2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydin kizlar... Ben Sali gibi gidoyorum insallah doktora Sali 6 haftalik olucaz. Keseyi net karindan goruruz ins.

Günaydın :KK68: dün aşırı bel ağrısı dinleyince geçti sukur :KK64: bende kendimi tanitayim :cool: 24 yaşındayım 3,5 senelik evliyim kayiplarim var öncesinde minigimle 4+2 günlüğüz asilama ile hamile kaldım :anneadayı: 9 ay sureci sağlıkla tamamlarimiz hepimiz inşallah :KK200::nazar:

bende kendimi tanitiyim kizlar..25 yasindayim, almanyada yasiyorum ve 10 aydir bebek istiyoruz rabbim bu ay nasib etti cok sükür :) hamile oldugumu dün ögrendim. Iki hafta sonrada keseyi görmeye gidicez insallah

Kızlar benim degerim (1 gün gecikme ile) 38.82 çıktı bu değer çok düşük degilmi

Galiba en yuksek benim ki. Gunumden 2 gun sonra 4365 çikti. Bugun gecikmenin 4.gunu yine kan verdim bakalim Ne cikacak

Benim ilk hamileligimde gunumden 1 gun sonra 1605 cikmisti, bunda 2 gun gecikmede 479 cikti. Bu gec dollendi galiba :))

Tam bir bilgim yok ama belki de gec dollenmedir.
Bilmiyorum yaa çok karisigim şuan
Dr baktı değer düşük dedi geç dollenmede olabilirmiş dış gebelikte
Sabah kan vermiştim akşam 6 gibi sonuç çıkacak sanırım o gidişatı belirler, dua edin nolur, hakkımda hayırlısı ne işe o olsun...

Bilmiyorum yaa çok karisigim şuan
Dr baktı değer düşük dedi geç dollenmede olabilirmiş dış gebelikte
Sabah kan vermiştim akşam 6 gibi sonuç çıkacak sanırım o gidişatı belirler, dua edin nolur, hakkımda hayırlısı ne işe o olsun...

insallah hayirli haberler alirsin canim. Dualarimiz seninle

X