2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Arkadaşlar sizin keseler kaç cm benim doktorum 1,23 cm dedi ama geç döllenmeymis benimki 5+2ydi doktora gittiğimde normalmi acaba kese ölçüsü

Merhabalar. Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Muhtemelen doğum Haziran başı eğer erken gelirse mayıs sonuda olabilir. Geçen cuma keseyi gördük şükür. 2 hafta sonra kontrol dendi. Korku aldı beni ya kalp atışını duyamazsam diye :KK43:
Hoşgeldin ablacım bende bugün keseyi gördüm çok şükür.
Banada 2 hafta sonra kalp atışı dedi.

Öyle düşünme ne olur inşallah herşey yolunda gider

kızlar sabah dra gıttım ddıkı TSH bırden bukadar yukselmesı de normal degıl, testı tekrarlayalım burda dedı, ben testımı devlet hastanesınde yaptırmıstım,
ozelde tekrar baktık 4 cıkan degerım sımdı 1.71 cıktı yanı normal :KK34: Devlete nasıl guvenecez bılmıyorum, dr'um testı tekrlayalım demeseydı bosuna ılac baslıcaktık

Canım genelde böyle şeyler çok oluyor. Hatta onun için tahlil yaptırırken hastanenin labaratuarına güvenmek lazım.

cnm sen hangı hast hangı dra gıdıyorsun? bıde merak ettım bende yuklede bakalım hadi :KK200:
ultrason.jpg

yükledim canım. kızlar sizde bir bakın bakalım. ben sefaköy medipole gidiyorum canım ama dediğim gibi hastaneden çok dr için gidiyorum. Tülay yorulmaz benim doktorum, geçen sene döndü ingiltereden.
İhtisasını orada okudu ve çalışıyordu.

Eki Görüntüle 1655952

yükledim canım. kızlar sizde bir bakın bakalım. ben sefaköy medipole gidiyorum canım ama dediğim gibi hastaneden çok dr için gidiyorum. Tülay yorulmaz benim doktorum, geçen sene döndü ingiltereden.

cnm 12.03 mm galıba dımı benımde 1.22 cm di aynı sayılır :)

12.93 müş:KK19:kese içinde birşey görünmüyor, ama dra göre sağlıklı bir başlangıcı gösteren parlak bir yuvarlak halka oluşum varmış. senin var mı canım ultrason foton, kese içinde birşey görünüyor mu?

cnm o parlak oluşum dedıklerı yolk sac kesesı, o kesenın varlıgı boş gebelık olmadıgına ısaret.. benımkısı yukleyım bı sn

Kizlar slm :) dra gittik keseyi gorduk cok sukur:) dr bazi tahliller verdi haftaya carsamba yaptirip goturucez. Kalp atisi icin 2 hafta sonra geliceksiniz dedi. Darisi henuz ultrasona girmemis herkese olsun insallah :)

Bende sadece bana mı kalp atışı için 2 hafta sonrayı veriyorlar diyordum :) Hayırlı olsun keseniz canım

Eki Görüntüle 1655952

canım benımkını gordun mu? benımkınden daha duzgun duruyor:):):) maasallah cokta anlamıyorum omrumde hıc ılk ay bebek ultrasyon sonucu gormedım. ama senınkı daha duzgun :)

X