2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kizlar play store da cok guzel bir hamilelik programi var ismi, sprout Belli bi donem ucretsiz sonra ucretli diyor ben silip tekrar yukluyorum aynem devam.

Canim tuvalete gir mumkunse klozete ayaklarini yere basarak oturursan daha iyi olur. Burnundan nefes al, agzindan ver. Devamli ama yavas yavas yap icinde gaz sıkışması varsa cok rahatliyorsun. Ondan sanci yapiyor olabilir. Hepimiz şiştik kaldık ya, benimde hala devam ediyor sancilarim agrilarim. Insallah biseycik yoktur.

merhaba kızlar, nasılsınız bakalım? bende aşırı tansiyon düşmesi titreme vardı bol bol kırmızı et yedim artı vitamin alıyorum geçti. midebulantım 2. aya yakın başlıyor henüz başlamadı çok korkuyorum berbat oluyor.keseyigördük kalp atışı haftaya. ikizolabilir dedi.bakalım inşaallah çünkü doğum riskli benimiçin eğer ikizolura tüpü bağlatcam amaliyattayken.

gunaydin cnm ben iyiyim siskinlik disinda.. bende mide bulantisi yogun olarak baslamadi tek tuk aksamlari oluyor sadece.. aa degerlerin yuksek mi cikti ikiz mi olabilirmis allah sana bagislasin

öncelikle sakin ol cnm herseyden önce saglikli olsun.. anliyorum o baski eminim cok kötudur.. ama suan sadece sakin olup beklemek var elinden baska bisey gelmez.. allah gönlunuze göre versin

sağol meloş ama sakinlik bırakmadı eşim.ailesi daha bilmiyor hamile olduğumu. inancım sağlam ilahiyat cıym biliyorum ama çok üzülüyorum rabbim hayırlısını versin gönlümüzdekini hakkımızda hayırlıkılıp :) sence napim cinsiyeti sormuyummu . dr. asöyleme desem söylemez eşime de

sanirim yok ben dun instagram icin birbirimizi takip edelim dedim ama sanirim kimse kullanmiyor veya suan daha yeni diye söylenmiyor bende daha kimseye dogru duzgun söylemedim gizli tutuyorum
Ben faceye 2016 haziran anneleri diye açtım istersen oradan katılabilirsin tanışmış oluruz kimsede bilmez hamile olduğunu grup gizli

meloş eşimi severek vlendim kız erkek ne farkederelbet insan değişiklik ister ama öyle mutlu oluyorum eşimden çocuğumolcak diye sonra burnumdan geliyor.birde ölüm riskiyle gebe kalmışım. doğumumu prof. dışında uzmanlar yapmıyor

Kızlar günaydın bugün Dr. Randevum var geçen hafta yaşadıklarımdan dolayı çok stresli yım benim için dua edin güzel haberler le dönerim. Birde hasta olacak gibiyim burnum tıkalı hafifte boğaz ağrısı var sıcak limonlu şu içiyorum umarım hasta olmam. Herkese mutlu güzel bir hafta diliyorum.

Ca
Canım üzme kendini sakin ol öncelikle
Allah yardımcın olsun inşallah herşey Güzel olur senin için.

günaydın hanımlar, geçmişi okudum geldim. çok şükür problem yok kimsede. ben ctesi yeni doktoruma gittim, keseyi karından gördük, sağlıklı görünüyor merak etme dedi. 2 hafta sonra görüşelim bence kalp atışı için diyede ekledi. ama haftasonu biraz da gezince benim lekelenmelerim arttı. iyice tedirgin oluyorum artık. bu gece nöbetçiymiş doktorum hastaneye gel dedi, kesenin etrafı temizdi ama içimiz rahat olsun düşük doz progesan başlarız filan dedi. ilk hamileliğimden o kadr farklı ki.. hasta gibi hissediyorum kendimi , Allah hayr etsin. şu kanamalar bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…