2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben faceye 2016 haziran anneleri diye açtım istersen oradan katılabilirsin tanışmış oluruz kimsede bilmez hamile olduğunu grup gizli
canım ilk sayfada burası dışındaki platformlarla ilgili bir uyarı var, hesabını kapatmaya kadar gidiyor müdahaleleri. nacizane tavsiyem burdan devam etmen yönünde
tamam canım bilmiyordum sağol

acile git canım korkma ama önemsememezlik yapma olur mu ?
Sağolasın canm.

Yerimde kalakaldım gaz sancısı çok çekmem normalde ama gaz sancısından çok şiddetliydi. Bugün doktora gidicem sorarım. Ama gece boyu uyuyamadım. Bugün de nöbetçiyim allah yardım etsin.

İnşallah canım
Sen nasıl oldun
Gece kanamam olmayınca gitmedim doktora hafiftrn devam etti. Bi kabız bi ishal oluyorum ona bağlamak istiyorum ama. İnşallah öyledir.

Ben kullaniyorum canim yaklasik 4 aydir. Onceki doktorum bidahaki hamilelikte planlamadan 3 ay once basla folik aside demisti o zamanda bu ilaci kullaniyordum. Tekrar kadin doguma gideyim gorusucem bakalim ne diyecek
benimde kafam karıştı.. kullanmayacağım galiba

Kizlar benim bugum tam 5 hafta oldu. Yarin 5+1 olacak yani 6. Haftaya baslamis oluyorum degilmi. Gelisimi takip ederken 5 mi 6. Haftayimi okumam lazim

illerde sor merakini gidermek icin ama erken daha belli degilken sorma bence.. biraz zaman gecsin

gunaydin gecmis olsun dikkat et kendine.. moral bozuyodur ama dr temiz demis.. ins en yakin zamanda gecer

Günaydın cnm,
keseye gormene cok sevındım..

anneler nekadar su iciyorsunuz? ben simdilik 1 litre falan iciyorum daha fazla icmeye calistim gecen hafta sabahlara kadar uyuyamadim kendimi wcde buldum dk basi.. en iyisi 1 litre simdilik.. bazen liminlu bazen bir parca elma atiyorum icine daha kolay oluyor icmesi

1 lt az canım..arttır azar azar.gün içinde çok iç akşam az .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…