2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar telefonuma bi program indirdim 4 .haftada annenin nabız sayısı artmaya başlıyormuş dakikada +15 den fazla artış olabilirmiş yeni bi bilgi paylaşayım dedim

Benim de bir kızım var, olursa eğer ikinci kez anne olacağız inşallah.. Herkese sabret yazarken kendim sabredemiyorum, yarın test yapsam mı acaba..?
Benimde 3.bebeğim olcak inş bende sabırsızlıkla bekliyorum sat 28 mayıs bat 28 haziran.hep erkendn test yaptım bu sefer günümü beklicem. Eğer kalırsam 4 mart doğumlu olcak.

MERHABA
Bende 2016 Mart annesi olmayı çoooooook istiyorum. 8 yaşında oğlum var. 1.5 yıldır ikinci için uğraşıyorum.2 kez kimyasal gebelik oldu Bu ay tedavi gördüm ve bugün çatlatma iğnesinin 10. günü oldu test tamamen negatif, gölge bile yok iki defa denedim. Bugün den itibaren çıkabilecek çizgiler bebiş çizgisi olacak inşallah gerçi bu bel ağrısı da hiç hayra alamet değil Ne zaman bu kadar ağrısa 2-3 güne regl olurum ben, İnşallah Rabbim ol demiştir. İçimde garip duygular var. Bir yanım inanılmaz umutlu diğer yanım olmadı diyorGeçen ay 24 günde regl olmuştum eğer yine öyle olursa yarın olmam gerekli, ama önceki ay da 31 gün olmuştu belli etmiyor ki kendini sadece çok belimin ağrıması beni umutsuzluğa düşürüyor. Şimdiye kadar bu kadar ağrıyıp regl olmadığım hiç olmadı inşallah bu kez yanılıyordur bedenim Allahım inşallah regl olmam ne diyeyim

merhaba kızlar allah nasıp ederse bende mart annesı olucam ınsallah transferın 9. gunu betahcg 316.8 cıktı ctesı tekrarlıycam asıl test gunum ctesı cunkı ıkı embrıo trasnfer edılmıstı ıkız olma durumu var..rbbım önce keseyi sonra kalp atısını duymayı nasıp eder ınsallah..

Kızlar benimki kimyasal gebelikmiş. Dün kanamam başladı beta hcg 5e kadar düşmüş Allah size nasip eder inşallah. Allahısmarladık

Kızlar benimki kimyasal gebelikmiş. Dün kanamam başladı beta hcg 5e kadar düşmüş Allah size nasip eder inşallah. Allahısmarladık
(( kimyasal gebelık nasıl oluyor kı idrar testınde çıkmıstı senın ama inşallah tez zamanda gonlune gore versin allahım üzülme lütfen...

merhabalar kızlar bu benim kısmetse ikinci hamileliğim olacak. sat 26.05 tahmini doğum 2 mart. blueclean plus aldım dün o kadar silik çıktıki ama vücudumdaki tüm belirtiler hamileymişim gibi. regli sancım mide bulantım uyku isteği ve halsizlik, göğüs sancılarım. 24ünde yaptım testi 2 gün öncesinden. İlk hamileliğimdede çok silik kalmıştı. Bugün tekrar test yapsam net sonuç alabilirmiyim ki? rabbim benide 2016 annelerinden nasip etsin inşallah :)

Üzülme canım hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki. İlk beta kaç çıkmıştı? 1 oğlum var demiştin yine olur inş üzülme

Bence idrar testiyle boşuna uğraşmayın silik gördüyseniz kanda baktırın muhakkak çıkar. Ben ilk idrarda yapmıştım çıkmadı ertesi gün kanda HCG 17 çıkmıştı öyle öğrenmiştim

Kızlar biraz önce gebelik testi yaptım cok az silik ikinci çizgi çıktı fotografını koyup göstercem ama belli olmuyo hamilemiyim acaba cok heyecanlandım

(( kimyasal gebelık nasıl oluyor kı idrar testınde çıkmıstı senın ama inşallah tez zamanda gonlune gore versin allahım üzülme lütfen...
Bebek tutunamadan düşmüş oluyor. Hayırlısı tabi ama insan üzülüyor ister istemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…