2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bende meleklerime 26 ay sonra kavustum sukur rabbime 24 ayimda yani aralik ayinda tedavime basladim klomen ve cat igne ile ocak ayida dahil olmak uzere sonuc husranla sonuclandi ben tedavimi biraktim ama ama doktora gitmeden klomen kullandim ve benim yumurtam catlamadigi icin 5-6 santimlik kirste donusuyordu yumurtam iki yil kirst tedavisi gordum gecmeyince ikinci doktor sectim.cok iyi bir doktor hemen beni tedavi etti ve yumurtami catlatici ile catlatti ama hormon igneleri beni cok kotu etkiledi bende subat ayinda yanlizca kolemen kullandim birde boyle denicem dedim ama yumurta takibi yaptirildi yumurta catlamaz ise cat igne vericekti ve bir gun doktora gittim gec catlayan yumurta ilk defa erken catlamisdi kendiliginden ve ben bu ayda kaldi derken 28-29 subatta gelmeyen regl ama sancilar vardi gelir diye beklerken gelmedi 1 martta sabah evde iki ay onceden kalmis tek ovu testim vardi aninda cift cizgi dedmki sanmiyorum dogru degil arastirdim kk yorumlari okudum ovu ile gebe olanlari okuyunca hemen eczaneye gittim gebelik testi aldim ve yine aninda ilk t cizgisi ardindan c cizgisi koyu sekilde cikti hos geldin kizim dedim o sokta gozlerim doldu ve esime aksam supriz yaptim bir cift pembe corap ve pembe toka ile kiz babasi olacaksin dedim ve esim.goz yaslarina boguldu sevincinden benim melegimiz boyle cok buyuk supriz yaptilar ikiside benim mucizelerim asklarim :) :KK66:
Çok uğraşmışsın canım ama Allah gönlüne göre vermiş hemde ikiz ne güzel. Ama klomen ikiz üçüz olmasında etkili oluyomuş canım haberin varmıydı bilmiyorum ama bilgin olsun:KK9:

Yok Canim olmuyo Bnmde ters. Bnm bi arkadasında oleydi normal dogum bile yaptı bide rahmi ters olanlar normal dogum yapamaz diyolar . Allah'ın izni ile biseycik olmaz :)
O bana uo
Yok Canim olmuyo Bnmde ters. Bnm bi arkadasında oleydi normal dogum bile yaptı bide rahmi ters olanlar normal dogum yapamaz diyolar . Allah'ın izni ile biseycik olmaz :)
O bana tutmuş o zaman canım ben çok istedim normal doğum ama olmadı malesef

Çok uğraşmışsın canım ama Allah gönlüne göre vermiş hemde ikiz ne güzel. Ama klomen ikiz üçüz olmasında etkili oluyomuş canım haberin varmıydı bilmiyorum ama bilgin olsun:KK9:
klomenler kk de okudum o kadar cok raslamadim canim ikiz cok az okudum asilama ile yine cok az ikiz okudum bence rabbim yazmis diyorum biz dogmadan yazilmis kaderimiz ne yazilmissa onu yasariz taktir ilahi bilemicem klomenmi yoksa kadermi saglukli olsun meleleklerimiz insallah

Benim kadar minnak yoktr herlde aranzda :) :KK66: 1.45 boyum vee ski durunn kilomdaa 60 :KK57:
walla kocalarımız beğenmiş almış, üstüne bide şimdi anne olcaz, kimse boyumuza kilomuza bişi diyemez :cool: yalnız tabi sağlıklı olan 14-18 kilo almak diyolar, o sınırı geçmemeye dikkat etmek lazım dimi

Maşallah canım ya sen formunu korumussn. Artık bende bebis doğduktan sonra verecem mecbur
yaz gebelikleri kilo aldirmiyor benim.oglum 20 kasimda dogdu 58 ile hamile kaldim 72 ile doguma girdim oglum 3.700 dogdu boyum 1.70 kilo 58 dim iki ay klmen kullandim cat igne ile 61 oldum hormon ilaclari kilo ve odem yapiyor umarim 72 ile doguma girerim

ış
Canım yukarda sat 20 Şubat yazmışsın adet geçeli 7 gün oldu demişsin kaç günde adet oluyosun canım senin hesaplama kafamı karıştırdı. Birde sat A göre doğum tarihin kasımın son haftası olması lazım 16 Kasım yazmışsın :confused:
10 subat yanlıs yazmızım orada düzelttim sonra

walla kocalarımız beğenmiş almış, üstüne bide şimdi anne olcaz, kimse boyumuza kilomuza bişi diyemez :cool: yalnız tabi sağlıklı olan 14-18 kilo almak diyolar, o sınırı geçmemeye dikkat etmek lazım dimi
Demi demiii :KK71:valla benim arkadasm bekarken kiloluydu evlendi hemen hamiel kaldi bir kilo vermis ki gorunce sok oldumm simsi kendimi ole hayal ediorummm tabi bu anca hayalde olurrr :KK48:

Slm kızlar, hayırlı cumalar. Bizim hikayemizde geçen yıl bu ayda oğluma hamile kaldım, oğlumu 18+2 haftalıkken kaybettim. Daha sonra korunma bittikten bir ay sonra yine hamile kaldım bu sefer kimyasaldı ama dualarımı göz yaşlarımın içinde hep yaptım ve kimyasaldan yaklaşık 2 ay sonra küçük meleğime hamile jaldım hemde ovulasyon günümü tutturanamışken hiç ümidim yokken süpriz yaptı bize :KK36: Allahım bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin. Oğlumda aldığım kiloyu veremedim :KK70:65 kilom ve boyum 1.70 :KK66:

Maşallah canım ya sen formunu korumussn. Artık bende bebis doğduktan sonra verecem mecbur
Ama su an habire bi şeyler yiyorum iştahıma azıcık nazar değse iyi olur yoksa ben rahat 25 kilo alicam bu yemeyle :KK57: bebis dogduktan sonra uykusuzluktan veriliyo hep çevremdeki taze anneler hep eridi hayirlisiyla dogsunlar da :KK66:

kizlar birsey sorcam. Ben sanki hamile kaldigima tam sevinemiyor gibiyim. Icimde bir burukluk var sanki. Esimde aynisini söyledi dün. Inanamiyoruz sanki

Ilk hamileliklerde böyle mi oluyor?
Canım emin ol ilk hamilelikte bende öyleydim. İstiyordum, öğrendim ama ciddiyetini kalp atışında bile değil karnım şişmeye başladığında farkına varmıştım :KK70: Çevremdeki öğrenen herkes benden daha çok hissediyorlardı afedersin bir salaklık vardı üstümde:KK70:

X