2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
cnm benimde sat 5 eylul ve cuma gunu karindan görunmedi bugun alttan bakacakmis dr bende gec döllenme var buyuk ihtimal
bence alttan baktırma. ne bıleyım buyukler oyle dıyor ya..bırkac gun bekle bence :) bırde doktorunun ultrasyon cozunurlugu ıle de alakalı bır durum. sen en az 3 gun bekle oyle gıt doktora daha ıyi olmaz mı?

kızlar ikinci gebeliği olan varsa, ikinci gebeliğiniz birincisinden farklı geçiyor mu
benim çok farklı ve ağır geçiyor, oğlum hiç zorluk çıkarmamış bana meğersembuna koyu renkli lekelenmem, bel ağrım ve kasık ağrılarım var. sağlıkla geliştiğini ve doğduğunu görmeyi diliyorum inşallah

bence alttan baktırma. ne bıleyım buyukler oyle dıyor ya..bırkac gun bekle bence :) bırde doktorunun ultrasyon cozunurlugu ıle de alakalı bır durum. sen en az 3 gun bekle oyle gıt doktora daha ıyi olmaz mı?

banada öyle geldi bakalim belki ustten görunur bugun.. bu arada köpek sizinmi bizdede var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…