2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar yüzükoyun yatmakta sıkıntı olur mu,2.kez anne olacam ama aradan uzun zaman geçti unutmuşum

C
Kızlar yüzükoyun yatmakta sıkıntı olur mu,2.kez anne olacam ama aradan uzun zaman geçti unutmuşum
Canım aynı şeyi ben soracaktım benden önce davranmışsın, :) bende 2. Kez anne olacağım ama dediğin gibi çok tedirgin oluyorum ve genelde öyle yatıyorum inş sıkıntı olmaz ya

Canım peki sen bunu ne zaman yapmıştın benim adetim iki gün geçti bak bugün ki testim böyle çıktı
20160310_121943.jpg

Ben birde 3 ay önce kürtaj oldum onun gibi olacak diye çok korkuyorum :KK43::KK43::KK43:

Canım peki sen bunu ne zaman yapmıştın benim adetim iki gün geçti bak bugün ki testim böyle çıktı
Eki Görüntüle 1792410

Ben birde 3 ay önce kürtaj oldum onun gibi olacak diye çok korkuyorum :KK43::KK43::KK43:
korkma canım bende 2 ay önce kürtaj oldum, kalbini karartan sakın, bu testte göre hamilesin :) benimde ilki okadar silikti :)

Eki Görüntüle 1792410

Cnm bende adetim 2 gün geçtikten sonra kan verdim 83 çıktı test yapsam böyle çıkardı büyük ihtimal.2 gün sonra yine verdim 270 çıktı çok şükür sağlıklı ilerliyrz şuan.bende 3 ay önce kimyasal yaşadım ondan korkulrm var ama inşallah bu sefer guzel. olcak cnmcm.doktor ilaç da verdi.bence Sende hemen git yapılması gerek bişey varsa daha sağlıklı ilerlersn.

yarın da ben gidiyorummmmmm:) insallah görürüz kesemızı ve ıgnelere baslarız:anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bende hapa başladım homozigotlarda iğne veriyoruz dedi doktor benim heterozigot tedbir amaçlı hap verdi testlerimi evde unutmusum bi daha ki gidişte goturecegim tekrar değerlendirecek . hematolojiden de randevu aldım . bu pıhtı olayı çok takılıyor insanın kafasına

Canim peki sen bunu kaçıncı gününde yaptın. Ben adetim 2 gün geçti yaptım bak böyle çıktı Eki Görüntüle 1792412 birde ben 3 ay önce kürtaj oldum onun gibi olacak diye çok korkuyorum :KK43::KK43::KK43:
Resimi görünce yazmak istedim. Ben de aralık 2015 kürtaj oldum nisanda hamile kaldım ve test çubuğu aynıydı şu an 2 buçuk aylık kızım var bu testte de gebelik var hcg arttıkça çizgi koyulasir daha yeni gebeliklerde bu renk oluyor

korkma canım bende 2 ay önce kürtaj oldum, kalbini karartan sakın, bu testte göre hamilesin :) benimde ilki okadar silikti :)

İnşallah öyledir canım..silik çıkması sorun değil aslında da adetim 2 gün geçti ona rağmen silik çıkması normal mi hiç bilmiyorum :KK43:

yumurtlama günümden 14 güm sonra yapmistim canim.

Icini ferah tut, teste göre hamilesin insallah :)

İnşallah canım çok sağol. .

Gebelik var gibi görünüyor burda

Umarim öyledir tskler. .

Resimi görünce yazmak istedim. Ben de aralık 2015 kürtaj oldum nisanda hamile kaldım ve test çubuğu aynıydı şu an 2 buçuk aylık kızım var bu testte de gebelik var hcg arttıkça çizgi koyulasir daha yeni gebeliklerde bu renk oluyor

Rabbim kızına sağlık sıhhatli uzun ömürler versin inş. . Adetim 2 gün geçmesine rağmen testim hala silik bende ona anlam veremiyorum canım hayırlısı artık çok teşekkürler. .

Cnm bende adetim 2 gün geçtikten sonra kan verdim 83 çıktı test yapsam böyle çıkardı büyük ihtimal.2 gün sonra yine verdim 270 çıktı çok şükür sağlıklı ilerliyrz şuan.bende 3 ay önce kimyasal yaşadım ondan korkulrm var ama inşallah bu sefer guzel. olcak cnmcm.doktor ilaç da verdi.bence Sende hemen git yapılması gerek bişey varsa daha sağlıklı ilerlersn.
Hakkımızda hayırlısı inş herşey yolundadır. .

Değerin dusuktur her bünye hemen idrara vermez betayi . bazılarının gününde kop koyu oluyor iki çizgi de
İşte bende tam bu yüzden çok tedirginim günüm 2 gün geçti ama testim hala silik :KK43:

İnşallah öyledir canım..silik çıkması sorun değil aslında da adetim 2 gün geçti ona rağmen silik çıkması normal mi hiç bilmiyorum :KK43:

İnşallah canım çok sağol. .

Umarim öyledir tskler. .
bak canım en silik olan adetten 3 gün önce olan bu IMG-20160224-WA0034.jpg
adetten 2 gün sonra olan bu 1364847-a18d029c00ad265cfd23545b26e0f765.jpg

buda bi kaç gün sonraki 1364848-d9f9cdd7cf7c6ab5001197c9066ebeee.jpg

Hakkımızda hayırlısı inş herşey yolundadır. .

İşte bende tam bu yüzden çok tedirginim günüm 2 gün geçti ama testim hala silik :KK43:

Ya işte bünye farkı olabiliyor. Benim bünye idrara çabuk atıyor değer 32 ydi ama silikte olsa çıktı bi arkadaşın değer 150 ydi silik bile çıkmadı. Sen kan testi yap ve kanda ki değerin yükselmesini baz al . idrarda ki çizginin koyulup konulmaması yaniltir seni .

X