2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bilmiyorum yaa çok karisigim şuan
Dr baktı değer düşük dedi geç dollenmede olabilirmiş dış gebelikte
Sabah kan vermiştim akşam 6 gibi sonuç çıkacak sanırım o gidişatı belirler, dua edin nolur, hakkımda hayırlısı ne işe o olsun...

Canım geç döllenme olur adet günü 8 çıkıp doğum yapanı biliyorum. Önemli olan artması . inşallah düzenli yükselir

Kızlar herkese selam grub acilmismidir acaba dedim 75 sayfa olduğunu görünce açıkçası şaşırdım :) Bugün bende test yaptım aynen ekteki gibi pozitif çıktı 3günlük gecikme yaşadım yarında kan testi vereceğim. İkinci hamileliğim ve bebeğim şuanda bir yaşına yeni girdi :)))
ne kadar güzel :) 1 yaş ara ile 2 çocuk başta biraz zor olur ama büyüdükleri aman rahat edersin :) allah sağlıkla kucağana almayı nasip etsin

Ayy maşallah hepimize. Çoğalmışız. Bende haftaya kalp atışlarını dinlicem inşallah ama günler geçmio sanki. Bir tane kızım var 4 yaşında oda kardeşini çok merak edio kuzum benim kardeşine bakcakmiş banyo yaptırcakmış mama verecekmiş uyutcakmış masal anlatcakmış :-)

Zeynep Kamalak var biliyo musunuz, ilk hamileligimde ona gitmistim buharada. Cok iyi bir doktor.
Arada da nene hatunda ebru buluta gidiyordum, o da cok iyi.
Siz erzurumda misiniz ?
yok bayburttayım ama bende erzurumda takip ettirmek istiyorum. zeynep hanımı duydum birde fatma aydın varmış galiba aynı hastanede o doktor hakkında bilginiz var mı?

Bende istiyorum yani bu ay olursa inşallah Kasım da doğacak takvim yapsam mı bilemedim bat 18 Mart ikinci olacak eğer olursa

Merhaba kizlar bende 27 yaşında muhendisim mesleğimi yyapmıyorumev hanimiyim 2 bbuçukyyaşındaooğlum var nnasılgidiyo varmi belirtiler

:anneadayı::anneadayı:oo olmazmi karnimin içi açır gıbı azaz ağrı var çabuk yoruluyom ilkkalktigimda baya bihasta gibi oluyorum midem bulanıyor sabahları gece hararet basıyor bacaklarimda ağrıyor gece nekadar derdim varmisyaa:KK70::KK70::KK70::KK70:sayinca bicoksey ciktiya:KK70::KK70::KK70:

Ayy maşallah hepimize. Çoğalmışız. Bende haftaya kalp atışlarını dinlicem inşallah ama günler geçmio sanki. Bir tane kızım var 4 yaşında oda kardeşini çok merak edio kuzum benim kardeşine bakcakmiş banyo yaptırcakmış mama verecekmiş uyutcakmış masal anlatcakmış :-)
Ayyy masallah kiz cocuklari anaç ruhlu oluyo tabi.. benim de oglan da kardesi olmasini cok bekledigi icin bebek dogunca tepetaklak edicekmis kizacakmis poposuna vuracakmis :KK11:

X