2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben daha keseyi görmedim canım yarın gitcem görmeye
Evet evet dikkatsizlik yapmışım farketmedim kusura bakma:) benim normalde günüm 1 haziraan satımda 26 ağustostu. keseyi bundan tam 10 gün önce gördüm, değerimde 2900lerdeydi. İyi bir doktora gidersen görürsün mutlaka.

Aynen benim doktorumda marka önemli değil günde 400 mg al o önemli dedi. Ben solgarın kullanıyorum.

Bende de var canımm ben de daha bugün yaptırdım ama tok karnına unutmuşum yemişim. Yarın tekrar baktırabilirim ama doktorum bi ara deyince ben de ertelemiştim biraz. Hamile olmadan önce kaçtı acaba tsh.
2,42 di canım hamile kalmadan 15 gün önce yaptırmıştım. Şimdi 3,82 çıktı. 75 den 100 e çıkardı ilacı 150 e kadar çıkarırız daha yükselir dedi.

saygısızca yazan ben değil sendin kaydettiğim yavrumu söylediğim için hemde yerden yere vurdun beni ve bu tarz acı yaşamış olanları
sana beddua etmedim aksine inşallah anne olacaksın dedim ben kimseyi rabbim evladıyla sınamasın diyen biriyim
takdiri ilahi yazıyorsun ya bunu yaşamak ne zor bilemezsin hele bunu yaşadığın için saçma sapan birinin rahatsız oldum diye yazabilme hakkını kendinde bulması
sen sadece hamile olduğundan hassassın ya bide beni düşün ben hem hamile hem melek annesiyim ve inan senin yaptığın terbiyesizliğe susamadım insanları yaşadıklarından dolayı yargılamak sana kalmadı melek annesi olduğumu duymak seni rahatsız ediyorsa girme okuma
kimse sana göre yaşamak zorunda değil ben son ay yavrumu kaybettim ama ilk aylarda kaybedenlerde kötü oluyor canları yanıyor umutları kırılıyor ve senin bu kadar duyarsızca bunu dilegetirme hakkın yok
hayatta hep iyi şeyler başına geliyor olabilir ama malesef biz senin kadar şanslı değilmişiz demekki

hayırlı olsunn canım. hoşgeldin :)). ilk hamileliğinse benimki gibi insan cok tecrubesiz oluyo her konuda.... tabi kendi adıma söylimm
Selam cok teşekkür ederim. Bu benim 5. Hamileligim olacak eger olursa tabii. Daha once 3 düşük yaptim ve binbir zahmetle 7 ay sirt ustu uzanarak gecen sene bir oglum oldu. Erken dogum. Simdi 15 aylik. Cok ciddi sorunlar yasiyorum hamileliklerde zamanin cogu hastanede geciyor ve yalnizim simdi. Ben almanyada yasiyorum esim belcikaya tasindi 5 ay once. Hafta sonlari gelip gidiyor. Oglumu ihmal etmek istemiyorum. Ama hem sorunlu hamileligi hem de oglumu ihmal etmeden nasil yapacagim bilmiyorum. Ustelik daha oglumu emziriyorum. Onu nasil sutten kesecegimi de bilmiyorum. Umarim hamileligin gönlünce gecer ve bebegini saglicakla kucagina alirsin. O kadar harika bir duygu ki anlatamam.

Bende araniza katildim kızlar 2016 haziran annesi olacağım kısmetse. Sat: 06.09.2015 adet tarihime gore 5 haftalık sayılıyor. Ama geç yumurtladım sanırım. Yeni yeni tam pozitifi görmeye başladım. Kan verdim yarin çıkacak. Kızlar bir de adet olacakmışım gibi karnım ağırıyor. İnşallah bir şey olmaz.

anne olacaksın inşallah biri senin ölen bebeğinden rahatsız olsa ne yapardın merak ediyorum
burda beddua yok tekrar oku

Teşekkür ederimm ah nasıl zorlamam akşam nöbetim var yoğun bakımda allahım sırf bebeğim için korkuyorum çalışmak mühim değil

çok şükür canım..gözün aydın :)

