2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323

Maşallah ikizlik güzel haber neye göre ikiz olabilir dedi? Hayırlı olsun şimdiden benimde içime ikiz gibi doğuyo

Gunaydin guzel anne adaylari :) kismetse ben de haziran annesi olucam henuz dra gitmedik yrn sabah esimle gidicez. Cok heyecanliyim o yuzden :) sat tarihim 8 eyluldu kese artik görünür degil mi?

Benimde sat 9 eylüldü bnde henüz gitmedim gözükmez diye cuma günü randevum eğer gidersen ve gözükürse bilgilendir :)

Gunaydin guzel anne adaylari :) kismetse ben de haziran annesi olucam henuz dra gitmedik yrn sabah esimle gidicez. Cok heyecanliyim o yuzden :) sat tarihim 8 eyluldu kese artik görünür degil mi?

Hayirli olsun canimm benimde sat 7 eylul henuz dr a gitmedim 1 hafta sonraya gun aldim cunku belirsizlikler stres yapio net sonucla donmek istiyorumm :)

canım guzel haberlerını beklıyoruz. dualarım senınle.

kızlar ben cok su ıcıyorum. gece en az 4 kere tuvalete cıkıyorum bencede gun ıcınde cok ıcıp aksama dogru az ıcmek en ııyısı yoksa uyku falan kalmıyor en az 2 lıtre ıcmelısın ben 3 lıtreye yakın ıcıyorum. ama vucudum ıstıyor:):)

canım benım sat 6 ayluldu. 10-10 yanı cumartesı keseyı gorduk:) 3 hafta sonraya gun verdı. bence gıttıgın doktorun utrasyonu ıyı ıse gorursunuz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…