2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım emin ol ilk hamilelikte bende öyleydim. İstiyordum, öğrendim ama ciddiyetini kalp atışında bile değil karnım şişmeye başladığında farkına varmıştım :KK70: Çevremdeki öğrenen herkes benden daha çok hissediyorlardı afedersin bir salaklık vardı üstümde:KK70:
Benim de ya saf gibiyim :KK45: Herkes seviniyo sarılıyor filan sanki bebek bende değil gibi bi durgunum kalp atışını bi duysam inanırım herhalde:KK68:

Canım se
My moonlight My moonlight
Canım ben 8.haftadayim valla hep yüzüstü yatıyorum bi sorun olmuyor ağrı falan bişey olmaz Allahın izniyle inşallah benim bi arkadaşım 5aylikken yatiyordu yüzüstü ebe olmasına rağmen çok şaşırmis tim bizim bebisler daha çok küçük bişi olmaz diye düşünüyorum

Bide ters rahim mevzusu geçmiş ayol ne ters rahim li varmış benimkide teRS :KK48: doktor biseynolmaz gebelik ilerledikçe buyur düzgün şeklin alır doğumdan sorna tekrar eski teRS halini alır demişti
N duydun mu kalp atışını ne zaman duydun

kızlar folik asit ne kullanıyorsunuz

ben folbiol kullanıyorum ama doktor bana yarısını kullan dedi

sizler nasıl kullanıyorsunuz

Bende folbiol kullaniodm cnm bi de iyot tajviyesi.Yeni doktorum folio verdi dökük asit iyot ve b12 var içerisinde

Sihirlidegnek Sihirlidegnek seninle boy kilolarimz ayniyms.benm biraz göbek çıktı ama bikaç haftadr var yani.normalde 56 57 ydm.Geçen hatta 59 oldum da geçen gün doktorda 58 çıktım.boyum 1.63.hedefim sağlıklı beslenerek 10 11 kilo almak İnşallah:KK68:

Benim de ya saf gibiyim :KK45: Herkes seviniyo sarılıyor filan sanki bebek bende değil gibi bi durgunum kalp atışını bi duysam inanırım herhalde:KK68:
ARTIK GEBELİKLER O KADAR SAĞLIKSIZ Kİ ÖNCEDEN ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRDÜN MÜ TAMAM HAMİLEYDİN ŞİMDİ YOK KESESİ YOK KALBİ YOK KOLU BACAĞI ÇOK ZOR İŞİMİZ VALLA.

Benim boy 1.64 kilo 93, geçen yıl ameliyat oldum ve 12 kilo aldım. ..
Ama suda var, diğer iki hamileliğimde hamile kaldığım kiloyla doguma gitmedim, istifralardan dolayi 13 -14 kg verdim , umuyorumki yine aynısı olur:KK45:

ARTIK GEBELİKLER O KADAR SAĞLIKSIZ Kİ ÖNCEDEN ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRDÜN MÜ TAMAM HAMİLEYDİN ŞİMDİ YOK KESESİ YOK KALBİ YOK KOLU BACAĞI ÇOK ZOR İŞİMİZ VALLA.

Aynen ben ilk gebeligimde kan tahlili yaptırdım tamam hamileyim herkes öğrendi söyledik. Doktora da 1 hafta sonra gittiydim o zaman ne kese ne kalp atışı hiç bisi bilmiyordum.

Benim boy 1.64 kilo 93, geçen yıl ameliyat oldum ve 12 kilo aldım. ..
Ama suda var, diğer iki hamileliğimde hamile kaldığım kiloyla doguma gitmedim, istifralardan dolayi 13 -14 kg verdim , umuyorumki yine aynısı olur:KK45:
Bebegin nasildi saglikli kilosu guzelmiydi dgdugunda

59 kiloyla hamile kaldım bakalım kaç ile bitecek boy 1.67 inşallah çok almam diğer 2 hsmileligimde 30 ve 25 kilo almıştım bunda almamaya çalışıcam

Topiktekileri herkes kalp atışlarını duysada hayırlısıyla cinsiyet öğrenme dönemine gelsek? İlk hamileliğimde ne gelirse farketmez diye hiç merak etmedim. Tabiki bunada da farketmicek ama bu sefer çok merak ediyorum.ilkinde hamile kalır kalmaz unisex kıyafetler almıştım sarı beyaz örgülere başlamıştım şimdi beklemedeyim sağlıkla o günlere geliriz inşallah. Birde şimdi topik tedirgin biraz ozaman çok şenlenecek inşallah:KK49::KK73:

Benim de kese göründü ama henüz bebek görünmedi. İki hafta sonra kalp atışını duymak için gideceğim

X