2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Slm kızlar nasılsınız biz bugün akşam doktora gittik kese göründü cok sukur inslh herkes sağlık saglim kucağına alır minnakini
gozun aydin canim kese kac mm dedi kac haftalikmis minakin benim.kese dun 5. mm dedi insallah kalplerinide duyariz pit pit pit

Merabalar kızlar yazmıştım görmednz galiba ☺️salı günü doktra gittik kese varla yok arası net değl dedi cumartesi günü gitsem görürmüyüm yoksa Birz daha beklemelimiyim... Çok heyecanlıyım çok bekledik.. Sağlıkla kucaklarımız dolar İnşlh. Darısı tüm isteyenlere... ❤️

Merabalar kızlar yazmıştım görmednz galiba ☺️salı günü doktra gittik kese varla yok arası net değl dedi cumartesi günü gitsem görürmüyüm yoksa Birz daha beklemelimiyim... Çok heyecanlıyım çok bekledik.. Sağlıkla kucaklarımız dolar İnşlh. Darısı tüm isteyenlere... ❤️
Bence görürsün canım, gönlünü ferah tut. allahım benim gibi bekleyen herkese de nasip etsin bir an önce keseciklerimizi görmeyi :nazar:

Merhaba kızlar bende bugün doktora gittim çok şükürki keseyi gördük mercimeğim büyümeye başlamış 2 hafta sonra kalp atışını dinlemeye gidicem ..Buarada aranızda izmirde olan varmı varsa hangi hastanelere gidiyorsunuz ben şuan hasan ulaş başyurta gidiyorum ama başka doktorlara gitmek istiyorun fikir verirseniz sevinirim
Merhaba öncelikle tebrik ederim.Ben izmirdeyim alsancak gazi hastanesine gidiyorum doktorum Günay bey çok memnunum çok ilgili...Ondan önce kızılkanat doktorlar sitesinde dilaver alper beye gitmiştim ondan da çok memnundum tavsiye ederim ikisinide

Günaydın hepinize kasım anneleri. Şu an tek endişemiz kese görüldü mü? Kalp atışı duyuldu mu? Hepsi sağlıkla geçecek inşallah. Ben ilk hamileliğimde 8 haftalık öğrendiğim için ilk seferde ikisini de atlatmıştım. Erken öğrenmek de iyi değilmiş aslında. Kızım da kasım da doğduğu için sıkıntılı bir yaza hazırlıklı olun. Bugünlerin kıymetini bilin derim. Sıcak havayı çok derin yaşıyor hamileler.

Canım asilama yaptırdım ben. 14. Gündü test günüm 11. Gün içimden geldi ve silik çıktı. Pko olduğum için adet üzerinden değil aşılama gününe gore yaptım testi . 32 yı geçen hafta pazartesi gördüm çarşamba 116 çıktı bir hafta sonrası da keseyi gorduk :anneadayı: bende masallahimi kondurayim :nazar::KK52:

Maşallah annesi :nazar:

Merhabalar. 6 yıllık evliyim. Geçen seneye kadar kariyer için ve biraz da korkudan erteledim durdum bebek sahibi olmayı. Sonra da denedik olmadı. Moralimiz bozuldu. Yazdan sonra tedaviye başlarız demiştik. Malum akademisyenler de öğretmenler gibi öğretim dönemlerinin en uygun zamanına denk getirmeye çalışıyor hamileliği. Ama hayat sizin planlarınıza göre akmıyor. 8 mart dünya kadınlar gününde hamile olduğumu öğrendim. Dün kan testi yaptırdım inanmadığım için. Elbette daha ne kese, ne bebek hakkında bilgim yok ama öyle olmayacak zamanda ve öyle sürpriz oldu ki. Umarım tamamına erer ve Kasım annelerine katılırım.

Benim değerim 3348. Ne anlama geldiğini bile bilmiyorum. Katlanması mı gerekiyor? Umarım angel_love'ın ki katlanır. Çok acemi yakalandım ben.

Merhabalar. 6 yıllık evliyim. Geçen seneye kadar kariyer için ve biraz da korkudan erteledim durdum bebek sahibi olmayı. Sonra da denedik olmadı. Moralimiz bozuldu. Yazdan sonra tedaviye başlarız demiştik. Malum akademisyenler de öğretmenler gibi öğretim dönemlerinin en uygun zamanına denk getirmeye çalışıyor hamileliği. Ama hayat sizin planlarınıza göre akmıyor. 8 mart dünya kadınlar gününde hamile olduğumu öğrendim. Dün kan testi yaptırdım inanmadığım için. Elbette daha ne kese, ne bebek hakkında bilgim yok ama öyle olmayacak zamanda ve öyle sürpriz oldu ki. Umarım tamamına erer ve Kasım annelerine katılırım.
Aramıza hhoşgeldin cnm umarım hersey gönlünce olur

X