2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ayy bende gece çok terliyorum. Yaniyoom :KK70: goguslerimde bi gece agriyor fazla ayakta kalınca da bel ağrısı :KK64:

Henuz ogluma ve ailelere haber vermedik.. hele bi gorelim fasulyenin iyi olup olmadigini oyle haber vericez.. sizler soylediniz mi kizlar?

Henuz ogluma ve ailelere haber vermedik.. hele bi gorelim fasulyenin iyi olup olmadigini oyle haber vericez.. sizler soylediniz mi kizlar?

Ben kalp atışına kadar beklemek istiyordum da kayiplarim olduğu için ama eşim soyledi paylaşmak istedi

Benimde bi sorum olacak sizlere yumurtlama zamanında ağrınız oldumu ben ikinci kez anne olacağım ama hiç bu kadar araştırma yapmadım daha önce kendimi de o kadar incelemedim olduysada bilmiyorum ama şu an iki gündür adet olacak gibi bi ağrım var soldan geliyor acaba yumurtlama olduğu için mi sizde oldu mu ya da hamile olduğunuzu öğrenmeden bişey hissettinizmi

Benim gogus agrim var bel ve kasik agrim vaar bir de surekli sanki icerde bi seyler midemi kaziyor :) bulantim yok cok sukur.

Biz ailelere cinsiyeti ogrenince etrafada karnim belli olunca soylemeyi dusunuyoruz. Cunku aksi giden bir sey oldumu her kafadan bi ses cikiyor o da o durumda fazlasiyla sinir bozuyor

Bulantı var bende malesef bide adet sancısı gibi karnım ağrıyo belim ağrıyo bazen batmalar oluyo. Bazen korkuyorum iç çamaşırıma bakıyorum lekelenme var mı diye. İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz.

Bende akıntı da hemen lavaboya :KK56: dün özellikle otobüse bindim sonra kaşık ağrısı bel ağrısı arttı korktum

Benim gogus agrim var bel ve kasik agrim vaar bir de surekli sanki icerde bi seyler midemi kaziyor :) bulantim yok cok sukur.

Biz ailelere cinsiyeti ogrenince etrafada karnim belli olunca soylemeyi dusunuyoruz. Cunku aksi giden bir sey oldumu her kafadan bi ses cikiyor o da o durumda fazlasiyla sinir bozuyor

Aynen canım ben iki kere yaşadım bu durumu. Asilamayla hamile kaldım kimsenin haberi yoktu asilamadan doktora gittigimden esimde uzun zamandır bu mutluluk için bekliyordu paylaşmak istedi

:anneadayı::anneadayı:oo olmazmi karnimin içi açır gıbı azaz ağrı var çabuk yoruluyom ilkkalktigimda baya bihasta gibi oluyorum midem bulanıyor sabahları gece hararet basıyor bacaklarimda ağrıyor gece nekadar derdim varmisyaa:KK70::KK70::KK70::KK70:sayinca bicoksey ciktiya:KK70::KK70::KK70:
Ayy canım benim sol kasigim belim agriyor ateşin çok fazla çabuk yoruluyorum

Aileye söyleyen varmı biz daha soylemedik bana kalsa keseyi gorelim dedim eşim sabirsiz illa söyleyelim diyor

Bulantı var bende malesef bide adet sancısı gibi karnım ağrıyo belim ağrıyo bazen batmalar oluyo. Bazen korkuyorum iç çamaşırıma bakıyorum lekelenme var mı diye. İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz.

Bende akıntı da hemen lavaboya :KK56: dün özellikle otobüse bindim sonra kaşık ağrısı bel ağrısı arttı korktum

Ayy canım benim sol kasigim belim agriyor ateşin çok fazla çabuk yoruluyorum

benim bulantim cok bugün :KK43: aynen bende öyle batmalar veya bel agrisi olunca hemen ic camasirima bakiyorum.

Rabbim yavrularimizi saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasib etsin insallah

Dün ev süpürdüm benim süpürgesine maşallahı var halıya yapıştımı kalkmıyor sabaha kadar ayaklarımı havaya diktim çok ağrım oldu

X