2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende emin olamıyorum belirtim yok hiç akıntı ve kasık agrım var sadece ama bilmiyorum biraz daha bekleyip bi dha yapıcam
sat kac? Benim yarın bakalım aybası icin. Dunki testte silik cıktı bugun ucuz test aldım negatifti :KK43: iki arada bi derede kaldım yarın sabah yapıcam rabbim bu mubarek gunlerde isteyenlere nasip etsin insallah :)

Amin inşallah canım sat 28 mayıs.benim testte cok ucuz netten aldım hatta yazmıştım laboquick markası ben biraz önce duramadım bi daha yaptım test yine soluk çizgi çıktı.idrarı bekletipte yapın diyen de var testi acaba fark edermi bi daha yapsan canım

merhaba kızlar allah nasıp ederse bende mart annesı olucam ınsallah transferın 9. gunu betahcg 316.8 cıktı ctesı tekrarlıycam asıl test gunum ctesı cunkı ıkı embrıo trasnfer edılmıstı ıkız olma durumu var..rbbım önce keseyi sonra kalp atısını duymayı nasıp eder ınsallah..
Hoşgeldin canm biz aynı durumdayız inş sağlıklıca ön e keseleri kalp seslerini ve sonrada bebişlerumizi görürüz :emir_bebek::emir_bebek:

Amin inşallah canım sat 28 mayıs.benim testte cok ucuz netten aldım hatta yazmıştım laboquick markası ben biraz önce duramadım bi daha yaptım test yine soluk çizgi çıktı.idrarı bekletipte yapın diyen de var testi acaba fark edermi bi daha yapsan canım
Benim aldıgım dun yaptıgım fiyatı uygundu aslında bu filmlerde yapıo artı isareti falan cıkıyor cleanblue plus tı. Onda cok silik cıktı regli gelmeden 4gun onceye kadar net sonuc verior dedi eczacı benim 2 un var 30-31-32 gunde bi oluyorum. Yaptım cok cok silik cıktı. Kızımdada oyle cıkmıstı. Emin olmak icin bugun su ucuzlardan aldım ki kızım o ucuzlarda cıkmıstı. Hic bisi cıkmadı ama eczacı ilk onu verirken regli geciminden 3-4 un sonra netlesir demisti. Simdi kasıkta surekli sancı, vajinal akıntı, mide bulanması, halsizlik, goguslerde acı ve karartı hepsi mevcutta bu belirsizlik beni kahrediyor :KK43: beklemeyle alakası yok aslnda birazda ben aceleci davranıyorum sanırım :) bi 4 gun beklesem hersey netlesecekte. Kısmet bakalım :)

Benimde cok belirtim yok sadece akıntım var bide kasıklarım cok agrıyo gece yatarken bacagıma bile vuruyo.o zaman daha bekle canım sen aslında kandan baktırsanda cıkar belirsizlikten kurtulmak istiyosan öyle de yapabilirsin

Benim silik çizgimde bu :)))

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    177,8 KB · Görüntüleme: 129

Canm tebrik ederim hamilesin bu teste göre benim tüm gebeliklerimde dayanamayıp yaptığımdan böyle silik çıkmıştı.testi tekrarla için rahat etsin. Pozitif sonuçlarda yanılma olmuyormuş testlerde bu arada.

Bende yaptım bugün test ama heyecandan sonuç penceresine epeyce idrar kaçırdım. Hiç çizgi falan çıkmadı 5 dakika yaklaşık bembeyazdı sonra pembe tek çizgi çıktı ama inanmadım. tabikisi hala ümitliyim. Cumartesi bidaaha yapcam pazar adet günüm.

Benimde bu test cok cok silik. O buyuk karede artı isareti olması gerek pek belli degil acaba diyorum psikolojikman etkiledigi icin mi diyorum bi iki arkadasımda asırı silik var dedi ama kısmet bakalım :emir_bebek:

Eklentiler

• IMG_20150624_181140.jpg
    IMG_20150624_181140.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 125
X