2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Tecrübesi ve bilgisi olanlar düşüge ne sebep olur yazsaya.. İlk hamileleigim oldugu icin pek bilmiyorum. İnt bakmakta istemiyorum yanlis bilgi olur diye. Daha aile buyuklerim ve akrabalarimada soylemedim. Doktorada gitmeme daha var. Oyuzden rica ediyorum yazarsaniz sevinirim. Mesela maydanozu bilmiyordum dün yedim

Maydonoz ada cayı , bitki çayları içmemek lazım gebelikte , özellikle uzanmak düşüğe sebeptir. Perde asmak gibi mesela..Tabi bunlar herkeste geçerli olmayabilir.

gönlünüzü ferah tutun kızlar...ozzi 08 çok üzme kendini hamilesin sen...hepiniz için ayetel kürsü okudum bu arada.kahvaltılarda evden götürüyorum iş yerine yumurta peynir domates vs. Kalp atışı duyanlar kaçıncı haftada duydu yazabilir mi?yarın 6. haftam bitiyor.dr a gidicem lütfen duyayım
Allah razı olsun canım çok sağol. Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. Bugün sağolsun arkadaşlarım bırakmadı beni onlarla birlikte iken düşünmedim en azından inşallah sendende güzel haberleri alırız. İnşallah en kısa zamanda duyarsın bebeğinin kalp atıslarını

Dusuk ihtimaline karsi verdi canim tedbirimizi alalim dedi baska ne icin kullanilir bilmiyorum bi bakayim internetten

evet onu bildiğim için sordum zaten , siznki tüp ya da aşılama mıydı ? Doktorlar genelde kanama olunca ya da tüp bebekte veriyor onu , yani hiçbir sebep yokken neden verildi diye düşündüm..

evet onu bildiğim için sordum zaten , siznki tüp ya da aşılama mıydı ? Doktorlar genelde kanama olunca ya da tüp bebekte veriyor onu , yani hiçbir sebep yokken neden verildi diye düşündüm..
Bu arada kasiklarimda agri oluyordu agrinida gecircek demsti doktorum gecti cok sukur fazla agrim olmuyor arrik ilac faydali her yionden iyiki vermis

Evet
aynenn Hoppa

keseyi görmüşmüydün... bende hiçbişey hissetmiyorum korkma yani, bi arkadaşım göbeğim kocaman olmasa hamile olduğumu unutcam derdi herkes hisstecek diye bişey yok yani

günaydınn ,çok şükür dün kesemizi gördüm ,10gün sonra inşallah kalp atışını duyucaz.. progestanla bebe aspirini verdi,öncesinde 2 düşüğüm olduğu için
Canım gördüm inşallah bebeği de görürüz. Her dk bakmak istiyorum. Eve ultrason aleti alacam :))

Ben dışarıda salata ve yeşillik yememeye öalışıyorum çünkü nasıl yıkıyorlar belli değil;
Patojenik mikroorganizmaların yeşilliklerle taşınmasından kaynaklanan virüs ve parazitler hastalıklara neden olabilmektedir. Lağım suyunun sulama suyuna karışması, gübre vb. sebeplerle bu Patojenik mikroorganizmalar oluşmaktadır.
Özellikle çocuklarda bağışıklık sistemi güçlü olmaması nedeniyle temizlenmemiş yeşilliklerden mikrop kapma olasılığı daha yüksektir. Mide ve bağırsak parazitlerine ve diğer mikrobik hastalıklara davetiye çıkartmamak için yeşilliklerin dezenfekte edildiğinden emin olup tüketiniz.

Ayrıca tavuğu da ağzıma sokmuyorum.

Hemen uyuaam uyansamda sabah olsa bebegimi gormeye gitsem ixim hem kipir kipir hemde stres var uzErimde :rolleyes: bu belirsizlik cok can sikici dua edin kizlar bana:emir_bebek: bebegimden guzel haberler alirim insaallaho_O

Biz bugun5+5 iz ama doktrum 7.haftad bidaha cgardi en duramicam okdr gelen hafta ici gdicm kalp atisi icin:KK43:adet donemim gecti diyemi goguslerm acimio acaba hersyden supheleniorm:KK43:(

Merhaba kizlar.
Benimde reglim 3 gun gecikti.ucuncu gun test yaptim idrarda pozitifti kan verdim 4930 cikti.doktor vajinal istersen bakarim ama karindan haftaya gel dedi

X