2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benimki kimyasal gebelikmiş. Dün kanamam başladı beta hcg 5e kadar düşmüş Allah size nasip eder inşallah. Allahısmarladık
Kismet degilmis be canim. Gecmis olsun. Daha hayirli bir zManda insallah. Kimyasal daha once gecirdin mi.ben de nisan ayinda yasadim.tekrar olcak diye korkuyorum.

Üzülme canım hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki. İlk beta kaç çıkmıştı? 1 oğlum var demiştin yine olur inş üzülme
Evet 1 oğlum var. Düşük çıkmıştı zaten 27ydi adet günümde. Rabbim sizlere nasip etsin bana da bidahakine inşallah

Kismet degilmis be canim. Gecmis olsun. Daha hayirli bir zManda insallah. Kimyasal daha once gecirdin mi.ben de nisan ayinda yasadim.tekrar olcak diye korkuyorum.
Yok ilk defa canım. Çok teşekkür ederim. Inşallah senin tutunur canım Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin.

Kızlar biraz önce gebelik testi yaptım cok az silik ikinci çizgi çıktı fotografını koyup göstercem ama belli olmuyo hamilemiyim acaba cok heyecanlandım
o zaman vardır cnm. Benim ilkinde cok silikti ve 4 haftalık hamile cıktım. Kan testi hic yaptırmamıstım. Bu kazayla varsa var 1 gunum var ve cok istiyorum

Bu arada korunmam gerekiyor mu bi süre. Tekrar düşünmek sakıncalı olur mu acaba
Istersen rahim kendini yenilemesi acisindan 1 ay bekle. Yani bu kanaman bitince uzerine bir daha adet gor oyle.Ama hemen ardina hamile kalan da varmis. Ben beklemistim. Ine debir dr a gorunmendef ayda var

Istersen rahim kendini yenilemesi acisindan 1 ay bekle. Yani bu kanaman bitince uzerine bir daha adet gor oyle.Ama hemen ardina hamile kalan da varmis. Ben beklemistim. Ine debir dr a gorunmendef ayda var
Çok teşekkür ederim canım. En iyisi doktora sormak. Allaha emanetsiniz

o zaman vardır cnm. Benim ilkinde cok silikti ve 4 haftalık hamile cıktım. Kan testi hic yaptırmamıstım. Bu kazayla varsa var 1 gunum var ve cok istiyorum
İnşallah canım rüyamda da gördüm kendimden korkuyodum bi şeyim varda cocugum olmycak allahım inşallah nasip etmiştir banada sana da cümlemize

Söylemistim ama sanaaaaa
Rüyamda bile yapıyorum testi pozitif çıkıyo diyorumki bu yanlış kesin ben hamile kalamam ya sonra bi daha yapıyorum yine pozitif cıkıyo nasıl etkiliyosam kendimi artık rüyamda dahi iki test yaptım inanmayıp :) ama şüphe var ya test yanlış değildir inşallah 2 gün sonra bi daha yapiyim diyorum

Evet canım. İlk gebeliğimde gününe 1 hafta falan vardi dayanamadim yaptim çıkmadı haliyle sonra dayanamadim gittim kan verdim 17 cikti doktor testi tekrarliycaz dedi 2.de 52 çıktı hamileliğin kesinleşmiş oldu. Yani idrarda silikte olsa varsa kan yaptirin kesin sonucu öğrenirsiniz
İdrarda negatifmi cıktı senin?

Silik çizgi ne kadar sürede çıktı canım. Eğer saatler sonra çıktysa yanlış olabiliyor ama ilk zamanlarda çıktysa kesin vardır :)

Silik çizgi ne kadar sürede çıktı canım. Eğer saatler sonra çıktysa yanlış olabiliyor ama ilk zamanlarda çıktysa kesin vardır :)
idrarı damlattım kenara koydum o ara ellerimi yıkadım bi baktım soluk çizgi yani 2 -3 dk falan anca gecmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…