2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
merhaba kızlar, nasılsınız bakalım? bende aşırı tansiyon düşmesi titreme vardı bol bol kırmızı et yedim artı vitamin alıyorum geçti. midebulantım 2. aya yakın başlıyor henüz başlamadı çok korkuyorum berbat oluyor.keseyigördük kalp atışı haftaya. ikizolabilir dedi.bakalım inşaallah çünkü doğum riskli benimiçin eğer ikizolura tüpü bağlatcam amaliyattayken.

Maşallah ikizlik güzel haber neye göre ikiz olabilir dedi? Hayırlı olsun şimdiden benimde içime ikiz gibi doğuyo

Gunaydin guzel anne adaylari :) kismetse ben de haziran annesi olucam henuz dra gitmedik yrn sabah esimle gidicez. Cok heyecanliyim o yuzden :) sat tarihim 8 eyluldu kese artik görünür degil mi?

Benimde sat 9 eylüldü bnde henüz gitmedim gözükmez diye cuma günü randevum eğer gidersen ve gözükürse bilgilendir :)

Gunaydin guzel anne adaylari :) kismetse ben de haziran annesi olucam henuz dra gitmedik yrn sabah esimle gidicez. Cok heyecanliyim o yuzden :) sat tarihim 8 eyluldu kese artik görünür degil mi?

Hayirli olsun canimm benimde sat 7 eylul henuz dr a gitmedim 1 hafta sonraya gun aldim cunku belirsizlikler stres yapio net sonucla donmek istiyorumm :)

Kızlar günaydın bugün Dr. Randevum var geçen hafta yaşadıklarımdan dolayı çok stresli yım benim için dua edin güzel haberler le dönerim. Birde hasta olacak gibiyim burnum tıkalı hafifte boğaz ağrısı var sıcak limonlu şu içiyorum umarım hasta olmam. Herkese mutlu güzel bir hafta diliyorum.
canım guzel haberlerını beklıyoruz. dualarım senınle.

anneler nekadar su iciyorsunuz? ben simdilik 1 litre falan iciyorum daha fazla icmeye calistim gecen hafta sabahlara kadar uyuyamadim kendimi wcde buldum dk basi.. en iyisi 1 litre simdilik.. bazen liminlu bazen bir parca elma atiyorum icine daha kolay oluyor icmesi
kızlar ben cok su ıcıyorum. gece en az 4 kere tuvalete cıkıyorum:KK43: bencede gun ıcınde cok ıcıp aksama dogru az ıcmek en ııyısı yoksa uyku falan kalmıyor:KK43::KK43::KK43: en az 2 lıtre ıcmelısın ben 3 lıtreye yakın ıcıyorum. ama vucudum ıstıyor:):)

canım benım sat 6 ayluldu. 10-10 yanı cumartesı keseyı gorduk:) 3 hafta sonraya gun verdı. bence gıttıgın doktorun utrasyonu ıyı ıse gorursunuz:)

X