2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Olumsuz düşünmeyin kızlar.
Güzel düşünün güzel olsun herşey.
Olumsuzluk yaşayanlara geçmiş olsun dilerim inşallah en kısa zamanda Rabbim sağlıkla kucağınızı doldurur.
Hakkımızda Herşeyin Hayırlısı.

Bebeğin eşinin durumu hakkında hiç bilgim yok canım ilerleyen zamanda inşallah normale döner, ikili test; 11-12+6 haftaya kadar yapılıyor. Önce doktor muayene ediyor ense kalınlığını ölçüyor ve senden bir takım bilgiler alıyor boy kilo yaş vs, bilgilerini labratuvarla paylaşıyor sende doktordan çıkar çıkmaz aynı gün 1 tüp kan veriyosun labratuvara, bir kaç gün içinde sonuç çıkıyor ..

Geçmiş olsun inş en yakin zamanda güzel heyecanı yeniden yaşarsın

Arkadaşlar dr gittim bugün tekrar vajinalde de baktı ama kalp atışı yok ve yolk kesesi çok büyümüş yarın kürtaj olacağım
geçmiş olsun söylediklerini okuyunca bir geriye gittim ben de haftalarca bebek görelim diye bekledik en sonunda duyduğum cümle bu idi. yani bunun aynısını ben de yaşamıştım.kürtaj olup da eve gelince o çok şükür dedim. demek ki hayırlı zaman değilmiş. en hayırlı zamanda yine bu güzel duyguyu yaşarsın inş.

Kızlar folik asit sizde nefes darlığı,tansiyon düşüklüğü yapıyor mu?
Kullanmadığımda iyiyim.

Aynen nasipten ötesi yok arkadaşım
Evham yapmak boşuna

Kizlar hamileliginiz nasil gidiyorr benim agrilar hic azalmiyor cikolata kistti olup hamile olan var mi benim gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…