2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar folik asit ne kullanıyorsunuz

ben folbiol kullanıyorum ama doktor bana yarısını kullan dedi

sizler nasıl kullanıyorsunuz

Kızlar bende yürüyüş yapmak istiyorum ama doktor en fazla 20 dk. ve yavaş diyebilirsin dedi. İlk 3 ayı gecebilirsem düzenli yürüyüş yapmaya dikkat edeceğim ınş.

kızlar ben 5 + 3 oldum bgn henuz keseyı göremedık

benım gibi olup hala göremeyen var mı

pazartesı dedi doktor o zamn gozukrmuz

bgn adet geceli tam 7 gun oldu
Canım yukarda sat 20 Şubat yazmışsın adet geçeli 7 gün oldu demişsin kaç günde adet oluyosun canım senin hesaplama kafamı karıştırdı. Birde sat A göre doğum tarihin kasımın son haftası olması lazım 16 Kasım yazmışsın :confused:

Bende minnakim ama olsun llah yaratmış sonuçta hepimizi ben 2.5 senedir evliyim 55 kiloyla evlendim simdi 60 kiloyum bende klomen ve catlatma iğnesi kullandım eylül ayında kullandım bunlariama olması sonra dedim ilaç kullanmiycam kendi haline bıraktım 5 ay sonra çok sukur rabbime verdi kismetimizi yarinda allah izniyle kalp atışını duyarim inslh

Sağlıkla inşallah canım

Günaydın kızlar.. Bugün kalp atışı duyan var mı? Benim 23 ünde randevum. Hem heyecanlıyım hem de korkuyorum

kizlar birsey sorcam. Ben sanki hamile kaldigima tam sevinemiyor gibiyim. Icimde bir burukluk var sanki. Esimde aynisini söyledi dün. Inanamiyoruz sanki

Ilk hamileliklerde böyle mi oluyor?

Yok canım benim bir oğlum var şükür sıkıntı çıkmadı ama işte kese geç görülüyor kalp atışı geç duyuluyor .bide ben sezeryan doğum yaptım normal olmadı ama onla alakası var mı bilmiyorum
Gecmi duyuluo sali gnu benim guyulmazmi ozaman 6+3 oluo

X