2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Gözün aydın canımm:)) darısı başıma inşaallah belki gitsem bende görürüm doktor cumartesi gel dedi diye bekliyorum mecburen. tahlillerini yaptırdın mı?
Ewet canm benm eksik hicbsy kalmadi bekliorz gunlermz gecsn dha oncede dusuklerm oldgu icin suan tedbir alip tevekkul ediorm dua ediorm tahlillerde temiz cikti

canım ben progestan iğne yaptırmıştım çok iyi gelmişti..

Şimdilik yok, inşallah olmaz. Sende var mı? Böyle de gidersem şişük olucam iyice herşeyi yemek istiyorum
şimdiye kadar yoktu sevinmiştim, ama salça kavurdum yemek yapmak için sanki o koku kafamın içine girdi,, onun dışında ben de çok iştahlıyım bol bol yiyorum, ilkinde bel ağrım çoktu lekelenmem vardı şükür şimdilik yok ilk bebeğin erkek mi canım

benimde bel ağrılarım çok, merak ettim senin ilk bebeğin erkek miydi?

benımde ılk gercek hamılelıgım. (kımyasal gebelıgım olmustu) bılıgım kadarıyla degerlerın cok normal gozukuyor. bence stress yapma.bırde folık asıt veya progestan kullanıyormusun?

Ben bu kese boyutu işini çok araştırdım kese boyutun çok normal hiç merak Etme günde ortalama 1,1 mm büyür 10 mm olduğunda yolk sac görünecek inşAllah

canım saglık ocagı dedıyse tabıkı o sekılde yap. sonucta ıkı test merkezı arasında fark olabılır. ama eger sonuc yıne aynı ıse ben bu sekılde bır sey yasadım. kımyasal gebelık. ve doktorum bırdahakı ay daha rahat hamıle kalırsın vucut kendını hamılelıge hazırlıyor ozellıkle de rahım .. kımyasal gebelıkte cok cektım 5 gun boyunca karın agrısı- sıddetlı kramplar - reflum var benım o nedenle mıdemde tuttu .. esım hamılelık buysa ınan cocuk ıstemıyorum bıle dedı:):) bu ay hamıle kaldım cokk rahatım. kısacası eger kımyasal gebelıkse sakın uzulme. hatta sevınebılırsın:) vucudun hamılelıge hazırlanıyor.
ıcını rahat tut. kotu seyler aklına getırme.

Arkadaşlar selam
Bugun bende hamile olduğumu öğrendım
Erken yumurtlamışım 5hafta 6 gunluk bebek dedı
Kalp atımıda normal
Progestan verdı önceden kaybım olduğu için
10 gun sonra yıne gıtcem yarın da kan vercem
Umarım saglıkla alırım yavrumu kucagıma
Dun akşam oğlum durup dururken anne karnında bebek mi var dedı ıcıne doğdu heralde
Gercı uzuuuuuunca bı sure öğrenmıycek tabıkı ama hıssettı sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…