2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
hissederlermiş evet hayırlısı olsun sağlıkla al kucağına bebeğini inşallahh

canım satın kaç

Aman canim olmasin insallah hepimiz misssler gibi bi hamilelik gecirelim. Ilk bebegimizi kaybettik canim. Ilk bu olacak insallah

Adetin kaç gün geçmişti doktor keseyi gördüğünde.

Arkadaslar Merhaba bir sıkıntım var lütfen yardımcı olur musunuz.
Bnde polikistik over var. 6 aydır bebek istiyorduk çok şükür tedavi olmaya gerek kalmadi
bu ay adetim 3 gun geçince. 3 .gun akşam 8 gibi işten gelince hemen gebelik testi yaptım çok silik çıktı. 4. Gün sabah ilk idrar ile tekrar yaptım yine silik çıktı ikinci çizgi. Hemen sağlık ocağına gittim kan verdim ertesi gün aldım beta hGC 84.74 çıktı. 2 gün sonra beylikduzu tip merkezine gittim ve tekrar kan verdim 5. Gün oluyor yani 91.12 çıktı doktor çok kötü 2 katı olmasi gerekirdi dedi ultrason da baktı rahim De kalinlasma var dedi ve pazartesi yine gel dedi yani bugün. Ama sağlık ocağından aradılar beni gitme pazartesi günü çarşamba git dedi yani 14 ekimde. Mak farkı olabilir dedi. Geç döllenme olmuş olabilir . 5 haftalik gibi gözükse bile aslında 1 haftalik olabilir dedi
Çok korkuyorum değer 2 katı çıkmadı diye benim gibi bir durum ile karşılaşan var mı

Arkadaslar Merhaba bir sıkıntım var lütfen yardımcı olur musunuz.
Bnde polikistik over var. 6 aydır bebek istiyorduk çok şükür tedavi olmaya gerek kalmadi
bu ay adetim 3 gun geçince. 3 .gun akşam 8 gibi işten gelince hemen gebelik testi yaptım çok silik çıktı. 4. Gün sabah ilk idrar ile tekrar yaptım yine silik çıktı ikinci çizgi. Hemen sağlık ocağına gittim kan verdim ertesi gün aldım beta hGC 84.74 çıktı. 2 gün sonra beylikduzu tip merkezine gittim ve tekrar kan verdim 5. Gün oluyor yani 91.12 çıktı doktor çok kötü 2 katı olmasi gerekirdi dedi ultrason da baktı rahim De kalinlasma var dedi ve pazartesi yine gel dedi yani bugün. Ama sağlık ocağından aradılar beni gitme pazartesi günü çarşamba git dedi yani 14 ekimde. Mak farkı olabilir dedi. Geç döllenme olmuş olabilir . 5 haftalik gibi gözükse bile aslında 1 haftalik olabilir dedi
Çok korkuyorum değer 2 katı çıkmadı diye benim gibi bir durum ile karşılaşan var mı

Canim ben bicokyerde okudum makina farkini icini ferah tut hep ayni yerde yaptir der benm doktorum tahmin edemiycgin kadar farkediyo ornek cok gordum

Ben hep avcilar hospital da yaptiririm cok guwenilir ve 1 saate sonucu verir

allah sıhatlle kucağına almayı nasip etsin

Amin canim Allah razi olsun hepimize insallah

hmm inşallah bu bebeğini sağ salim alırsın kucağına, bende bir düşük yaptım, canım özel değilse ne kadarlıkken kaybettiniz

Yok tabiki ozel degil 4.ayda kaybettik cinsiyetini ogrenemeden kalbi durmus minigimizin. Sebebini bilmiyoruz. O zaman dr arastirma yaptirmaniza gerek duymuyorum her kadinin 1 kez dusuk hakki var diye degerlendiriyoruz ama tekrarlauan gebeliklerde arastirma istiyoruz dedi. Bu seferde saglik ocaginda tansiyonum cok yuksek cikti anlamadim. Bakalim yarin doktoruma sorucam tansiyon takibini. Saglik ocaginda ki hemsire bana tansiyon aleti al 2 gunde bir olc dedi ama o zaman daha panik olurum diye almadim.

Peki kasik agrisi çok oluyor normal mi bu kdr cok ağrım aşı adet. Gecikmesi gibi ben çok şiddet li oluyor bugün 10. Gün geciken
Canim ben bicokyerde okudum makina farkini icini ferah tut hep ayni yerde yaptir der benm doktorum tahmin edemiycgin kadar farkediyo ornek cok gordum

Canm basinsaolsun insallah bu bebegini kucagna alrsn gebelikte yuksek tansion onemli benmde 4kaybim war arastirdik pihtilasma cikti asprin ve igne kullaniorm ben tedbir al derim bi soyle doktoruna ustele yani

Kızlar adı üstünde haziran annesi bir olucaz. Sizce yaz annesi olmanın avantajları var mı
Ben anne psikolojisi açısından daha iyi olacağını düşünüyorum. Eve kapanmak zorunda kalmayız koyarız bebişlerimizi arabaya yürürüz gece kalkmak daha kolay olabilir kışın hava kapalı daha fazla uyumak istiyo insan. Siz Nasıl düşünüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…