2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim aklıma hiç gelmemişti.
Kalpten sıkıntım vardı zaten ona bağlıyordum ama ablam hatırlattı bana.
Bende ciddi boyutta nefes darlığı yapmıştı folik asit tetikliyor olabilir dedi.
2 gündür içmiyorum iyiyim.
Mevcutta var zaten nefes darlığı bir de folik asit tetikliyorsa bu durumu ben çok fena oluyorum.
Sanki göğsüme biri oturmuş gibi derin nefes alamıyorum.
kalpden ne gibi sıkıntın acaba.benimde varda

aynen bende de nefes darlığı yapıyo bende işyerindeki odam 3.katta ve havalar çok sıcak diye ona bağlıyodum ama sanırım değil..
ay bende de oluyor nefes darlığı ama folic asitten olabileceğini hiç düşünmemiştim. Sıcaklardandır diye düşünüyordum. Bu ara bir de mide yanması başladı. Ve karnım çok aç olmamasına rağmen iki gün birşey yememişim gibi resmen kazınıyor sürekli boş gibi :)

Kizlar hamileliginiz nasil gidiyorr benim agrilar hic azalmiyor cikolata kistti olup hamile olan var mi benim gibi

Canim merhaba . bnde çikolata kistim varken hamile kaldim 6+4 um bugün kasik ve belimde agrilar devam ediyor.ayni zamanda bacaklarimda da agri var. Ama çok şükür ilk zamanlara gore daha iyiyim.

Günaydın güzel hamişler güzel bir gün bizi bekliyooor :KK39: Bende rahim ağzı yetmezliği var evi süpürmek istiyorum ama korkuyorum birşey olur diye sürekli hep yatıyorum sırtım ağrıyo yatmaktan

Kıxlar rubela ve troid degerlerim yuksek cıktı moralim cok bozuk
Canım troidi bilmiyorum ama rubella nın 2 tane değeri oluyo birininyüksek oluşu daha önce bu hastalığı geçirip bağışıklığın oldunu diğer değer se şu an aktif olarak bu hastalığı geçirdiğini gösteriyo muhtemelen ilki yüksektir benimki de öyle çıkmıştı endişelenip boşyere bebeğini üzme

Günaydın güzel hamişler güzel bir gün bizi bekliyooor :KK39: Bende rahim ağzı yetmezliği var evi süpürmek istiyorum ama korkuyorum birşey olur diye sürekli hep yatıyorum sırtım ağrıyo yatmaktan
Canım çok aciliyeti yoksa durumundanda endişeleniyosan yapma kalsın eşinle halledersin riske atma bnce:KK66:

merhaba sat 10 haziran ilk testimi 07.07.2015 de yaptım 178 çıkmıştı onra 10.07. de yaptım 682 13.07 de yaptım 2732 16.07.2015 de keseyi gördüm şükürler olsun ki 22.07.2015 de kalp atışlarını duydum bugün yine doktor kontrolüne gideceğim daha 7+2 deyim 6 kere doktora gittim:))) bugünle beraber 7 olacak:)) hiç midem bulantım yada benzer hamilleik belirtim yok. Ama şimdiden göbeğim çıktı baya var yani 68le hamile kaldım hala 68 im ama göbek var anlamadım bugün dktora soracam

Günaydın güzel anneler...Nasipse ben de mart annesi olcam İnşallah..Dün doktor kontrolüm vardı çok şükür duyduk kalp atışımızı.Tüm bekleyenlere de nasip etsin Rabbim :nazar::KK200::anneadayı:
Hosgeldin canim hayirli olsun Allahm saglikla kucagina almayi nasip etsin

günaydın mart anneleri :):) bugün saat 1 de koru hastanesinde dr. aylin anıl arslan ile ilk doktor randevumuz var ilk gebeliğim ve daha önce hiç kadın doğumcuya gitmemiştim, çok gerginim aslında ama acayip de heyecanlıyım ama içim rahat Allah Büyüktür ne yaşamamız gerekiyorsa onu yaşarız:)

Eşime de kıyamıyorum bu sıcakta çalışıyor zaten amaaaan napiim bebeğim iyi olsun da evim pis olsun bi süre :21:
canım boşversene evi barkı benim evim berbat durumda şu anda bende eşimde çalışıyoruz isten geliyorum yemek falan derken geç oluyor uykuluyum zaten devamlı evde adım atacak yer kalmadı dağınıklıktan ama hiç önemsemiyorum en kötü evin 3 saatlik işi vardır yani haftasonu dinlene dinlene yapıcam. Allah korusun bebeğine zararı olsa dönüşü yok yani

X