2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Benim tekrarlayan dusuklerim oldugu icin suan kan sualndrici igne oluyorum onla ilgili sen gittigndede keseyi gorup rutin tahlillerini ister
cnm bende seninle ayni durumdayim hibor kullaniyorum hamile oldugumu ogrenir ogrenmez basladim bazi drlar bebegi gormeden yazmiyorlar sasiyorum

cnm bende seninle ayni durumdayim hibor kullaniyorum hamile oldugumu ogrenir ogrenmez basladim bazi drlar bebegi gormeden yazmiyorlar sasiyorum
Bende claxne 0.4 kullaniorum ilk defa bu sefer cok takmiorum ustune dusmuyorum temkinliyim ama umudum.var karindan kesemiz gozuktu dierinden hep allttan gozukmustu hersey normal gidiyo tek dilegim 9ayi doldurmak sag salim allah hepimize nasip etsin

Evet okudum normalmis ama patlicak gbi oluyorm acik.hawaya ciktk vantilator actim hic fayda yok nefesim az geliyo nabzim hizli bebismi canlandi acaba bi doktr oyle yazmis iki kisilik oldugu icin diye 5+3bugun
benim de senin gibi nabzım hızlı attığı zaman nefes yeterli alamıyor gibi oluyorum halsizlik oluyor.gebelikten dolayi canim normal.

Mide bulantilariniz basladimi? Benim daha hic olmadida merak ettim sizde durumlar ne?
Yok canim benimde bulantim yok daha cok şükür ilk bebeģimde 5 ay çekmistim insallah yasamayiz cok zor ben su bile icemiyodum dusununce bile bi kotu oluyorum ama nefes nefese kalma durumu bendede var kizlar pıt pıt atıyor kalbim

OTE="newmoon142, post: 42893531, member: 250538"]Bende claxne 0.4 kullaniorum ilk defa bu sefer cok takmiorum ustune dusmuyorum temkinliyim ama umudum.var karindan kesemiz gozuktu dierinden hep allttan gozukmustu hersey normal gidiyo tek dilegim 9ayi doldurmak sag salim allah hepimize nasip etsin[/QUOTE]
Sat ne zaman di senin canim,yada kaçıncı haftada gordunuz keseyi

Nasilsiniz arkadaslar benmde surekli burnum tikali gibi nefes darligi ve kalp carpintisida oluyor bende kan sulandirici kullanyrm ondan zannediyordum gbeliktenmi oluyor tum bunlar normalmi

Bende claxne 0.4 kullaniorum ilk defa bu sefer cok takmiorum ustune dusmuyorum temkinliyim ama umudum.var karindan kesemiz gozuktu dierinden hep allttan gozukmustu hersey normal gidiyo tek dilegim 9ayi doldurmak sag salim allah hepimize nasip etsin
Amin insallah cnm sen ne zaman basladin igneye

Tkrar ara ve deferimi ogrenmek istiyorum de cnm

Ya netten falan öğrenemiyor musun, ya da tekrar arayıp değerini sorsan. kırmızılar gelmeden ümidini kesmek yok

Ya netten falan öğrenemiyor musun, ya da tekrar arayıp değerini sorsan. kırmızılar gelmeden ümidini kesmek yok
8 ,10 ekim sat yazmışım yanlışlıkla anlamışsınızdır heralde
Bat 8 ,10 ekim
Netten öğreniliyormuş da tahlil no lazım kağıt almadım ordan
Neyse yarın gidip alırım ama 5 e yakın falan olsa tekrarlayalım derlerdi
Sonucun yanlış olma gibi çok çok küçük bir ihtimal dışında malesef negatif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…