2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
canım ben de kızımda aynılarını yaşadım.. bu iyi geçiyor dedim ama yine salça soğan kavurmak çok zor geliyor

canım seninki geç yumurtlamadır ondan
Yok öyle demedi hiç kendi doktorum ayrıca yumurtlama çatlatma iğnesi ile olduğu için doktorun dediği tarihlerde oldu. Zaten ili dk bile bakmadı gündüz açtığım konuda söylemiştim ya. O tahlil kağıdını verince bozuldu galiba kendince. Adetin 15. Gününden sonra oldu ama daha mı erken oluyo ki normalde.

Kaşık ağrım hala var arada siddetleniyor bazen de geçiyor. Acaba calisiriyorm uzanamiyorm.diye mi ağrım oluyor.
90 değeri 5. Gün gecikmeden çıktı. Çarşamba günü tekrar.gidicem bakalım.
Hmm bayagada olmus 10gun gecikme sorasimi degerin 90larda cikti peki kasik agrisi oluyo ilk gunlerde adet sancisi gbi ama cok asiri olmuyo

canım ben de ilk çocuğumda çok evhamlıydım, stres bebeğe de sana iyi değil rahat ol

Normalde adetın 14-15 gunu yumurtlama oluyoya canım senınde ozaman çatlatma iğnedı yapmışlardır oyuzden daha görulmemesı normal benımkınde 14 gunden once yumurta olup çatladığı için göruldu
Anlıyabılıyorum senı ben oğluma asılama ıle hamıle kalmıştım yani azıcık daha beklıycen bıdahakıne mutlaka görunur

Sağol canım nasıl teşekkür etsem bilemedim rahatlattın beni .....

Son düzenleme:
kızlar gebelik kesesi görünmemişti 1 haftada 336 dan 448 e çıkmış bhcg sadece sanırım size veda ediyorum inşallah sizin bebişlerininiz sağlıkla kucağınıza alırsınız kendinize iyi bakın
cnm cok uzgunum suanda neler hissettigini tahmin edebiliyorum inanki biZimde elumiz bagrimizda sen ayni yerdrmi kan tahlili yaptirdin

Cnm gozunaydin darisi kalp atislarina inşaallah hepimiz pit pitlari duyariz

Cnm senin degerin normalden yuksek gibi ikiz olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…