonra birdahaki kontrol ikili test ne zaman yapılıyor geç kalmış olmam dimi birde ikili test nasıl yapiliyor

X