2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
ben bu gece gidicem doktora saat 10.30 da eşim gelir anca 11.00 de orda olurum.
malesef lekelenmem geçmiyor ayakta 1-2 saat kalsam hemen artıyor. keseyi cumartesi gördük ama kalp atışı için erken. bilmiyorum kafam allak bullak

Bak, inanıyorum ki lilly burda kötü tecrübelerimizi paylaşmayalım ölüm doğum yada herhangi birşey yazdığı zaman(tam iletisini hatırlamıyorum) aaa hayalimbenim yazmıştı dur ona laf sokayım da birdaha yazmasın diye yazmamıştır. Sen sadece bunu yazan kendin olduğun için üzerine alındın doğal olarak. Fakat uzatmanın hiç hayrı yok. Yine söylüyorum şuan bile bunları yazıştığımız için stres yaşıyoruz. Rabbim sağ salim hepimizin kucağına almayı nasip etsin. Yarın bir gün burda yazışırken bakarsın bi sorunu yada mutluluğu sadece ikiniz yaşar birbirinize destek olursunuz. Çocuk değiliz anlayalım birbirimizi lütfen

Üzülme canım bana doktorum kahverengi lekelenme önemli değil yerleşmedir kırmızı olmasın önemli olan o dedi. Progestan kullanıyormusun ?

Aynen öyle özelliklede belirttim kimin yazdığını hatırlamıyorum diye. Ama söylemediğim şeyleri söylemişim gibi göstermeye çalışması rahatsız ediyor beni yoksa cevap bile yazmayacağım.

Üzülme canım bana doktorum kahverengi lekelenme önemli değil yerleşmedir kırmızı olmasın önemli olan o dedi. Progestan kullanıyormusun ?

cumartesi günü yeni doktoruma gitmiştim hatırlarsan, diğeri hiç önemsemedi lekelenmeyi üzerinde bile durmadı.
bu doktorda kese etrafında bir problem yok ama düşük doz progestan başlayalım dedi, ben pazar gününe bırakınca nöbetçi eczane bulamadık. dün akşam iyice çoğalınca lekeler aradım bu gece nöbetçiymiş gel bakalım olmazsa yüksek doz progestan yada başka ilaç takviseyide başlarız dedi. geceyi bekliyoruz bakalım

canım bende kızımda hep leke gördüm hiçbirşey olmadı, bazı gebeliklerde lekelenme olabiliyor..

Arkadaslar lütfen üstteki yazıyı okur musunuz başka sayfaya yazmıştım cevap alamadım lütfen destek istiyorum

ikinci gebeliği olan anneler.. birinci ve ikinci gebelik arasında fark var mı

İlerleyen zamanda belirtiler değişir mi bilmiyorum ama, ilk hamileliğimde benim kafam kalkmıyordu devamlı uyku halindeydim ve hiçbir şey yiyemiyordum. Bunda tam tersi hatta sırf bu yüzden hamile olduğuma ihtimal bile vermiyordum. Hep açım her şeyi yemek istiyorum ve çok dinç uyanıyorum

canım ben bir düşük yaptım beta hcg m ilk önce 100 çıktı, 2 gün sonra 190, 4 gün sonra 98 e indi, doktorum düşük yapacağımı söyledi, bende böyle gelişti, ama sağlık ocağında söylenen mantıklı geldi, beta hcg gittikçe düşmüyorsa korkma bence..

İçini serin tut canım hiç birşey olmaz. Baştan benimde geldi yattım dinlendim bide tabi progestan sayesinde geçti. Geçen salı 2. Randevuma gittim kesen büyümüş çok güzel gelişiyor dedi. Çok şükür. Yarında kalp atışını dinlemeye gidicez inşallah. Acilde belki iğne yaparlar kesilir oda bide dinlen bol bol o çok iyi geliyor ayağının altına yastık koy yat. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.

canım ben de aynı.. iştahım arrtı ilkinde iştahsızdım.. peki tiksinme var mı yemek kokusundan

inşallah canım artık daha az yormam lazım kendimi, zaten işyerinde ve yolda yeterince yoruluyorum.
akşam eşimde panikledi yemek yaptı çocuğu oynattı sağolsun

canım ben bir düşük yaptım beta hcg m ilk önce 100 çıktı, 2 gün sonra 190, 4 gün sonra 98 e indi, doktorum düşük yapacağımı söyledi, bende böyle gelişti, ama sağlık ocağında söylenen mantıklı geldi, beta hcg gittikçe düşmüyorsa korkma bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…