Teşekkür ederimm ah nasıl zorlamam akşam nöbetim var yoğun bakımda allahım sırf bebeğim için korkuyorum çalışmak mühim değil

kolaylıklar diliyorum.ben de sağlıkçıyım ilk gebeliğimde ben de acil serviste nöbet tutarak geçirdim,çok zordu.şimdi çok şükür mesaili çalışıyorum.

saol canım guzel dileklerin için, insallah sende sağlıklı şekilde kucağına alırsın. bende Belçika doğumluyum eşim için evlendim geldim İstanbula. benimde burda kimsem yok sadece eşimin ailesi var. artık kv yardım eder çoukla ilgili. işin zor gibi görünüyo heleki yalnızsan... peki hiç yakının yokmu sana yardım edicek bu süreçte eşinden başka?? evet cok guzel bi duygu. insan inanamiyo. kalp atışlarını bi duyyim iste ozaman dunyalar benim olur :)))

Son düzenleme:
Ne zaman geçirdin acaba canım ne kadar zor böyle riskli birimlerde çalıştırılmak geçmek istediğiniz de ne cevap aldınız acaba. Bizim fazla mesai saatleri 60 en az bir de gün aşırı 24 rontgen tehlikesi hasta kaldırıyoruz. Bir dokun bin ah işit işte :) Bi tehlike falan oldu mu acaba etkiliyor mu. Şimdi ki gebeliğiniz için mi mesaiye geçtiniz.

benım 4 eylulde bakılmıştı hamıle kalmadan once 1.57 dı normaldı, sımdı 4.02e yukselmış... bende ilaç başlıcam yarın dra gıdıyorum
Hamilelikte 1 ile 2.
benım 4 eylulde bakılmıştı hamıle kalmadan once 1.57 dı normaldı, sımdı 4.02e yukselmış... bende ilaç başlıcam yarın dra gıdıyorum
hamilelikte 1 ile 2,50 arası olması lazım. Ben hep kullanıyorum ilaç daha bir sürü ilacım var. Bebişler iyi olsunda ben herşeye razıyım.

2010 yılında yaptım ilk doğumumu...ben paramedik olduğum için başka serviste çalışma olasılığım yoktu zaten.zaten 28 haftadan sonra nöbet tutmak yasal değil.mesaiye dönersin. 2 yıldır 112 de çalışıyorum.kurumlar ararsı geçiş ile 112 ye geçtim ve burada ilkyardım eğitimlerinden sorumluyum.çok rahat ettim.

Ohooo evet hep iyi şeyler oluyor. Bak iyi oku ben anlatmıyorum kimsenin moralini bozmamak için diyorum ama okumuyosun ! Senin kaybetttiğin yavruna laf etmiyorum bu nasıl bir saçmalıktır mümkünmü böyle birşey söylemediğim şeylerle vurmayın ayıptır. kötü tecrübelerden herkes etkileniyor stres yapıyor diyorum. Benim ablamda 2 düşük yaptı ben ondan çok ağladım ölen bebeği ellerinde uzun süre bunalımdaydı ki sizde atlatamamışsınız bence bir uzmandan destek alın. Benimle kavgaya girmeye çalışmak sizi rahatlatıyorsa devam edin. Bu arada sizin lafınızla da sayfadan çıkacak değilim. Böyle insan gibi konuşuyorum diye de daha fazla üstüme gelmeyin. Daha ne diyeyim Allah kimseye acı yaşatmasın dedim zaten. İyi dileklerde bulundum sakinleşin lütfen. Bu kadar sinir stres iyi değil. Relaaxxxx !

sen git birinden yardım al insanlık duyguların yok olmuş ablan acısını yaşamış ama biz kimse üzülsün diye yazmadık yeri geldi yazıldı benim neyi atlatıp atlatamadığım sana kalmadı bence burada moderatör yok mu bir insan bu kadar saygısızlık yapabilir mi tanımadığı birine bu nasıl bi hak onun hakları beni ezmeye çalışmak mı sadece küfür mü etmesi gerekiyor birinin uyarı alması için ben ya da bi başkası ne yazmışta bu kişinin bize bu kadar saygısızlık yapma hakkı olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…