2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben dün kan vermiştim sonucum 4365 çıkmış. Dün sata göre 5+1 di sonuç çok yüksek değil mi? Acaba bu sıkintıli bi durum mu? Huzursuz oldum görünce
Ya erken dollenmiş yani adetin bittiği gibi yada ikiz :) aman saglıklı olsun da bosver

ebyar ebyar bat+3 de hcg 1113tü benim, bence de ikiz olabilir:KK19: bu arada bugün doktora gittik, kese oluşmuş ve 0.77cm bi miniğimiz var:nazar: normalde kullandığım troid ilacına devam, magnezyum ve parol verdi.. 15 martta kalp atışlarını duymaya gidicez inş:anneadayı:

ebyar ebyar bat+3 de hcg 1113tü benim, bence de ikiz olabilir:KK19: bu arada bugün doktora gittik, kese oluşmuş ve 0.77cm bi miniğimiz var:nazar: normalde kullandığım troid ilacına devam, magnezyum ve parol verdi.. 15 martta kalp atışlarını duymaya gidicez inş:anneadayı:
Oncelikle gôzün aydin Canim Ne guzel keseyi gormûssun darisi basimiza. Bende simdi heyecan yaptim ikiz olabilir mi acaba :anneadayı:

Sat 27 ocak canim
dogrudur hcg sorun yoktur canim mesala yarin 2000.0 olur benim pazar 4000.0 olur sali 8000.0 olur iki gune iki kati yukselir canim haftaya sali 5+2 gunluk olucak

Oncelikle gôzün aydin Canim Ne guzel keseyi gormûssun darisi basimiza. Bende simdi heyecan yaptim ikiz olabilir mi acaba :anneadayı:
hep pozitif olanı düşünmek lazım, çifte mutluluktur inşallah :KK66: hepimize kalp atışlarını duymak ve en önemlisi sağlıkla kucaklamak nasip olur inşallah canım:nazar:

X