2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Canım neden ishal olmuş? Doktorun neye dayandığı önemli. Eğer çıkış yoksa...

Bebekform diye bir online mağazada görmüştüm ben silinebilir boya bir bak istersen

Geçmiş olsun canım böyle söz konusu bebek olunca ben bir şey diyemem kullanma ya da kullan diyemem :/ ben kullandım kızıma 2 kere malesef antibiyotik

Canım neden ishal olmuş? Doktorun neye dayandığı önemli. Eğer çıkış yoksa...
Mikrobik olabilir dedi canım tahlil fln yok tabi. Ama acilde 6-7 tane daha ishal vakası vardı küçük çocuklarda biz oradayken. Sanırım salgın gibi birsey içme suyu kaynaklı. Ben dişten şüphelenmiştim değil dedi doktor

Geçmiş olsun canım böyle söz konusu bebek olunca ben bir şey diyemem kullanma ya da kullan diyemem :/ ben kullandım kızıma 2 kere malesef antibiyotik
Sağol canım. Mecbursun kullanıyoruz tabi canım. Bize tahlil fln yapmadı gerek yok dedi birkaç çocuk daha vardı ishal olan, sanırım sabahtan beri çok karşılaştı doktor salgına bağladı direk serum verildiği için ilaca sabah başla fln dedi uyardı iyi bir doktor gibi ama işte insan emin olamıyor hepsi bir olmuyor ki

Şimdi tahlil yaptırmak da bir dert bulamıyorlar damar bebeğe çok eziyet oluyor

Enerjisi yerine geldi sayılır canım daha iyi ama ishal devam ediyor. Antibiyotiğe başladım bugün iyi olur inş
Çok geçmiş olsun canım evet salgın var maalesef benim oğkumda geçen pazartesi ne yese içse kusuyordu akşamı acile götürdüm kötü bir ekibe denk geldim doktor mesaj yazmaktan hastalarla ilgilenmiyordu bir an önce gitselerde mesajına devam etsem havası vardı hemşire ise damar yolunu (ayağından açmasını tekrar tekrar söylememe rağmen) elinden daha iyi olur deyip elinden açtı hemşireler bırakır bırakmaz tabiki oğlum diğer eliyle çekip çıkardı. Eşimde çok sinirlendi işlerini iyi yspmadıkları için tekrar delmesinler diye çıkarıp getirdi eve. Zaten hali tavrı da iyi görünüyordu.İsali fazla sürmedi iki yada uç defa olmuştu. Ben bol sıvı vermeye çalıştım birde antibiyotiğe gerek kalmasın diye soğan bal kürü yaptım gerçekten iyi geldi iki günde atlattık çok şükür.

ben 2 ay önce aldım. başa bela bir kalem oldu. etrafı çizmez diye aldım ama ucu sudan dolayı ıslanıyo diye ısrarla ucunu emiyo (suyu) artık saklıyoruz. kıyamet kopuyo onu görünce. hadi çiz bakalım diyorum iki karalayıp ucunu emmeye devam.
hayır emmek yok çiz annem diyorum tekrar kumaşa değdirip yine ağzına, boya kalemlerini de ağzına sokuyo. artık sadece kurşun kalem veriyorum eline tabi ben yoksam yanında kesinlikle verip bırakmıyoruz, çizecek her yeri. Bir de kitap veya defter vs. değil. suyu emen içinde süngeri olan bir kumaş parçası. amacına uygun bir ürün ama bizimki emiyo ya suyunu. gerçi kitap olanları da var görmüştüm.

cnm ben oğluma kullandım ama ishal için değil boğaz enfeksiyonu olmuştu, direndim kullanmamak için geçmeyince mecbur verdim. ben ishal oldum ayıptır söylemesi geçen gün 21 kez yaptım, dün 15 kez, bugün 5 oldu. doktora gitmek te zor geldi. işten izin alamıyorum bir türlü bakalım yarın ne olcak

e-bebekte görmüştüm canım ama benim kız oturup karalamazki gezdiği yeri karalıyor o yüzden bugün nova color mum boya aldım mutfağa götürüp dolap kapaklarına resim yapmayı planlıyorum şimdi işyerinde mutfakta denedim nemli bir bezle hoop silindi zehirsizdir elleri boyamaz ve siline bilir özelliği yazıyor ve en önemli özelliği türk malı

geçmiş olsun canım salgın var sanırım

Sizede geçmiş olsun canım. Herkes işini iyi yapmıyor malesef. Bizde bugün daha iyiyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…