2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Doğru diosn cnmcm.Şuan kese oluşmadı ama benden almaya baslio dimi.
Önceden kimyasal yasadgm için hâlâ içimde bi endişe var kese görünmeden pek rahatlayamiicm da.Güzel olcakms gibi hissediorm inşallah bakalm
Güzel düşün güzel olsun.. psikolojimiz hamileligimizi çok etkiliyormuş. Canım bebek önce kanından besleniyor. Istersen hamilelik takibi programları var onu indir günlük bebeğin gelişimini ve kendindeki değişimi takip edebilirsin

Allah korusun cnmcm.nasipse her türlü olcak engel olamayız aslında.Sen vitaminlrne yemene içmene dikkat et bence.Ben şuan mesela progestan kullaniorm düşük önleyici olarak ama bazı doktorlar düşüne etkisi yok dioms bazıları faydadan çok zararı var dioms.ondan hatlar da karisabilio yani

tabi orasi öyle canim ama iste düsünmedende edemiyor insan. Yememe icmeme baya dikkat etmeye basladim artik. Kahvalti ediyorum en azindan :) Bende Progestan kullaniyorum canim, insallah biz zararini degilde yararini görürüz

Güzel düşün güzel olsun.. psikolojimiz hamileligimizi çok etkiliyormuş. Canım bebek önce kanından besleniyor. Istersen hamilelik takibi programları var onu indir günlük bebeğin gelişimini ve kendindeki değişimi takip edebilirsin

Indirdim cnm da Sanki o önde gidio gibime gelio_Ona göre 27.günde kese olusuo.ama bizim gorunmuo.ondan pek takip edesim gelmio bilgileri aliorm sadece okuyrm.acaba kese suan oluştu da goruleblcek büyüklüğe mi gelmedi.ordaki gelişim doğru mu diosun.

değerin iyi artmış canım, sorun olduğunu sanmıyorum, haftaya görünür büyük ihtimal kese yani değerin 1500 ün üstünde olduğunda
Bencede öyle canım ama Dr teyze saolsun, binbir türlü şey söyledi, muhtemelen geç döllenme oldu
Beklemekten başka yapıcak birsey yok :KK200:

Indirdim cnm da Sanki o önde gidio gibime gelio_Ona göre 27.günde kese olusuo.ama bizim gorunmuo.ondan pek takip edesim gelmio bilgileri aliorm sadece okuyrm.acaba kese suan oluştu da goruleblcek büyüklüğe mi gelmedi.ordaki gelişim doğru mu diosun.
Herkeste gelişim aynı olmasa bile, genelde nokta kadar da olsa o hafta içerisinde yaźanlar sağlıklı gebelikte gerçekleşiyor, günleri sende 3 gün önde olur bende geride o ayrı...

Kızlar merhaba dr dan geldim az önce çok şükür herşey yolundaymış hem normal keseyi hem de yolk kesesini gördük 10 gün sonraya da kalp atışı için randevu verdi bulantım çoktu ilk üç kendini çok zorlama yemek için 2 saatte bir kkatı tuzlu bişeyler ye yeterli dedi şimdilik

Herkeste gelişim aynı olmasa bile, genelde nokta kadar da olsa o hafta içerisinde yaźanlar sağlıklı gebelikte gerçekleşiyor, günleri sende 3 gün önde olur bende geride o ayrı...

İşte bende daha doktorla konusamadm Kaç haftalık vs.die çünkü şuan sadece kanda var.4 hafta 2 günlük falan ama değerim düşük gibi onda acaba 2 3 haftalık mi die dusunuyrm.Önemli değil ya sağlıklı olsun inşallah.da.o takibi doktor atiorm 4 haftalık dediği zaman daha ozumseyerek takip edicm.Ama suanda da bakmış değilim.takiptym:KK39:

İşte bende daha doktorla konusamadm Kaç haftalık vs.die çünkü şuan sadece kanda var.4 hafta 2 günlük falan ama değerim düşük gibi onda acaba 2 3 haftalık mi die dusunuyrm.Önemli değil ya sağlıklı olsun inşallah.da.o takibi doktor atiorm 4 haftalık dediği zaman daha ozumseyerek takip edicm.Ama suanda da bakmış değilim.takiptym:KK39:
:) stres yok, daha zaten minnacık o annesi... doktor bakalım ne diyecek, bebekler iyi olsun da varsın literatürdeki açıklamalar tutmasın :emir_bebek::KK66:

Bende bugün çok koşturdum.Sanki kasiklrmda bişeyler hissediorm ara ara.ağrı gibi rahatsız etmio ama gaz gibi hafif sancı gibi.normal bişey o zaman sevindim.belirti görünce seviniorm da İnşallah hamileliğim dvm edio die hissediyorm. leke kanama renkli akıntı olmaması da beni ekstra memnun edio.inşallah bakalm hayırlısi

Bende geçen hafta dahiliye için doktora gitmistim sol kasigim agrimisti toparlayarak döndüydüm . çok sukur bisi olmadı bende bi bel ağrısı başka belirti yok . sağlıkla dokuz ayı tamamlariz inşallah

:) stres yok, daha zaten minnacık o annesi... doktor bakalım ne diyecek, bebekler iyi olsun da varsın literatürdeki açıklamalar tutmasın :emir_bebek::KK66:

Ayyy deme öyle yaa.Anne mi olcam ben inşallah inanamiyrm.inşallah sağlıklı olsun benimle olsun bebesmde hiçbişey sorun değil.bugün eşime diyrm kalp atışını duymaya gelck msn benmle.Belki iki tane kalp atar dio:KK70:ikiz mi istiosn dedım.şok oldum Hadi inşallah bakalm.bende ikiz istiodm aslında ama sağlıklı olsun zamanlı olsn da bebisimm olsun inşallah Allah m.isteyen Herkese en yakın zamanda nasip et:KK36::KK36::KK36:

Bende geçen hafta dahiliye için doktora gitmistim sol kasigim agrimisti toparlayarak döndüydüm . çok sukur bisi olmadı bende bi bel ağrısı başka belirti yok . sağlıkla dokuz ayı tamamlariz inşallah

İnşallah cnm.benm de yorgunlgm var birde göğüs hassasiyeti.ama rahatsız eden ekstra bi durum yok inşallah böyle de dvm eder.

Merhaba hanımlar sanırım bende aranıza katılcam bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı yarın sabah tekrar yapcam umarım çizgi netleşir sonrada kan vermeyi düşünüyorum sizin idrar testleriniz nasıl çıkmıştı? ?
canim.verebiliyorsan bugun kanda baktir yada yarin sabah saglik ocaginda sabah kanda baktir bence gebelik baslamis silikte olsa cikiyor bthcg hadi insallah cnm

X